Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני גמרתי את המשחק

מה להגיד פשוט משחק מ-ד-ה-י-ם

נהנתי כל כך חבל שהוא נגמר,וזה בכלל לא קצר,אולי אתם אומרים את זה בגלל שהוא היה כל כך כיף והזמן עבר מהר

גרפיקה מדהימה תנועות אמיתיות.

אין זה המשחק הכי יפה שראיתי אני יגמור אותו שוב ושוב. :):yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם המשחק - אולי תוכלו לעזור?

הגעתי ל-Black Mesa East (אחרי כל המסע עם ה-AirBoat), איפה שאמורים לפגוש את Eli ו-Alyx.

אז כשאני נכנס לשם עושים לי את הסריקה, ואז זאתי שסרקה אומרת שהיא תקח אותי ל-Eli. אז היא מובילה אותו למעלית כזאת, אומרת כמה משפטים (משהו על טכנולוגיית הטלפורט), ואיך שהמעלית נפתחת והיא מסיימת לדבר - הדמות שלה קופאת וכל המשחק ניהיה לא פעיל.

כלומר- המשחק עצמו לא נתקע, אני יכול לנוע ואפילו לירות על דברים, אבל כלום לא קורה.

למשל, אם אני יורה עליה היא פשוט לא זזה, לא אומרת כלום, לא מתה, פשוט כלום לא קורה.

אם אני נכנס למעלית ומנסה ללחוץ על הכפתורים - הם לא עובדים.

כאילו עשו "פריז" על כל המחשק חוץ ממני.

ניסיתי לרדת כמה קומות למטה בעזרת צ'יט ה-Noclip כדי לבדוק אם זה רק באג במעלית או באזור הזה או משהו, אבל גם בקומות התחתונות, כל האנשים בבניין פשוט קפואים, לא לא קורה כשאני יורה עליהם או מתקרב אליהם. יש כאלה שזזים - צועדים או מזיזים עיניים. אבל הם לא מגיבים אליי, ושום כפתור או דבר בסביבה לא ניתן לאינטרקציה.

מישהו יודע מה הבעיה? יש מה לעשות?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

גם זה אחד מן הבאגים כמו שקרה לי..

תעשה מחדש את השמור האחרון שלך

אני לא קניתי את המשחק כי רציתי אותו כמה שיותר מוקדם כי אני מתגייס ביום ראשון..

אבל אח שלי יקנה.. וזה מה שקורה עם עותק לא חוקי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לך משחק לא חוקי, זה באג ידוע, אז תקנה תמשחק. יותר מזה לא יעזרו לך פה.

איזה בולשיט- תמיד הכי נוח להגיד זה בגלל שהמשחק לא מקורי...

ולי יש משחק מקורי ולי הייתה בעיה מאוד דומה- בשלב עם הרחפת הדעתי לבסיס איפה שאמורים להתקין לי את התותח על הרחפת ויש שם את זאת שעומדת בשער - היא לא התייחסה אליי, לא פתחה שער לא כלום- אז עשיתי NOCLIP בשביל לעבור את הגדר וגם היצור והכושי לא התיחסו אליי- אז הבנתי שעשיתי משהו לא בסדר "לא כמו שהמשחק תכנן שאני אגיע לשם" - אז עשיתי SAVE קודם (או ניים קודמים לא זוכר) ועשיתי (הבעיה אצלי הייתה שזנחתי את הרחפת והמששכתי ברגל- אז זאת הבעיה שלי- הבחור ששאל את השאלה- אם השתמשת בצ'יטים כלשהם - תנסה לבדוק באיזה צ'יט השמשת ולא היית אמור להשתמש (אצלי זה היה להזמין באגי כשהייתי אמור להיות על רחפת)- כל המשחק יש לו סקריפט- מעין מסלול התקדמות , לדוג' לנק' X אתה צריך להגיע ככה וככה - ואז הוא ממשיך- כנראה איפשהו יצאת מהסקריפט שלו- לכן הוא לא מזהה שהגעת והאנשים "מתעלמים" ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך שמירה של HL2 של תחילת השלב היפה של הסירה הזאת במים.. בחלק השלישי אני חושב, שזה גם המקום בתפריט של המשחק...

אני לא יכול לקבל קבצים באיסי אז שלחו לי לאימייל hovav698@gmail.com

תודה לעוזרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך שמירה של HL2 של תחילת השלב היפה של הסירה הזאת במים.. בחלק השלישי אני חושב, שזה גם המקום בתפריט של המשחק...

אני לא יכול לקבל קבצים באיסי אז שלחו לי לאימייל hovav698@gmail.com

תודה לעוזרים ;)

של הספינה-אופנוע הזאת ?

ד"א איך עוברים א"כ כי מגיעים למקום כזה שאיאפשר להמשיך עם הספינה, כי כשנכנסים לתעלה זה לא עובר, ואני לא הצלחתי להעלות את זה למעלה..

הבעיה היא שא"כ אני הולך במים והקרינה הורגת אותי :( . מישהו יודע מה עושים ? (נ.ב שיחקתי שעהוחצי בערך :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש הבדלים במישחק בין החבילות השונות???

כי כשקניתי את המישחק קאונטר סטרייק קונדישן זירו אז קיבלתי דיסק סירטונים של הלף לייף 2 והיו שם מלא קטעים שין לי במישחק...וזה מוזר וגם האפקטים שונים.... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל במשחק - אין

הבדל בין כמות המשחקים - יש

אתה מקבל יותר משחקים בחבילות שונות

בקשר לקטעים שראית ואין

אז משום מה Valve החליטה להוריד אותם

ובאמת חבל לפי דעתי

יש שם דברים שנראים ממש יפיפיים

לדעתי המשחק עוד לא היה מוכן כמו ש valve אמרו ב והסירטונים ההם לוטשו בשביל "לעבוד" על הלקוחות שהמשחק כבר גמור

ואכן הפילו את האשמה על ההאקרים

ולאחר מכן הם סיידו את מה שיכול על מנת שיראה כמה שיותר דומה לסירטונים

אבל זאת רק השערה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של הספינה-אופנוע הזאת ?

ד"א איך עוברים א"כ כי מגיעים למקום כזה שאיאפשר להמשיך עם הספינה, כי כשנכנסים לתעלה זה לא עובר, ואני לא הצלחתי להעלות את זה למעלה..

הבעיה היא שא"כ אני הולך במים והקרינה הורגת אותי :( . מישהו יודע מה עושים ? (נ.ב שיחקתי שעהוחצי בערך :) )

יש לך חביות פלסטיק כחולות כאלה תחפש כמה שיותר ותשים אותן מתחת לדבר הזה שיכול לנטות לשני בצדדים..

זה כבר ירים אותו ותוכל לקפוץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...