Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

משחק ענק יאללה גראפיקה ריאליסטית לאללה אני משחק על מקסימום הגדרות

1600-1200

המיפרט שלי הוא

amd2800

786 ddr

6800 albtron

רקקקק יש לי בעייה אחת פיצפונות משהו בקול של המישחק ציפצופים מציקים בעעעעע כול פעם שיש אויב קרוב אליי מתחיל טוווווווווו שלא ניגמר עד שהם מתים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על כמה פילטרים?

המישחק לא כבד משו... בכל רזולוציה לא מרגישים האטה בביצועים אז ככה שכל אילו עם ה 9800 וה 6800 שמיתלהבים כמו ילדים קטנים "וואו עף אצלי על1200X1600" גם על MX 440 הוא עף רק לא רואים צללים ות'מים כמו שריך בקיצור הוא יטוס לכם אבל דברים שבכרטיסים החזקים רואים אתם לא תיראו...!!!! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יכול לעזור לי בקטע הזה?

אני צולל ועדיין אן שום פרצה בגדר\קיר שאפשר להכנס אליה

אגב,

הגרפיקה אצלי על מקסימום ,1024*768 16AF&8AA ועדיין לא רואים כמו בתמונות של חלק מהאנשים פה,

משהו יודע למה?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה , דוגמה , http://www.linuxgames.com/michael/hl2/ אלו באים מ6800LE אחרי מוד ל6800NU עם 12צינורות ואוברקלוק ל325/820 , ותראה איך רואים , אני לא יודע בידיוק על איזה הגדרות , אבל אני בטוח שזה הכרטיס שהוא משתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המישחק לא כבד משו... בכל רזולוציה לא מרגישים האטה בביצועים אז ככה שכל אילו עם ה 9800 וה 6800 שמיתלהבים כמו ילדים קטנים "וואו עף אצלי על1200X1600" גם על MX 440 הוא עף רק לא רואים צללים ות'מים כמו שריך בקיצור הוא יטוס לכם אבל דברים שבכרטיסים החזקים רואים אתם לא תיראו...!!!! :jump:

בו תסביר לי איזה אפקטים יראו בכרטיס שלך שב6800 שלי לא יראו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה , דוגמה , http://www.linuxgames.com/michael/hl2/ אלו באים מ6800LE אחרי מוד ל6800NU עם 12צינורות ואוברקלוק ל325/820 , ותראה איך רואים , אני לא יודע בידיוק על איזה הגדרות , אבל אני בטוח שזה הכרטיס שהוא משתמש בו.

?! מה אתה רוצה? תקרא שוב את מה שאמרתי, לא אמרתי שרואים פחות טוב, אמרתי שזה רק הורג תביצועים בצורה הרבה הרבה יותר רצינית ממולטי סמפלינג רגיל.

על 1600*1200 ו4SS נותנים 45 FPS על 6800ULtra שעבר OC, על x800XT על X6 זה רץ על 85, כמובן ששניהם בשילוב של AF16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...