Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת גרפיקה יפה מאד (לא ציפיתי ש GF4 יביא גרפיקה כזאת)

אבל אני בטוח שאצלי רואים הרבה יותר יפה במשחק (יש לי 9600)

מה שבטוח זה לא פועל לך כזה חלק ובלי תקיעות

למה, למה הזילזול...

זה פועל חלק מאוד (הקטעים היחידם בהם יש תקיעות זה כשזורקים רימון והורגים 4 אויבים ביחד :) ) והתמונה הזאת היא אפילו בלי ה2XAF.

כשאני אומר חלק אני מתכוון ל 19-45 FPS (בלי תקיעות !)

הנה עוד דוגמה, רק שתבינו שההבדל הוא לא שמים וארץ בין DX9 לDX7, זה רק כמה אפקטים.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump: מישהו יכול לעשות לי טובה ולקבץ את כל העדכונים של HL2 ... שמעתי על כל מיני בעיות עם הסאונד וה A.I אבל אני לא יודע מאיפה אני הוסף את כל העדכונים האלה ???

תודה מראש :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump:  מישהו יכול לעשות לי טובה ולקבץ את כל העדכונים של HL2 ... שמעתי על כל מיני בעיות עם הסאונד וה A.I אבל אני לא יודע מאיפה אני הוסף את כל העדכונים האלה  ???

תודה מראש  :hi:

מSteam כמובן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Half life 2 Tweak

http://www.tweakguides.com/HL2_1.html

BulletTime!

You can change the games timescale by following these steps:

1.) Make sure that your console is unlocked. In HL2 you need to enable the console by going to Options>Keyboard>Advanced and pressing "enable user's console"

2.) Press the tilda "~" key to open the console and type in "sv_cheats 1" and press enter

3.) type: bind v "host_timescale .4" and press enter

4.) type: bind b "host_timescale 1" and press enter

Now when you are in the game pressing the "v" key will slow down time, and pressing "b" will return it to normal.

Note that you can bind any keys you like, just substitute them into steps 3 and 4 above, also note that "host_timescale 1" is normal, above is faster, and below one is slower, so go ahead and experiment, have a good time.

למי שמכיר את השיטה ליצור קובץ autoexec.cfg

ולשים את הפקודות האלו שם זה אפשרי גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

התקנתי Half-Life 2 והוא לא פעל ממש טוב..ונכנס להגדרות של Safe Mode ועכשיו הוא פועל בחלון קטן כזה של הווינדוס..

ואני לא יודע איך מחזירים אותו לפעול כרגיל Full Screen ,לא מצאתי כלום ב-Options..

למישהו יש מושג?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...