Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 71 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, גם לי CSS רץ על הפנים בשרתים בארץ, יש לי LATENCY של 50-70 (יש לי חיבור 1.5 ואני לא משתמש בחיבור בזמן המשחק), ועדיין יש תופעות מעצבנות כמו שאני לפעמים חוזר אחורה וכו', קיצר, VALVE הרסו את המנוע רשת המעולה שהיה ב CS המקורי... הבנתי שהם הוציאו PATCH עכשיו ב למי שקנה עותק מקורי, מקווה שזה יפתור את הבעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח, לא נראה לי שזה יקרה בקרוב.....

גם CS בהתחלה היה די חרא, גם המנוגע של HL הראשון.. אני מניח שעוד כמה שבועות-חודשים נגיע למצב שה CSS יהיה שווה משחק (גם מבחינת ביצועי וגם מפות נוספות וגם סקינים נוספים....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CS:S משחק ממש פצצה.

cs1.6 פסה\מת ממזמן.

בכל מקרה אין לי בכלל בעיות לא ב - hl2:dm ולא ב- CS:S של לאגים בכלל.

יש לי ADSL 750/96 של ברק ולא היו לי בעיות אף פעם!

ואני חייב להגיד ש- Hl2:dm הוא משחק מעולה! ממש כיף לזרוק על אנשים דברים, רק ש- צריכה להוסיף עוד מפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זקוק עוד פעם לעזרה בהאף לייף :smile1:

אני בשלב שאחרי נובה פרוספקט לא זוכר איך קוראים לו, ***ספוילר*** אני במין בית כלא ואחרי שראיתי את אבא של אלקס והיא הלכה והשאירה אותי לבד ה*%&

אז התקדמתי קצת עברתי קצת, והגעתי למקום שיש בו מגן כזה שאמורים להוציא לו את התקע, אבל אני לא יכול כי יש חלון מגן ואני לא יכול למשוך את התקע החוצה בגלל החלון

תמונה:

תודה לעונים

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך להתקין...מישהו יכול לעזור לי....

הכל מותקן...והוא מבקש ממני CD-KEY...מאיפה אני פליץ לו?...

והוא עושה על כל CD_KEY שבאתי...שכבר השתמשו בו....אז מה אני עושה?...תעזרו לי..?...צריך להוריד איזה FIX??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זקוק עוד פעם לעזרה בהאף לייף :smile1:

אני בשלב שאחרי נובה פרוספקט לא זוכר איך קוראים לו, ***ספוילר*** אני במין בית כלא ואחרי שראיתי את אבא של אלקס והיא הלכה והשאירה אותי לבד ה*%&

אז התקדמתי קצת עברתי קצת, והגעתי למקום שיש בו מגן כזה שאמורים להוציא לו את התקע, אבל אני לא יכול כי יש חלון מגן ואני לא יכול למשוך את התקע החוצה בגלל החלון

תמונה:

תודה לעונים

תנסה להכניס רימון לתוך החדר (זה מה שאני עשיתי) אפשר לזרוק אותם דרך השדה המגן הזה או מה שזה לא יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה מחר זה היום השמח שלי סוף סוף יהיה יל HL2 אחרי חודש של עבודה ואחרי הרבה כאב ראש וחוסר שינה אני יקנה HL2 חחחח גם עכשיו אני לא ממש יושן ומחר אני צריך לקום לעבודה אחרי אימון

וואלה ומחר אני מקבל את הספק שלי של חברת SWEEX 450WATT איכותי אם שני מאוררים וואלה ספק כבד בטירוף אבל ככה זה ספקים איכותיים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי שנגמרו הדמעות והסתיים יום האבל לזכר הרגעים המדהימים שהמשחק הזה סיפק, הנה כמה מ CITY 17 . . . לזכור ולעולם לא לשכוח ! ! !

[glow=red,2,300]MSI 9800 PRO OC 430@400 + PIII 1133Mh"z@ 1300 1024X768 הגדרות גרפיקה בתוך המשחק מקסימליות בכל התחומים .

[/glow]

===========================================================================================================

אני חוזר ליחידה שלי,כך שאם יהיו שאלות אוכל לענות רק בסופ"ש.יש לציין שאני צלם,כך שניסיתי לתפוס בתמונות זוויות "[shadow=red,left]לא שגרתיות[/shadow]" אל תתפלאו אם לא תבינו מאיפה הבאתי את זה. שלכם, אלכס טורובסקי.

=========================================================================================================== ***update*** Guys, because of some "Transfer Limit" shit on geocities, It doesn't allow many people to watch files at the same time- YOU PROBABLY CAN'T SEE *THE PHOTOS. I'm sorry, I will bring this issue again at the end of the week . . . PLEASE GIVE ME some good HOST sites for images. TNX

===========================================================================================

d1_canals_060002.jpg

d1_canals_070008.jpg

d1_town_010000.jpg

d1_town_010001.jpg

d1_town_010002.jpg

d1_town_010003.jpg

d2_prison_070005.jpg

d3_breen_010010.jpg

d3_breen_010013.jpg

d3_citadel_020002.jpg

d3_citadel_020003.jpg

d3_citadel_030006.jpg

d3_citadel_030008.jpg

d3_citadel_050009.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...