Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

אני מוכן להיתערב שאצלי רואים יותר איכותי בדום 3 מאשר כל 6800 חוץ משל ...אולי יהיה לי טיפה פחות FPS אבל יראו יותר חד

תמשיך לחיות בסרט תמשיך לקנות כרטיסים יקרים שעוד שנה יעלו חצי מחיר תמשיך להאמין שאסוס זה הכי הכי טוב בעולם כי אני שם לב אתה מדבר הרבה על

ותבין DOOM3 זה משחק שנוצר לגיפורס 6800 ו-HL2 זה משחק שנוצר לרדאון אז אין על מה לדבר בכלל :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מעלה תמונה שלי מאותו איזור.. שניה.

העלתי.

האמת? אצל מוסרי יש צבעים יותר חיים, אבל חוץ מזה כלום..

ואגב, שימו לב לחלונות הסגורים (נו, איפה שזה כמו מכירת כרטיסים כזה), אצל מוסרי זה לא חלק ואצלי זה כן ואני על X4X8

חוץ מהצבעים משום מה הקירות אצלי יותר חדים השלטים יותר ברורים האור והצל ניראים יותר טוב והעולם יותר חיי(זה הצבע)...אצל מוסרי זה לא חלק ואצלי זה כן ואני על X4X8 לגבי זה במישחק עצמו אני רואה חלק בלי האלכסונים האילו זה יצא רק בפרינט סקרין לא יודע למה...אני משחק על 6X16X 1024\768

תיראה חיברתי את 2 התמונות...חצי שלי וחצי שלך...

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכם גדול.. אני משחק על 1600X1200 ואני הקטנתי את התמונה.. זה בכלל מוריד את האיכות.. והסקריןשוט שלי היא נלקחה ע"י F5 ככה שאין לך מה להגיד..

אגב, למה אתה משחק על 1024X720? אתה יכול הרבה יותר מזה עם הכ.מסך הזה ועם פילטרים פועלים, בשביל מה יש לך אותו אם לא בשביל זה?!

וכמו שאמרתי, צבעים אני יכול לשנות, זה הכל contrast וכבר עשיתי את השינוי הזה, הקטע שאני לא רגיל לזה ולא כיף לי לשחק ככה כי זה עושה לי כאב ראש (צבעים בוהקים מדיי)

זה ממש שום דבר, סה"כ אופטיציות בדריברים.. אז שילמת עוד 2400 בשביל לחסוך 15 דקות בקונטרול פאנל...

ד"א. מוסרי

אני לא אומר שאין לך כרטיס סוס, ההפך

אם היה לי הזדמנות הייתי לוקח XT על הGT שלי בכל יום , אבל היה לי 2500 שקל בשביל כרטיס מסך וזה מה שהיה לי..

אם הייתי יכול הייתי אפילו מותח את זה ל2800 וקונה את הACID של סאפיר ופותח אותו ל XT, אבל לא היה לי עוד 300 שקל באותו רגע ולא היה לי כח כבר לחכות

אבל לדעתי לקנות X800XT של זה סתם בזבוז, אני ממש לא חושב (אולי חוץ מדריברים) שהם יכולים להוסיף משהו כי אחרי הכל אסור להם להתעסק בליבה , רק זכרונות וכו (שגם בד"כ אני לא חושב שהיצרנית מרוצה מזה)

על כל פנים, אנחנו צריכים פה עוד מישהו עם X800XT לא של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי נמאס מוסרי מעצבן :P

אני יהנה בדיוק כמוך מוסרי אם גיפורס 6800NU

תגיד באיזה רזולוציה אתה משחק אם אתה משחק על 1024@768 זה טיפשי מאוד תנסה לשחק על 1600@1200 שם תראה איכות אם כרטיס כמו שלך

אני מסתפק ב-1024@768 ו-AA4X ו-AF8X אני מקווה ככה יעבוד לי HL2 זה יספיק לי בהחלט וכמובן המשחק על HIGH :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהצבעים משום מה הקירות אצלי יותר חדים השלטים יותר ברורים האור והצל ניראים יותר טוב והעולם יותר חיי(זה הצבע)...אצל מוסרי זה לא חלק ואצלי זה כן ואני על X4X8 לגבי זה במישחק עצמו אני רואה חלק בלי האלכסונים האילו זה יצא רק בפרינט סקרין לא יודע למה...אני משחק על 6X16X 1024\768

תיראה חיברתי את 2 התמונות...חצי שלי וחצי שלך...

אתה רוצה תאמת, אבל בשיא הרצינות?

התמונה שלך עם יותר מדי contrast לדעתי והתמונה לא נראת מציעותית. ו10 דקות לשחק בCONTROL PANEL ואפשר להגיע לבדיוק אותו מראה כמו שלך (שלדעתי נראה יותר מדי מוגזם)

ב6800 זה נראה אם צבעים יותר אמיתיים מאשר אצלך.

ד.א

אפשר לדעת למה אתה מנסה להגיע, כאילו מה אתה מנסה להוכיח?

ששלך יותר טוב משלו? נו באמת.. לא עברנו את השלב הזה בכיתה ב' שלך היו פוגים יותר טובים משל חבר שלך? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום "קיבלתי" את המשחק, חבל"ז גרפיקה מעולה, סביבה מעולה...

אני רץ על XP 1700+ , 512MB , ATI 9600PRO 256MB והמחשק רץ ממש טוב (הרבה יותר מ DOOM3) על הכל מקסימום חוץ מ TRILINEAR FILTERING ו *2 ANTI ALISASTIN. מעולה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להיות לך את זה אם לא אתה לא היית עובד את החלק הראשון (לא את השלב , את החלק!!!)

פשוט תלחץ על  "1" ויהיה לך מין מוט ברזל כזה , בדר"כ רואים שפורצים איתו בסרטים ותרביץ למקלות הארורים האלה

אם אתה לא מוצא

פשוט תירה עליהם עד שהם ישברו

או שתזרוק רימון

תכל'ס אתה יכול לשבור אותם בכול דרך

אני לא מבין איך הגעת עד שם ואתה לא יודע לשבור קרשים...

יש כול כך הרבה בדרך...

ובקשר לכול הקטע של הכ. מסך

מספיק עם זה!!!

אם לא שמתם לב זה תר'ד של HL2

פשוט תפסיקו כבר לענות לו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...