Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 78 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

יש משחקים (לא בטוח ש HL2 כזה) שכשהם עובדים ב FULLSCREEN עד ה REFRESH RATE של המסך נופל ל 60 (ואתה לא יכול לשנות את זה במשחק), בגלל שזה משחק אתה פחות שם לב, מאשר בעבודות DESKTOP רגיליות, אך התופעה עדיין מציקה... ממליץ בחום על שימוש בתוכנת REFRESHLOCK שנועלת את קצב רענון המסך על כמה שאתה רוצה בכל רזולוציה, בכל המשחקים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן זה רק אני או שהשמחק הזה כמו הסורס עושה בחילה וכאבי ראש?

הגראפקיה יותר מדי  טובה וזה עושה בחילות

את האמת , ביו םשסיימתי את המחשק שיחקתי הכי הרבה , משהו כמו 4-5 שעות רצופות ויצאתי עם כאב ראש אדיר! משהו שבחיים לא היה לי וזו לא הפעם הראשונה שאני יושב מול משחק כל כך הרבה שעות , על UT למשל אני יכול לשבת משהו כמו 7-8 שעות ביום בלי להרגיש וסיימתי משחק הרבה יותר ארוכים ביום אחד כמו סטאר טראק אליט פורס ועוד.

את האמת גם אני חשבתי שהגרפיקה היא שעשתה לי את הכאב ראש או שזה באמת העניין עם ה רפרש רייט ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת , ביו םשסיימתי את המחשק שיחקתי הכי הרבה , משהו כמו 4-5 שעות רצופות ויצאתי עם כאב ראש אדיר! משהו שבחיים לא היה לי וזו לא הפעם הראשונה שאני יושב מול משחק כל כך הרבה שעות , על UT למשל אני יכול לשבת משהו כמו 7-8 שעות ביום בלי להרגיש וסיימתי משחק הרבה יותר ארוכים ביום אחד כמו סטאר טראק אליט פורס ועוד.

את האמת גם אני חשבתי שהגרפיקה היא שעשתה לי את הכאב ראש או שזה באמת העניין עם ה רפרש רייט ???

אולי המוח שלך שידר אותות שהוא חייב לסיים תמשחק וכמה שיותר מהר

ואתה התאמצת הרבה ומרוב ההתאמצות נהיה לך כאב ראש ? :xyxthumbs::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...