Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אז ככה, אני חלק מהטיפשים שהתחילו לשחק את האלף לייף1 והפסיקו אחרי כמה דקות. היום אבא שלי החליט לקנות את האלף לייף2 (ברצינות!) ועכשיו כשיש לי אותו אני בעצם קולט שאין לי מושג מה לעזאזל העלילה. משהו מוכן לקצר לי את העלילה ומה שקורה בהלף ליף1 וכל ההמשכים שלו, כדי שיהיה לי רקע ל2.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hl1:אתה בתוך בסיס סודי והיה ניסוי שנכשל וכל החייזרים באו לבסיס ואתה צריך לצאת משם

hl2: אתה בא לעיר מסתורית והיה ניסוי שנכשל וכל החייזרים באו לעיר ואתה צריך לצאת משם

לא עד כדי כך מסובך

אה ויש את הגיימן שהוא סתם לא קשור לכלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hl1:אתה בתוך בסיס סודי והיה ניסוי שנכשל וכל החייזרים באו לבסיס ואתה צריך לצאת משם

hl2: אתה בא לעיר מסתורית והיה ניסוי שנכשל וכל החייזרים באו לעיר ואתה צריך לצאת משם

לא עד כדי כך מסובך

אה ויש את הגיימן שהוא סתם לא קשור לכלום!

וואלה איזה שטויות...

שיחקת במשחקים בכלל!?

המשחק הראשון אתה עוזר מעבדה בבסיס סודי שהמנהל שלו הוא דר' ברין, הניסוי דרך אגב מבוסס על סדרת נסויים אמיתית שנערכה בסוף שנות ה90.

עכשיו הניסוי כמובן נכשל, ונוזר שער שדרכו הXEN(החייזרים) מסוגלים להכנס לכדו"א. מלא חייזרים משתגרים לבסיס, והמשימה שלך היא להגיע לשטח ולמצוא עזרה.

ביינתיים הממשלה שולחת חיילים כדי להלחם בפלישה, הבעיה היא שהתפקיד שלהם הוא לחסל את כולם גם אותך, ככה שאתה מוצא את עצמך נלחם בחיילים חייזרים, וזומבים. בדרך אתה עובר לעולם של הXEN וחוזר, עכשיו הוורטרונז, החייזרים המחשמלים בHL1 הם עבדים, ב2 הם משוחררים ועוזרים למחתרת, כנראה שוחררו ע"י פרימן באיזה שהו שלב.

עכשיו בסוף HL1 אתה פוגש את הG-Man פנים מול פנים, והוא מציב בשבילך שני אפשרויות, לעבוד עבורו או למות.

עכשיו יש לי תאוריה בקשר לG-Man שהוא או הבן של פרימן ואליקס, או פרימן בעצמו בגרסאה מבוגרת יותר. הם דומים יותר מידי בצורת הראש, האף, עצמות הלחיים וכמובן העיניים הירוקות המוזרות. אך השער של הGM שחור, כמו של אליקס, והאף שלו יותר סולד כזה, גם כמו של אליקס, ככה שרוב הסיכויים זה שהוא הבן שלהם. מהעתיד עוד 50-60 שנה. הדבר הזה יכול להסביר הרבה דברים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...