אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו - עמוד 11 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו

tal h

Recommended Posts

אוקיי יש לי עוד שאלה, כשאני לוחץ על אחד הכפתורים האלה, נגיד השמאלי (INSERT) הוא מכניס לי את התמונה במקום קבוע בטיימליין ואני לא יודע איך לשנות. אני מנסה להזיז את הסמן של הטיימליין אבל הוא עדיין מכניס לי את הקליפ לאיזה מקום קבוע בטיימליין ולא הבנתי איך הוא מחליט לאן להכניס את הקליפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב לגבי מה שאתה אומר אין לי ומשג בשיוק למה אתה מתכוון. בכל כשאני עשיתי את זה נתנה לי ההודעה שבתמונה.

אני רוב הפעמים לא מוסיף כך קטעים אני מעדיף להזיז את כל הסרט ע"י לחיצה על המקש M ומזיז ואז מצרף את הקטע.

איך הלך אם ה לגבי TRANSITIONS

מכווה שעזרתי לך

עמיר שחר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה קנופוס זה כבר טוב.

אתץ הכרטיס אני לא ממש מכיר, הוא דיי בסיסי ולא ניתן לערוך איתו.

תנסה לחפש ביקורות פה, בפורומים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לINFERNo כמה הכרטיס הזה עולה?

בכל אופן קבל את הסידור שלי:

אני צריך לדגום לפעמים מהמצלמת האנאלוגית שלי ולערוך קצת ואין לי ממש כסף להשקיע בזה, אני משתמש בכרטיס טלוויזיה של Hauppauge מבוסס צ'יפ bt878, איכותו לא רעה והוא לא עושה בעיות בכלל עם תוכנות עריכה. אני דוגם בעזרת התוכנה WinDVR לפורמט MPEG2 ולאחר מכן עורך בעזרת Canopus EDIUS, ממש אהבתי את התוכנה הזאת.

האיכות טובה יחסית, למרות שנראה לי שהגורם המגביל פה מבחינת איכות זה המצלמה הישנה ולא דווקא הכרטיס...

לחבר שלי יש כרטיס עריכה של Canopus שעלה לו מעל 3000ש"ח והוא עורך איתו שנדגם ממצלמת וידאו דיגיטלית והאיכות הרבה יותר טובה...

שאלה: לכרטיס עריכת וידאו הנ"ל של קנופוס יש לו כניסת FireWire האם יש הבדל בין חיבור מצלמת וידאו דיגיטלית לFireWire שעל הכרטיס לבין חיבורו לFireWire שעל הלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לר רק יותר יציב, אלא הרבה מעבר לזה-

היחס דגימה גבוהה הרבה יותר - YUV של 4:2:2, ואף יותר, תלוי בכרטיס.

יש כאלה הנוטים לחשוב ש FIRE WIRE שעל הלוח וזה של כרטיס עריכה עושים פעולה דומה- נכון. שניהם מקבלים אות 0/1 ומפרשים את זה לסרט.

אבל - כרטיסים יקרים וטובים "מפרשים" את זה בדחיסה ובאיכות טובה פי כמה מזה שהלוח עושה, הרי לזה הם מיועדים.

הכרטיס שברשותי עולה בסביבות ה 8000...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק קח בחשבון והרוב פה הם נוער עם כרטיסים למשחקים ולא לעריכת יש לי x800 xt pe והאיכות קידוד שלו לטעמי מעולה (במסגרת החובבנות)

יש לו יציאת hdtv הבעייה שמקודדים את הסרט לקובץ קטן נופלת איכות (מה שיכול למצוא פיתרון על דיסקים של dvd)

בכל אופן סתם לידע כללי ראדון עם יציאת טלויזייה לדעתי יספיק להרבה ממכם לערוך ברמה חובבנית

חבר שלי התחתן והכנתי לו מצגת משולבת קטעי משהוא מהמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כן רק קח בחשבון והרוב פה הם נוער עם כרטיסים למשחקים ולא לעריכת יש לי x800 xt pe והאיכות קידוד שלו לטעמי מעולה (במסגרת החובבנות)

יש לו יציאת hdtv הבעייה שמקודדים את הסרט לקובץ קטן נופלת איכות (מה שיכול למצוא פיתרון על דיסקים של dvd)

בכל אופן סתם לידע כללי ראדון עם יציאת טלויזייה לדעתי יספיק להרבה ממכם לערוך ברמה חובבנית

חבר שלי התחתן והכנתי לו מצגת משולבת קטעי משהוא מהמם

יא טחון, הלוואי עלי X800XTPE.

כמה הוא עלה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא טחון, הלוואי עלי X800XTPE.

כמה הוא עלה לך?

לא בעיה להשיג את הכרטיס הזה ב-1780 שקל.. כבר הרבה קונים אותו בגלל זה..

צריך לדעת מאיפה.. וכמובן שלא תהיה נהירה של ההמון שיתנפלו על המציאה כי המלאי מוגבל. אני אבל לא צריך כזה יש לי את ה 66GT שלי שמשרת אותי

בנאמנות רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מתקשה לערוך בפרימיר.. ומשום מה דברים במובימייקר אני מצליח לעשות ממש יפים, מתחמן ת'תוכנה אנשים לא האמינו שזה פרי ידי המובימייקר חחח..

תראה, אין מה להשוות שורה תחתונה מה עודה הפרמייר ובין מה יכולה לעשות המובימייקר.

נכון , אתה מתקשה כי היא אולי "סינית" בשבילך אהמובי ידידותית יותר אבל אין לה אפילו עשירית ממה שהפרמייר מצתיעה מבחינת יכולות עריכה מתקדמות.

אתה פשוט צריך ללמוד על הפרמייר קצת יותר, תחפש מדריכים, יש הרבה גם בעברית ראיתי, ותלמד.

אחרי כמה זמן, תצחק על זה שבכלל עבדת עם המובי....

והנושא שלי פה, גולש פה לויכוח אחר על טחון או לא ,אז דיי עם זה ונישאר בנושא עריכה , שאנשים יוכלו לקרוא ללמוד, ואני יעזור להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת לחוץ בזמן,ולא ייצא לי לחפש, אבל הינה בנתיים:

http://www.cut2cut.co.il/Magazin/Ads.asp?prodid=17

http://planet.nana.co.il/bereby/tut/tut1.htm

http://planet.nana.co.il/bereby/tut2/tut2.htm

ופה תבחר באיזה תוכנה אתה רוצה תדריך והוא יראה לך:

http://www.videohelp.com/edit

יש עוד המון , רק תחפש ואל תתעצל אתה תמצא המון...

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בקשר לתוכנת Vegas 6 ....הייתי מעוניין לדעת איך אני שומר קובץ באותו פורמט שבו הוא נטען רק לאחר עריכה ?

** הבעיה שכשאני רוצה לשמור על ידי SAVE AS הוא מאפשר לי אך ורק בפורמט התוכנה המקורית (משהו של סוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...