Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

טוב.. לפני כמה ימים קיבלתי את המשחק מחבר בלונדון (גירסאת ב"ה.. מי צריך להתחיל להתעסק עם 5 דיסקים? :P ) ובאמת מדהיייייייייייים!!

מילא הגראפיקה, (שהיא מדהימה כמובן..) אבל הפיזיקה והריאליסטיות של העולם! פשוט תענוג (:

רציתי רק לשאול אם מישהו יודע איך פותחים את הקונסול? צריך להוסיף משהו לקוד של ה-shortcut?

כנ"ל גם ב-cs:s.. אני לא יכול לדעת אפילו מה ה-fps שלי וזה הורג אותי :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעו אני עכשיו עם הבאגי, יש תקטע הזה שאתה נוסע על גשר ואז באה מולך רכבת ואתה נופל שמאלה ושמה אתה נכנס ומשמיד זומבים, קיצר אני קרוב לסיום? למה אני מזה מקווה שלא! זה משחק פשוט כיף.

אני נהנה לשבת ולשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. לפני כמה ימים קיבלתי את המשחק מחבר בלונדון (גירסאת ב"ה.. מי צריך להתחיל להתעסק עם 5 דיסקים? :P ) ובאמת מדהיייייייייייים!!

מילא הגראפיקה, (שהיא מדהימה כמובן..) אבל הפיזיקה והריאליסטיות של העולם! פשוט תענוג (:

רציתי רק לשאול אם מישהו יודע איך פותחים את הקונסול? צריך להוסיף משהו לקוד של ה-shortcut?

כנ"ל גם ב-cs:s.. אני לא יכול לדעת אפילו מה ה-fps שלי וזה הורג אותי :|

אפשר להוסיף בקיצור דרך

-console

ודרך יותר פשוטה היא דרך המשחק עצמו

בתפריט של המקשים יש לך 4 לחצנים למטה השני משמאל (נראה לי שקוראים לזה משהו advanced )

אתה בוחר את זה ומסמן ב V את האפשרות השניה שזה משהו בסגנון developer console

וואלה יש לך Console

שמעו אני עכשיו עם הבאגי, יש תקטע הזה שאתה נוסע על גשר ואז באה מולך רכבת ואתה נופל שמאלה ושמה אתה נכנס ומשמיד זומבים, קיצר אני קרוב לסיום? למה אני מזה מקווה שלא! זה משחק פשוט כיף.

אני נהנה לשבת ולשחק.

עם הבאגי אתה לא ממש קרוב לסוף

אתה בערך ב חצי משחק

ואתה יכול לבדוק כמה אתה קרוב לסוף על פי איזה פרק אתה נמצא... (יש 14, בעקרון 15 אבל האחרון זה Credits )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגמר!!!

מדהים, אין לי מה להגיד חוץ מזה שזה אחד המשחקים היותר טובים ששיחקתי בהם.

הבעיה היחידה לדעתי הינה שהוא היה יחסית קל...

סיימתי את המשחק ב HARD ללא בעיה מיוחדת ותוך פחות משבוע.

אך כל זאת לא משנה את העובדה שנהניתי נורא.

אז לכל אלה שהשיגו את המשחק בדרכי פשע, תלכו לקנות.

סוף סוף יש משחק ששווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח כול כך שסיימת תמשחק ב HARD

בתוך פחות משבוע ....

אלא עם כן שיחקתי בלי הפסקה ולא יצאת מהבית

כי גם ב EASY

יש קטעים שצריך לעבוד עליהם הרבה זמן יחסית

אתה חי בסרטים קשים מאוד לפי דעתי.... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק דרך 5 הדיסקים והמשחק עובד מצויין,אך ישנה בעייה קטנה בכל פעם שאני רוצה לשחק בhalf life או בcs עליי להכניס את דיסק 3 או דיסק 5.

כמובן שלאחר שאני מכניס אחד מהדיסקים הנ"ל אין בעיה לשחק,אך האם ניתן לשחק ללא הכנסת דיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלאנריל 2004 החברה הוציאה פאטץ' מסוים כדי שלא תצטרך את הדיסק (בגלל ריבוי הדיסקים של המשחק)

אולי אחרי שהעניינים ירגעו קצת מבחינת הפיראטיות והכל ואלב תוציא גם להאלף לייף 2 פאטץ' דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי על hard וסיימתי תוך יום כמעט, יום שישי הייתי בפרק 3, וסיימתי תמשחק ב1 בבוקר של יום שבת. גם חבר שלי סיים אותו תוך משהו כמו 12-13 שעות.

משחקים מהר, לא נתקעים על שטויות, לא נתקעתי על שום חידה חוץ מפעם אחת על גג מזורגג, שלא חשבתי לקפוץ למטה... כל המשחק הלך חלק, בול בקו המחשבה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו שטויות אתה מוציא מהפה! (orangejiuced)

אני קניתי את המחשק ביום שישי בצהריים מאז שיחקתי על HARD עד יום שני בלילה שבו סיימתי את המשחק.

המשחק היה די קל ורק לעתים רחוקות היו קטעים שבאמת לקח הרבה זמן לעבור אותם והיה באמת צריך לחשוב אסטרטגית. (כמו איפה להשים מכונות יריה אוטומטיות בכדי שיפעלו בצורה מקסימלית בלי שיהרסו אותם או משהו כזה).

יש אנשים שקל להם יותר ויש אנשים שקשה להם יותר, ךמשל יש לי חבר שלא משחק כמעט בכלל במשחקי fps ושהו התחיל לשחק ב- hl2 הוא נתקע כל הזמן בקירות ופשוט ניסה להכנס בהם, פשוט יש אנשים מנוסים יותר ויש אנשים פחות מנוסים.

בכל מקרה לדעתי הייתה צריכה לעשות את המשחק קשה יותר, במיוחד את הסצנה האחרונה בסוף, זה היה כל כך קל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלאנריל 2004 החברה הוציאה פאטץ' מסוים כדי שלא תצטרך את הדיסק (בגלל ריבוי הדיסקים של המשחק)

אולי אחרי שהעניינים ירגעו קצת מבחינת הפיראטיות והכל ואלב תוציא גם להאלף לייף 2 פאטץ' דומה

מה ריבוי הדיסקים? אחרי שאתה מתקין תמשחק, אתה משתמש רק באחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו או שאתם מדברים שטויות

או שכנראה אין לכם חיים נראה לי

ביום אחד לסיים HALF LIFE

על EASY זה עוד איכשהו מתקבל על הדעת

אבל לסיים על HARD

ביום אחד

סליחה פחות מיום אחד

זה כבר ביזיון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...