עזרה במתקן נר---> מים - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במתקן נר---> מים

H-nover

Recommended Posts

אז זה הולך ככה יש לנו לעשות פרוייקט יותר נכון לבנות מתקן שיתבסס על אנרגייה של נר בוער אסור שימוש במקור אנרגיה אחר .

התפקיד שלו הוא להעביר מים ממנו (מהמתקן) אל בקבוק (שחתוך באמצע) שנמצא מטר סמוך אליו. המגבלות: אסור שימוש במקור אנרגיה נוסף, גודל כמו של קופסה של דפים למדפסת והמים מסופקים על ידי המרצה. (המתקן יכול להיפתח עד חצי מהמרחק אבל ברגע ההפעלה והסיום הוא יהיה עדיין במגבלות)

איך לעזאזל עושים את זה? אחיכם חשב על כמה רעיונות כמו שימוש בתא סולרי אבל בעייה איפה משיגים מה המחיר שלו ומה הההספק שלו (יש לנו משאבה)?

חוץ מזה יש לכם רעיונות ביצועיים ואני מדגיש ביצועיים ? ואם זה כולל חומרים מיוחדים ציינו היכן ניתן להשיג אותם!!! (ואנא יהיו רציניים)

תודה מראש!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי בדיוק המ המכשיר אמור לעשות(שרטוט יעזור) אבל בכל מקרה שכח מאנרגייה סולרית

הנצילות שלה היא ממש נמוכה

לפי דעתי תנסו להשתמש באנרגיית החום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי להציע רעיון כזה, אבל לא נראה לי שנר לא מחמם מספיק...

אולי אם תקחו איזה 10 נרות או משהו... ;)

גם לפי דעתי זה לא מספיק אבל שינסו

מה כבר יכול לקרות

שייקחו נר ענק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה לא מחמם מספיק

עם בידוד הולם הנר יעבוד לאט לאט אבל בעיקביות וכעבור הרבה זמן הוא לאט לאט יאדה את המים

וברטון אחי צריך איזושהיא נקודת עיבוי, נקודה עם סוג של מסוים של האדים כי הם לא יתקררו מעצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי לא נראה לי הבנתם איך בדיוק המים יגיעו לבקבוק??

אסור למתקן לחרוג מהגבולות שלו 30X21X25 ס"מ ...איך האדים יגיעו לשם באמצעות צינור ?? כי אז זה יהיה לא חוקי.

רעיון הטורבינה די נחמד אבל השאלה איך משיגים טורבינה ומה עוד צריך כדי להפיק חשמל?

שכחתי לציין: יש למתקן 4 דקות לפעול והנר הוא נר שבת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אין שום דבר שמקשר בין המים שבמתקן לבין הבקבוק?

אז מה המורה רוצה שתעשו? תגרמו למים לעשות teleport?

לפותח הת'רד:

ניראה לי שלא הבנת נכון את הפרמטרים שהמורה נתן, הייתי מציע שתבדוק שוב, כי זה באמת לא נראה הגיוני,

יש דברים שעם קצת מאמץ ומחשבה אפשר לעשות ויש דברים שפשוט אי-אפשר לעשות (שמעתי שבעזרת מאיץ חלקיקים

אפשר לעשות משהו דומה אבל ממש לא נראה לי שהמורה התכוון לזה... :cool2: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון שBURTON נתן פה, הוא לדעתי הרעיון העקרוני המורה שלך התכוון אליו, אין דרך נורמלית אחרת...

אגב, ככה עובד פרקולטור (מכונת קפה -פילטר), על העיקרון של הרתחת המים, (אידויים) עיבויים (הפרש הטמפ' מפסיק גדול, הם יתעבו לבד) וטיפטופם דרך מסננת קפה.

עריכה:

======

אגב, הכלי מתכת צריך להיות כמה שיותר צר, כדי שהנר (הצר) יחמם ביתר יעילות.

ועוד משהו,

כמה מים אתה צריך להעביר ב4 דקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...