Nvidia's NV47 never existed - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia's NV47 never existed

DOGMA

Recommended Posts

מה אתם נופלים על דוגמה? :screwy:

אתה אומר שה-6600GT הוא הכי משתלם? עכשיו ייצא ה-X800XL שהוא במאה דולר פחות מ-Geforce6800GT ולפעמים עוקף אותו בבנצ'מרקים...

ATI לא היו אלו ששיחררו דרייברים בשביל לרמות ב- :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בשבילך דוגמא אתה עם ה "ידע" הרחב במחירים ...

http://www.pricewatch.com/h/prc.aspx?i=37&a=143167 -6600

http://www.pricewatch.com/h/prc.aspx?i=37&a=15017 -x600pro

איפה אתה רואה שה x600 יותר זול מ 6200 ומי אמר ש 6200 זה משתלם?

דרך אגב עם היית טורח לבדוק הייתה רואה שה x300 וה 6200 עולים אותו דבר (100 דולר)

אבל כנראה יש לך איזה משהו בראש שרואה איך שהוא מחירים מיוחדים...אז תפתח אתר חדש עם המחירים שאתה ממציא.

:xyxthumbs:

ומי נופל עליו?

אני עוד אמרתי מלפניו שה x800XL הוא יהיה הכרטיס הכי משתלם בקרוב. רק חבל שהוא יהיה רק ל pci-e.

nvidia לפחות לא בורחת מקהל ה AGP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד לאוסף.

6800GT משתווה לX800Pro ברוב מבחני הביצועים, ו1fps לפה או לשם זה לא נקרא יתרון, לx800 יש עדיפות ברזולוציות גבוהות, ופילטרים.

SM3.0 זה בדיחה, במיוחד עם היכולת העלובה של ה6800 לנצל אותו כראוי, 2.0b זה כל היתרונות של ה3.0 בחצי מהעלות.

טוב הבנו שאתה פאנבוי רציני של ATI.

משתווה? ממש לא. ה6800GT תמיד לוקח ובניגוד לX800XTPE שלוקח ברזולוציות גבוהות את ה6800U, ה6800GT מנצח את הX800PRO גם שם.

רוצה הוכחות אני אביא.

תן לי הוכחה אחת שהיכולת שלו לנצל את הSM3 לא טובה?

בקיצר, אל תגיד לי עוד אחד לאוסף, כי אני ממש לא כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ATI לא טומנת ידה בצלחת .. כולם שכחו את עניין ה-QUAKE3 עם ה-8500

ודוגמה , לא היית רוצה שנוידיה תיפול כי אז ATI יתפסו את כולם בביצים עם המחירים והטכנולוגיה לא תתקדם הרבה.

תחרות היא טובה לנו הצרכנים לכן לדעתי אין לתפוס צד.

ואני בטוח שלנוידיה יש תשובה ל"פודו" של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

הוא כולה תומך בATI! זה לא שהוא רוצה שהיא תיכבוש את העולם או שהוא ברגעים אלה פורץ לנבידיה במטרה לרצוח את כל העובדים

:screwy::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי אנשים הבנאדם כולה בחר צד... שנראה לו יותר אטרקטיבי ואמין... אתם לא חייבים לקבל את מה שהוא אומר... אבל היי דמוקרטיה.. תנו לבנאדם להגיד את מה שהוא חושב... לפי דעתי הוא מבין לא קצת... וראיתי פה מספיק ת'רדים שהבחור צדק.

:jump: עכשיו רק שיצא x800xl AGP והצרכן הקטן יהיה מאושר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אךךך.. איך אני אוהב אנשים עם הבנה של נעל בית בטכנ' גראפית שאומרים כנס לבנצ' ותראה, כן אני יראה את הX800 מפסיד ב3fps במשחק מסויים, זה אומר שהוא פחות טוב?  ::)

המנוע הגאומטרי של ה6800 יותר רעוע מבית קלפים, בהיבט של VS ה9800 חזק יותר, וגם בהיבט של PS ה6800 נחות, מי שרוצה לגלות את האמת האיומה על ה6800 שלו שיריץ ShaderMark2.0. ואנשים מתייחסים כאן לפאן בויים בצורה מוזרה לגמרי, תבינו אנשים לא נולדים פאן בויים, אני לפחות בעזרת הידע וההבנה שיש לי, מבין שהפתרונות של ATi עדיפים יותר, ועמידים יותר כאשר מסתכלים לעתיד, אבל מה כבר אני יודע. ולא שמתם לב שקהילות הטכנ' הגראפית שבאמת על רמה, מצדדות יותר בחומרה של ATi? אולי תבינו תרמז, כנסו לB3D ותקראו למשתמשים שמה פאן בויים טיפשים. אבל זאת הבעיה בפורומים כמו זה, כל אפס שביקר פעמיים באננדטק חושב שהוא הוציא תואר בהנדסת חומרה, אז הוא בא לפה ומזיין תשכל על דברים שהוא לא מבין שום דבר בהם. אם כבר רוצים לבוא לזיין תשכל בשטויות שלאף אחד לא אכפת מהן, לפחות תטרחו ללמוד משהו לפני זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תאמין לי אני מבין מספיק

בתקופה של הגיפורס 3 מול 8500 הרדאון היה מעולה וגם בתקופה של גיפורס 4 טיטניום אבל הגיפורס היה טוב יותר בגלל מהירות לא באיכות תמונה

בתקופה של 9700 נגד FX גם רדאון לקח

אבל עכשיו אם יציאת 6800 אין הבדל באיכות תמונה בין שני הכרטיסים

ועכשיו שמדברים על זה זוכרים הייתם אומרים חברת ATI מוציא כרטיס שהוא באמת כרטיס מתקדם ולא עוד כרטיס על סטרוקאידים אני דווקא רואה שבתקופה האחרונה יש להם מלא כרטיסים שהם רק 9700 אם סטרואידים (9800)

אז גם הם הפכו כבר ממזמן למסחטת כספים וזהו בגלל זה אני לא מת על המוצרים שלהם בכלל אומנם יש לי 9700 פרו שהוא מעולה אבל אם ה-FX היה טוב יותר הייתי איתו ולפי דעתי גם אתה היית חושב ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי עליך.

ה8500 טכנית היה פחות טוב מהGF3 אבל מתקדם יותר טכנ', עד שהGF4 היה זמין ה9500/9700 כבר היו בפתח ה9700/9500 היו זמינים בפחות חודשיים לאחר שהGF נמצאו בחנויות. סדרת הFX הייתה זמינה 8 חודשים מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מה הכוונה טכנית פחות טוב מגיפורס 3?? הוא היה טוב יותר טכנולוגית ויותר טוב בכלל מה שעצר אותו בביצועים זה היה דרייבר חרא שבאותה תקופה ל-ATI עדיין היו בעיות קשות אם לא כמו היום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...