Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 70 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב סיימתי סוף סוף את המשחק...

SPOILER

אז כן חופשי שני השלבים האחרונים פאקינג מטורפים לגמרי.... (בנסיעה ברכבל בנפתולי המצודה הזאת פשוט להדליק סיגריה, להעלות הגדרות מסך להכי גבוה ולהסתכל על החייזרים המגניבים :)

ואכן הGRAVITY GUN המשופר RULZZZZ :)

SPOILER

מה שכן הסוף מעצבן ת-ח-ת- אבל מ-מ-ש מעצבן- ככה זה בטרילוגיות (אגב מי אמר שזה טרילוגיה בכלל?:) הפרק השני משאיר הכי הרבה סימני שאלה, אבל בלי קשר לסימני שאלה ציפיתי לקצת יותר השקעה בסוף, רק רואים את הGMAN  מבלבל קצת את המוח ו..זהו. מאכזב

אגב הGMAN - זה רק אני או שהוא מאוד מזכיר מבחינת הדמות את הCANCER MAN מXFILES?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקוע בשלב הרביעי water hazard.

הגעתי לכאן, אבל אני לא יודע איך לעבור את זה.

להזכיר למי שלא זוכר, הליקופטר רודף אחריי, ולאחר מרדף ארוך אני רואה מנהרה, מעליה נמצא טנק שיורה עליי פגזים. אני נכנס ואני מגיע למקום הזה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתובב אחורה תחפש איזה סלע כזה או משהו תטפס עליו עד שאתה תגיע מעל המעלית הזאתי שרואים בתמונה ששלחת ותזרוק על המעלית מלמעלה תמכונת הכביסה ואז אתה תוכל לקפוץ עם הבאגי שלך .... אני חושב שאני צודק התמונה שלך מטושטשת איך אתה משחק ככה ?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים אחרים ובעבודה רגילה זה לא קורה...

רק בhl2

ואם משנים את הgamma אז hl2 יראה יפה וכל שאר הדברים לא.

לכרטיסי ATi יש Radlinker שמוסיפה הגדרות ספציפיות לקיצורי הדרך של כל משחק, אפשר שמה להגדיר כל הגדרה שיש בדרייברים. אולי יש תונה דומה לforceware של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I've tried playing HL2:DM, but it's impossible. there is an israeli server, but even with a ping of 50ms it lags like hell, worst than any other game with a ping of 1500+ms. I did change cl_rate to 50,000, it did help dropping the ping from 100ms to 50ms, but it didn't help the lags.

any idea?[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...