עזרה במתקן נר---> מים - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במתקן נר---> מים

H-nover

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:kopfpatsch:

רובה מים לא משתמש במיכל של לחץ אויר

האנרגיה שהנר משחרר אמורה להפעיל את ההדק שאמור לתת את האנרגיה למים

בקיצור רובה מים מותר

בטח שכן.... שאתה "מנפח" או איך שתיקרא לזה עם האקדח מים אתה דוחס לו אויר למיכל ואז אתה לוחץ על האדק ואז הלחץ משתחרר ובדרך הוא מוציא איתו מיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מנפח???

על מה אתה מדבר??

אני לא מדבר על האקדחים המתוחכמים האלה שצריך להתחיל לדחוס אויר

יש גם אקדחים פשוטים ויעילים שאין צורך בדחיסת אויר(צריך כולה להגיע למטר) אלא האנרגיה באה רק מהלחיצה על ההדק בלבד

אתה מדבר על זה:

image006.jpg

ואני מדבר על זה:

wg504.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון זה ממש פשוט!

גם אני בטוח שאתה לא אמור להעביר את כל המים!

ד"א, בשביל שיראה יותר "מקצועי" ומושקע אז עדיף לפרק את רובה מים ולהכין עם מה שפירקת, רובה מים טוב. ד"א, בשביל להגביר את כמות המים שיצאו אפשר להכפיל את כמות הרובים [עולה 2 שקל! לא יותר מזה!] ובאותו הזמן להכפיל את כמות המיכלים שיבצר בהם אותו הוואקום, כפי שאתה זוכר, יש 4 דקות שזה המון זמן!

ד"א, יש מצב שאפשר לערב חומרים דליקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שזה ממש לא פשוט

א. איך תעביר את האנרגיה מהנר לאקדח?

ב. אתה צריך ללחוץ כמה פעמים על האקדח

כלומר , אתה לא יכול לשחרר את האנרגיה בפרץ אחד אלא בפעולה חוזרת

קיצר מה התשובה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האפשרות הטובה ביותר היא להעלות את המים למעלה (אפשרי בשיטה של אידוי) לתוך מעין מיכל משנה שכזה, בו המים יתעבו, כשבתחתיתו תהיה צינורית מרוחה מבפנים בחומר שומני, כדי למנוע חיכוך עם המים, ממנה המים פשוט "ייפלו" במורד הצינורית, כשלקראת הסוף הצינורית תתיישר, ו"תעיף" את המים מכוח ההתמד לכיוון הכלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי אני רואה אנשים עדיין חושבים על זה... היום הייתה התחרות...

היו מתקנים שונים ומושנים:

בוכנות: השתמשו במזרקים או במשאבות ישנות שעשויות מתכת כשמהטרה ליצור כמות אדירה של לחץ ע"י חומר נדיף (שגם הוא דליק) כמו אציטון ואתר ....

ובעזרת לחץ שייוצר ,הבוכנה תזוז ותיצור לחץ אדיר על המים ...

"בלי בוכנות": הרעיון שעומד כאן שהוא שבמקום שבוכנה תלחץ על מים ... הגז הנדיף ילחץ ישירות על פני המים ויגרום להם או לעלות במעלה צינור או לרדת ולעוף לדלי.

חורג היה מתקן שבו חמם נר בי מטאל שעליו היה גלגל מתכת כבד ... הרעיון הוא ברגע שהמתכת מתעקמת כלפי מטה הגלג נופל (כמה מילימטרים) על שיקת אינפוזיה מלאה במים.

לחלק מהמתקנים חשוב לציין היה פקק שאמור ואני מדגיש אמור היה לעוף ברגע שהלחץ יהיה גבוה מספיק כדי שהמים יגיעו לדלי.

והנה תוצאות(תופים ברקע בבקשה):

כל מי שהימר על בוכנות או מנגנון אחר הפסיד כל אלה נכשלו כלומר לא העבירו טיפה אחת אפילו או שהעבירו כמות מזערית.

דווקא הרעיון ש"גז לוחץ מים" נחל הצלחה אך לא כולם .בסה"כ נדמה לי 3 קבוצות כאן הצליחו לצבור כמות של מאות מיליליטר מים.

כאשר המקום הראשון פתח פער עצום ממתחריו 780 לעומת 330 320 מקום שני ושלישי בהתאמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה ליצור כמות אדירה של לחץ ע"י חומר נדיף (שגם הוא דליק) כמו אציטון ואתר ....

WTF???

חשבתי אסור מקור אנרגיה נוסף כמו דלק....

חורג היה מתקן שבו חמם נר בי מטאל שעליו היה גלגל מתכת כבד ... הרעיון הוא ברגע שהמתכת מתעקמת כלפי מטה הגלג נופל (כמה מילימטרים) על שיקת אינפוזיה מלאה במים.

לחלק מהמתקנים חשוב לציין היה פקק שאמור ואני מדגיש אמור היה לעוף ברגע שהלחץ יהיה גבוה מספיק כדי שהמים יגיעו לדלי.

גם נוגד את החוקים

הגלגל שמתגלגל זה אנרגיה פוטנציאלית

בקיצור כמו שחשבתי

אף אחד לא הצליח לעשות את זה בלי לעבור על החוקים

חלק השתמשו בדלק וחלק באנרגיה פוטנציאלית

נו באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בקורס הזה

הזה עם הרובה מים יכל לעבוד

נגיד הנר היה מחמם סילון קיטור שהיה מסובב גלגל אובאלי שהיה לוחץ ומשחרר את ההדק לסירוגין

חשבתם אבל מאוחר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...