חזרתי לארץ עם הרבה מתנות ליי וצריך עזרה כנסו ותראו.... - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי לארץ עם הרבה מתנות ליי וצריך עזרה כנסו ותראו....

ye_3333

Recommended Posts

אז כך שאמרתי קופסאת עץ היתכוונתי שלמקום שהמערכת קרור שלך נימצאת כאילו זה לא יפה בגרוש כול הבלגן הזה על השולחן או בכול מקום ששמתה את המערכת שלך.. כאילו אצלי הכול מסודר נקי ולא רואים כלום..

ועברתי הגעתי ל 4.4 בפרסקוטטט

יש לך אולי רעיונות לשיפור כי לא הקור זה הבעייה אלה זה שהוינדוס לא עולה לי...

כי הגעתי גם ל5.3  ובעיקרון מספיק לי אי 4.6 כאלה יציב. חח

יש לך רעיון למה אני לא מצליח לעבור? לדעתי זה המתח למעבד צודק??

נ.ב

נ אלהבין את כול הקטע של הבלגן אנשים הגעתי עם 50 קילו של מזוודות לבית(חדר) מלאים בחלקים כך שמין הסתם שיהייה לי בלגן שהרכבתי את הכול אבל עכשיו הכול נקי ומסודרר.......

אתה ראית את המערכת שלי ? - אל תדבר סתם זה לא מוסיף לך כבוד.

המעבד שלך לא מקבל יותר מ1.6 מתח.

אתה צריך קיבולת קרור יותר גבוה.

וכמו שאמר מישהו לפני, ממש קשה לקורא מה שאתה כותב, תשתדל טיפה, טוב מלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב סבבה...

בכול מקרה עם אני יתן לו יותר כוח אז מה זה יתן לי את האפשרות ליותר יציבות כאילו מה יותר קור זה יותר יציב?

וחלאס ם הקטע של המלך אההה... היתלהבות של הרגע ניגמר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע זה יגיע מבטיח תבינו עדיין אני משתמש בגיפורס 2 במקום ב6800 אולטרה וזה מיכוון שהבלוק קרור מיים לכרטיס מסך לא מתאים הזמנתי מפנדה מגיע מחר בבוקר ... לכן גם מחר בצהורים יגיעו כול התשובות והמפרטיםם.. באחריות..

עכשיו לא עניתה עם אני יתן למעבד יותר קור אז אני יוכל להגיע ליותר ביצועים? יותר מגה הרץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוכר את האולטרה ..

לפני שטסתי קניתי 6800 הרגיל מפנדה הישתמשתי בו איזה שבועיים ואז טסתי ובחול קניתי 6800 אולטרה כך שאת ה6800 שקניתי בארץ עם אחריות פנדה אני מוכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- המערכת שלך לא קרובה להיות דומה ל- LS, שלך טעונה ב- r134a וה- LS ב- R507, כמו כן יש הבדלים במדחס שניהם של דנפוס אבל של ה- LS יותר חזק ומכוונן לטפל בעומסים של סביבות ה- 200w ואפשר לעשות ל- LS טוויקים ליותר. גם המאייד יותר גדול וכו'... בקיצור אין השוואה. ה- xe לא תתן לך יותר מ- (-30) וה- ls לפעמים תרד ל- (-60) תלוי מאוד במערכת וטוויקים שעשית.

- אנטק 550w זה לא סוףףףףףףףף, היית בחו''ל, כ''כ חבל שלא הבאת ספק הגון באמת...

- גם הקורסייר זה לא סוףףףףףף כזה מבחר בחו''ל למה לא ללכת על gskill, או אפילו tccd/vx? גם pqi טובים ואפשר למצוא בהרבה יותר זול מהארץ.

- נפלתי על הרצפה כשראיתי את זה. הזכרונות שלך לא עובדים ב- 330mhz, לא בתזמונים האלו, לא ב- 1t, ולא בג'יגה דואל!!!!

- עם כל הכבוד לסביבת העבודה שלך, אין לך זכות להעביר ביקורת על מערכות של אחרים... במיוחד על של אליאור, יש סיבות למה היא פתוחה, ולדעתי המארז של ה- וה- xaser לא מתאימים ומאוד מכוערים.

אבל תתחדש, ציוד טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- המערכת שלך לא קרובה להיות דומה ל- LS, שלך טעונה ב- r134a וה- LS ב- R507, כמו כן יש הבדלים במדחס שניהם של דנפוס אבל של ה- LS יותר חזק ומכוונן לטפל בעומסים של סביבות ה- 200w ואפשר לעשות ל- LS טוויקים ליותר. גם המאייד יותר גדול וכו'... בקיצור אין השוואה. ה- xe לא תתן לך יותר מ- (-30) וה- ls לפעמים תרד ל- (-60) תלוי מאוד במערכת וטוויקים שעשית.

- אנטק 550w זה לא סוףףףףףףףף, היית בחו''ל, כ''כ חבל שלא הבאת ספק הגון באמת...

- גם הקורסייר זה לא סוףףףףףף כזה מבחר בחו''ל למה לא ללכת על gskill, או אפילו tccd/vx? גם pqi טובים ואפשר למצוא בהרבה יותר זול מהארץ.

- נפלתי על הרצפה כשראיתי את זה. הזכרונות שלך לא עובדים ב- 330mhz, לא בתזמונים האלו, לא ב- 1t, ולא בג'יגה דואל!!!!

- עם כל הכבוד לסביבת העבודה שלך, אין לך זכות להעביר ביקורת על מערכות של אחרים... במיוחד על של אליאור, יש סיבות למה היא פתוחה, ולדעתי המארז של ה- וה- xaser לא מתאימים ומאוד מכוערים.

אבל תתחדש, ציוד טוב!

טוב אז אני יתחיל דבר דבר..

קודם כול לפני הכול הזיכרונות שלי כן עובדים ב330 מגהרץ כמו שאמרתי אבל מין הסתם לא בתיזמונים האלה בתיזמונים הכי גרועים... אבל הם כן עובדים..

כמו כן ביררתי בהרבה מקומות ואלה זיכרונות בין הטובים ביותר אחי הם מתחילים מ275 למה שאני יקנה זיכרון אחר שמתחיל מ200 או יותר ואני יצטערך לעשות לו כדי להגיע ל275??? וכמעט בטוח שלא יעבוד בתיזמונים האלה..

ובקשר למערכת קרור גז שלי אני חיפשתי מערכת הכי איכותית וכמה שפחות מרעישה וכמובן כוללת מארז ולא חיצונית... ולכן היא מספיקה ביותר וחוץ מזה שאני ב23 מינוס עם פרסקוטטט באובר קלוק ל4.3 כך שאין טענותתתת כמו כן אני תמיד יוכל להחליף קומפרסור לאחד אחר הרבה יותר טוב..

ובכלל כול מה שקניתי הייה במלאי אחרת זה הזמנה של חודש וחצי לפני..

בכול מקרה יש לי מערכת מהרמות המאד מאד גבוהות ובקשר למערכת שאליאור בנה אני כן יכול להעביר ביקרות כי זאת זכותי ובמיוחד שאני צודק המערכת שלי נותנת את אותם נתונים (במגהרצים) ושלי מסודרת בלי חוטים מפוזרים ובלי כלום אז יש על מה להשוויץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני יתחיל דבר דבר..

קודם כול לפני הכול הזיכרונות שלי כן עובדים ב330 מגהרץ כמו שאמרתי אבל מין הסתם לא בתיזמונים האלה בתיזמונים הכי גרועים... אבל הם כן עובדים..

כמו כן ביררתי בהרבה מקומות ואלה זיכרונות בין הטובים ביותר אחי הם מתחילים מ275 למה שאני יקנה זיכרון אחר שמתחיל מ200 או יותר ואני יצטערך לעשות לו כדי להגיע ל275??? וכמעט בטוח שלא יעבוד בתיזמונים האלה..

ובקשר למערכת קרור גז שלי אני חיפשתי מערכת הכי איכותית וכמה שפחות מרעישה וכמובן כוללת מארז ולא חיצונית... ולכן היא מספיקה ביותר וחוץ מזה שאני ב23 מינוס עם פרסקוטטט באובר קלוק ל4.3 כך שאין טענותתתת כמו כן אני תמיד יוכל להחליף קומפרסור לאחד אחר הרבה יותר טוב..

ובכלל כול מה שקניתי הייה במלאי אחרת זה הזמנה של חודש וחצי לפני..

בכול מקרה יש לי מערכת מהרמות המאד מאד גבוהות ובקשר למערכת שאליאור בנה אני כן יכול להעביר ביקרות כי זאת זכותי ובמיוחד שאני צודק המערכת שלי נותנת את אותם נתונים (במגהרצים) ושלי מסודרת בלי חוטים מפוזרים ובלי כלום אז יש על מה להשוויץ...

330 מה''צ... זה מטורף בג'יגה דואל... לא משנה באלו תזמונים והגדרות... אפילו ל- שנחשב לזיכרון הטוב ביותר כיום קשה לעשות את זה!

אפשר תמונות? בנצ'ים? תמונה של Memtest5# יציב? אפילו Prime95blend יהיה טוב.... (השיא העולמי ל- DDR1 הוא DDR700 ע''י OSKAR_WU וה- DFINF4, נשמע לי ממש לא סביר שאתה 40מה''צ מאחוריו....)

הם לא הזכרונות הטובים ביותר... הם אפילו לא tccd, תאמין שאתה טועה ואין קשר בין יכולת הזכרון ל- speed bindings שלו. ה- tccd pc3200 לדוגמה היה יכול להגיע רחוק מאוד, כמעט כמו הזכרון שלך (טוב אתה טוען שאתה ב- 330 מה''צ לזה ה- לא יגיע...) ובתזמונים יותר טובים. הם לא מתחילים ב- 275 תבין! הם speed binned ל- 275, כמו שה- gskill ל- 300מה''צ, זהו זה... לא אומר שתגיע לשם, וזה תלוי בעוד המון גורמים!!!

xe היא לא הכי איכותית, Mach 2 וה- LS יהיו יותר טוב שלא נדבר על rev2. ה- LS מאוד שקטה המאך קצת פחות לא יודע מי אמר לך את זה... רצית מערכת עם מארז שיש לך כבר אחד? מה ההיגיון? ה- ls הרבה יותר אסטתית ומתאימה להרבה מאוד לאו דווקא lianli. מתחת ל- (-23) היית מגיע להרבה יותר עם הפרסקוט שלך... תלוי אבל גם בסטפינג.

לגבי החלפת קומפרסור, זה לא פשוט כמו שאתה חושב, כי-

א) קשה למצוא טובים בארץ

ב) אתה צריך לטעון אותו בגז בחדש, ולעשות את זה מאוד מדויק ולא יותר כדי שלא תהיה החזרת נוזלים למדחס (רעש מאוד לא נעים אבל לא מסוכן) לכן תצטרך למצוא מקום\מישהו שעושה את זה.

ג) אתה צריך למצוא מקום שימכור לך קומפרסור.

ד) אתה צריך לעשות מוד לנימית (captube) תלוי בקומפרסור.

ה) אולי אפילו מוד למארז... מי יודע.

ו) לבודד הכל למנוע עיבוי.

לגבי ההשווצות שלך: -המערכת שלך יותר איטית משל TYCOON, ומי יודע, אולי הוא מוגבל ע''י משהו אחר דווקא?

אני בטוח שלאליאור יש סיבות למה המערכת שלו פתוחה, בין השאר מ- fine tunning ובדיקות.... לדעתי זה סוג מסוים של יופי :smile1:

תאמין, שתוך לא הרבה זמן אבל הרבה עבודה והרבה רצון אפשר לעשות מהמערכות האלו מלכות נפש. קח לדוגמה את Chilly1, שתראה מה הוא עשה מקסקייד של 2 שלבים שיכולה לעשות בין -70 ל- -90 בעומס... יצירת אומנות.

17.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...