עזרה במתקן נר---> מים - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במתקן נר---> מים

H-nover

Recommended Posts

אחי, הנה הפתרון עבורך...

זה עובד 100% וזה ממש גאוני... (אני מקווה שזה פרויקט בפיזיקה או כימיה...

הסבר:: בגלל שקשה לחמם כמות גדולה של מיים ע"י נר אנו גורמים לכמות קטנה של מיים להתחמם ע"י הנר וככה יהיה אידוי שיפגע במשו קר ויחזור לכלי, נכון זה לא מהיר אבל זה עובד ב100% ואי אפשר לומר שזה לא רעיון יצירתי ויפה...

עריכה: כמות קטנה של מיים מתחממים לא הכל!!!!!!

יצירתי מאד רק חבל שאני כבר הצעתי אותו

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=97480.msg823094#msg823094

רגע אז לא הבנתי

מותר צינור או לא?

אגב עלה לי עכשיו רעיון יותר טוב

במקום שהאש תחמם את המים, שהאש פשוט תיצור וואקום מהצד השני של הצינור והואקום ישאב את המים

ככה:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה על הבורות אבל האם יש באפשרותך להסביר את הזה?

ד"א, אפשר להשתמש בכספית שתעלה את המים למעלה ותדחוף את המים כלפי מעלה. כמו כן, אפשר להשתמש באנרגיית החום שתעלה בלון למעלה לאוויר ועם הבלון שעולה אפשר לעשות משהו...

עריכה :

חייב להשתמש בנר? חייב להשתמש בנר כאשר הוא דולק או שאפשר לעשות איתו עוד דברים?

עריכה :

אפשר לעשות את אותה הדרך כמו שנתתי בתמונה השנייה אבל המקום להעיף את המים בבלון אפשר שהחפץ הכבד יצור לחץ גדול בתוך כלי ואז מהלחץ כל המים יורו מן הצינור המחובר לכלי אל הבקבוק.

אפשר גם לעשות זאת בעוד דרך ללא שימוש בנר אלה בעוד כלים ובעוד מים אך במקום שאני אתאמץ ענה לי על השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החפץ הכבד זה בדיוק האנרגייה הפוטנציאלית

כשאתה מרים חפץ אתה מקנה לו אנרגייה פוטנציאלית מהסיבה הפשוטה שהשקעת אנרגייה בשביל להרים אותו והאנרגייה לא הולכת לשום מקום(חוק שימור הארגייה)

בכל מקרה ברגע שאתה משחרר אותו האנרגייה הפוטנציאלית הופכת לאנרגייה קינטית שיכולה לעשות עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תסביר את עצמך יותר טוב.. לא הבנת מהנהמתקן ומה הכמות של המים .? ואתה מחליט באיזה נר?

אם כן תיקח כלי זכוכית תשים תנר מתחת הכלי יהיה אטום ויהיה לו מקום אחד רק לזרוק תחום וזה יהיה למעלה וידוע שמים חמים עולים למעלה אז כך תביא תמים עם אדים כאילו תאדה תמים..

וזהו בעיקרון אין לי רעיון אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר פשוט לדמות רובה מים ולצור וואקום בתוך כלי. כשיהיה וואקום הוואקום ישאב משהו לתוכו [לא חשוב מה] והמשהו הזה יהיה קשור לחוט שכאשר הוא ימשך הוא ילחץ על הרובה מים שישפריץ את המים אל הכלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך למצא דרך לזה שמשהו ימשוך משהו שיהיה קשור ללחצן של רובה המים וילחץ על הלחצן הזה. אני חושב שזו דרך הגיונית, פשוט צריך לדעת איך עושים את זה אבל מכאן זה כבר ממש פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...