Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 74 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

קצת חשוכה התמונה, אבל אם אני לא טועה אתה צריך להסתכל למקום שבו היה ה STRIDER האחרון (צד ימין מאיפה שאתה עומד, יש שם קורה שאתה יכול ללכת עליה, ולהמשיך לכיוון פסל מרוחק של סוס עומד.

תודה זה עזר

נ.ב Vladgi הכרטיס זה 6800GT @ U

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

טוב יש לי את המשחק

אני תקוע בהתחלה חח כן כן וואלה מוזר דווקא אני סיימתי את HL1 בלי בעיה ובלי עזרה בכלל אבל זה מעצבן

אני יוצא מתחנת המידע הזאת מה שזה לא יההי בהתחלה ואז אני לא יודע לאן ללכת או מה לעשות... ואין יל עדיין אפילו את המוט ברזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי את המשחק

אני תקוע בהתחלה חח כן כן וואלה מוזר דווקא אני סיימתי את HL1 בלי בעיה ובלי עזרה בכלל אבל זה מעצבן

אני יוצא מתחנת המידע הזאת מה שזה לא יההי בהתחלה ואז אני לא יודע לאן ללכת או מה לעשות... ואין יל עדיין אפילו את המוט ברזל

לך ימינה את שתגיע לשני אנשים כאלו שדי יכוונו אותך לאיזו כניסה להיכנס,אגב תגיד הדואל צאנל שעשית עם הלוח (שני הסטיקים) מביא לך משהו בביצועים או שזה לא מורגש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

זה כבר לא זה חחח יש לי 3200+ NC אם לוח של DFI LANPARTY UT וסטיק של 512 מגה DDR 500 והמעבד מקורר ע"י HYPER 6

זה המחשב שהיה לי ;) הכל הלך חוץ מכרטיס מסך שגם יורד אבל אל ילך למכירה ישאר אצלי!! ולי יגיע 6800NU וואלה איזה באסה שעדיין לא פה אני לא יכול ככה

בקשר לשאלה כן מרגישים את ההבדל!! אומנם קטן קטן אבל מורגש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע אני יודע מה זה לא הבנתי את הקיצור חבל היה למובייל פוטנציאל עכשיו אני מרגיש אני צריך להחליף את ה-axp 2600 barton ל-64 ביט......

בעצם אני יחזיק עוד עד אוגוסט בערך ואז אני כבר ישדרג (עד אז יהיה לי תקציב של 3500-4000) את ה-9600xt 256 ואת הבארטון ל-64 ביט וכרטיס מסך חזק יותר מקווה שזה מספיק כ-4000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עברתי את מה שהייתי תקוע בו ;D ;D אבל בכל אופן תודה רבה על ההצעה, אם להבא אני אצטרך במשהו עזרה במשחק (בתקווה שלא :smile1:) אז נשלח לך הודעה, כנראה שיש פה אנשים שבטוחים שכל התקעות במשחק אם הוא לא אורגינל חייבת להיות באג

קיבלת את ההוכחה שלך, X-DROR.

כן יש בעיה עם הגרסה הלא מקורית... או שהיית צריך להוריד פיקס או לכתוב בקונסול פקודה מסוימת שתגרום ל- לעבוד.

ובגלל שהייתה לך הגרסה הפרוצה הייתה לך את הבעיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה. זאת לא היתה בעיה במשחק זאת היתה בעיה שלי שלא ידעתי לעבור את השלב

אבל נכון, אתה גאון. :screwy:

ובקשר לקוד הAI, רציתי שתדע שיש לא מעט משתמשים שקנו את המשחק דרך הסטים וגם להם זה עושה את הבעיה הזאת, ככה ששוב, אתה גאון.

אם לא הייתי יודע לגבי פקודת הAI לא הייתי יכול לעבור במשחק שמינית ממה שעברתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הי לכולם יש לי שאלה... מכירים את זה כשהיצור הזה מוסיף לכם אקדח לבאנגי כדי שתוכלו לירות בו? אז אחרי שהוא הרכיב לי אותו אני עדיין לט יכול לירות בבאנגי!!! מה אני אמור לעשות??? מישהו יודע איך יורים בדבר הזה? תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Poowa מאוד סביר לפי מה שאני מבין זה שבגלל שיש לך את הפרוץ ה- שהוא לא של כל האנשים פשוט לא עבד אז נאלצת להתחיל את המקום מהתחלה בכדי שהוא כן יעבוד (תקן אותי אם אני טועה)

אבל באמת בשביל ההבנה שלי זה מאוד יעזור אם תסביר בספציפיות מה קרה, בכדי שאני אוכל לעזור לאנשים אחרים גם אם הם נתקעו במקום הזה.

תודה!

MAster - אתה יורה ברובה הזה עם אותו הכפתור שאיתו אתה יורה בצורה רגילה (לחצן שמאלי של העכבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...