Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 75 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Poowa מאוד סביר לפי מה שאני מבין זה שבגלל שיש לך את הפרוץ ה- שהוא לא של כל האנשים פשוט לא עבד אז נאלצת להתחיל את המקום מהתחלה בכדי שהוא כן יעבוד (תקן אותי אם אני טועה)

אבל באמת בשביל ההבנה שלי זה מאוד יעזור אם תסביר בספציפיות מה קרה, בכדי שאני אוכל לעזור לאנשים אחרים גם אם הם נתקעו במקום הזה.

תודה!

אולי הייתי צריך להפעיל מחדש כדי לסדר את הAI, אבל זה לא נראה לי כל כך סביר בגלל שהחיילים שכן היו נלחמו נגדי.

אין פה מה להסביר, פשוט הגעתי למקום ובתחילה לא הגיע חיילים, התייאשתי, באתי לפה, בלה בלה בלה, וניסיתי שוב והפעם לא עצרתי ועשיתי הכל לפי הספר, חיכיתי וכל זה, וגם באו חיילים, ואז באה אלקס חביבת נפשנו והובילה אותי הלאה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מזה יש לי מקורי ועכשיו זה דופק לי את ההודעת שגיאה הזאת בצד ימין בגדול A.I DISABLED למה למה למה??? :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

אני רוצה לשחק כמו בן אדם קניתי את זה ב-199 ש"ח :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יורה אבל לא יוצא כלום!!!

אם יש לך את הגרסה הפרוצה יכול להיות שזה או באג או שזה סתם באג ולא קשור.

אם אין לך את הפרוץ תנסה לעדכן את המשחק ואם לא אולי תתקין אותו שוב.

אבל אולי תשאל בפורום כמו

hl2world.com

steampowered.com

כי זאת בעיה מאוד מוזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה יש לי מקורי ועכשיו זה דופק לי את ההודעת שגיאה הזאת בצד ימין בגדול A.I DISABLED למה למה למה??? :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

אני רוצה לשחק כמו בן אדם קניתי את זה ב-199 ש"ח :bash:

תכנס לקונסול ותכתוב שם -

ai_disable 0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אני יכול להנות ממודים, ולא לדאוג לעידכונים כל הזמן ברגע שאני ארצה לשחק ב- hl2:dm וב- cs:s ש- יותיאו פרוטוקול חדש, ואני יכול לבנות מפות משלי+מודים (מה שאני עושה) + אני תומך ב- שהיא אחלה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

פשוט לא עשיתי את מה שצריך.

התחלתי את השלב מהסייב שלפני הקטע הזה, פעלתי כמו שצריך והכל הלך חלק.

בגרסאה הפרוצה יש בעיה עם טעינה של סקריפטים, ובחלקים מסויימים צריך לטעון מחדש והכל עובד , מכאן זאת ועוד שבעיה שקשורה לעבודה שהורדת את המשחק.

כלכך קשה לקנות משחק פעם ב5 שנים, פשוט מגיעילים אותי אנשים שלא קונים כאלה משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

פשוט לא עשיתי את מה שצריך.

התחלתי את השלב מהסייב שלפני הקטע הזה, פעלתי כמו שצריך והכל הלך חלק.

בגרסאה הפרוצה יש בעיה עם טעינה של סקריפטים, ובחלקים מסויימים צריך לטעון מחדש והכל עובד , מכאן זאת ועוד שבעיה שקשורה לעבודה שהורדת את המשחק.

כלכך קשה לקנות משחק פעם ב5 שנים, פשוט מגיעילים אותי אנשים שלא קונים כאלה משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני קונה כל משחק שצריך בשבילו סידי קי לרשת!!

הכוונה לכל סידרת HL שיש לי עכשיו כלל HL2

כל סדרת בטלפילד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אני יכול להנות ממודים, ולא לדאוג לעידכונים כל הזמן ברגע שאני ארצה לשחק ב- hl2:dm וב- cs:s ש- יותיאו פרוטוקול חדש, ואני יכול לבנות מפות משלי+מודים (מה שאני עושה) + אני תומך ב- שהיא אחלה חברה.

קאונטר מעניין לי ת****

ומודים? אל תדאג לי, כל דבר סופו להיפרץ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...