איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך

YOU123

Recommended Posts

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

כל הדיון הזה נשמע כמו דיון פילוסופי בין מנקי רחובות למוכרי פלאפל. אתם יודעים על בנות כמו שאני יודעת על פיזיקה גרעינית.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ני לא יודע ובאמת זה כבר לא מעניין אותי במיודח הבנות בארץ שלא שוות כלום טוב רק לתקוע אותם פעם אחת וזהו!! אם הגו בשמיים קיצר חרא של דבר :P :P

טוב גם בכל מקום זה ככה אז כל מה שבנות שוות זה זיון של שעה או יום וזהו אז לזרוק ולעבור לאחרת הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני לא יודע ובאמת זה כבר לא מעניין אותי במיודח הבנות בארץ שלא שוות כלום טוב רק לתקוע אותם פעם אחת וזהו!! אם הגו בשמיים קיצר חרא של דבר :P :P

טוב גם בכל מקום זה ככה אז כל מה שבנות שוות זה זיון של שעה או יום וזהו אז לזרוק ולעבור לאחרת הכי טוב

אחי הייתי כמוך הרבה זמן (פחות לזיין אבל עם אותה גישה) אבל נמאס בא לי מישי קבועה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

טוב הקטע לא היה לי גם מה שרשמתי חחח אבל זה מה שאני רוצה לא משהו קבוע בשביל מה זה סתם יותר כאב ראש :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יווווווווווווו איזה ענק זה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה עצה אמיתית?

משהו שעובד כמו מגנט?

תעשה ראסטות

תשמור עליהן נקיות חזקות ומטופחות, וכל בת תבוא ותדבר איתך!

אני כבר שלוש שנים לא הסתפרתי מכין את השיער למהפך.

האמת שגם סתם ככה שיער ארוך זה טוב לבנות!

מה מה מה זה השטויות האלה זה עניין של טעם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...