30% מהנוער יעשה הכל כדי להתחמק מקרבי" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

30% מהנוער יעשה הכל כדי להתחמק מקרבי"

Rule The Pc

Recommended Posts

בגיל 13 אתה חושב על הצבא? שיהיה.

שיעור זה חרטא. אם אתה צריך לקרוע תתחת בשיעורי , כדאי שתתחיל לעשות ולהכנס לכושר לא בשביל הצבא אלא בשביל עצמך. אתה במצב מאד קשה כנראה.

אני לא אוהב לעשות בעעע...

אני שומר על עצמי אני הולך פעמים בשבוע לחוג טניס שולחן, אני הולך לבצפר הליכה של חצי שעה חמישה ימים בשבוע הלוך וחזור....

אבל זה חרטה שיעור ספורט...

מה לעשות אני קופץ 2.8 מטר לרוחק אז היא מטיפה לי מוסר המורה הטמבלית...

מבין?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהתחשב במצב של המדינה שלנו אני לא רואה איך הנתון הזה כל כך עצוב.

מה לעשות שכל המובטלים מצביעים בעד מי שהביא אותם למצב הזה....(ל*כוד)

במקום אחר ברוב המקרים לא יהיה יותר טוב, להפך, היום עם כל האנטישמיות הגואה בעולם, אנשים צריכים להבין שכמה שהמצב קשה פה,

אין ארץ אחרת... ולא יעזור כלום...

למה עצוב אמרתי?

כי זה מה שהערבים רוצים, שנעזוב את הארץ, כל נתון כזה מעודד אותם להמשיך לנסות להעיף אותנו מפה, ולא משנה מהם הנסיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sorry...

אם יש לך דברים נגדי אז בפרטי אין צורך לפגוע באיכות הדיון עם העלבות...

לא התכוונתי להעליב אותך, פשוט להציג את הבעיתיות של התגובות שלך פה, כיוון התגובות הקודמות שלך לא היו ענייניות במיוחד, במיוחד לאור חוסר הידע שלך בנושא - לא שזה מפריע לי, ממש ממש לא, כי אנחנו פה גם כדי להחכים אותך - אלא העובדה שאתה מטיף לנו בעניין הזה, בלי שאתה יודע על זה משהו - או שאתה בכלל קרוב לחוויה הזאת.

(אם כבר מדברים על איכות דיון).

ולא, אין לי שום דבר נגדך

יום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור זה לא חרטא

חשוב מאד לשמור על הכושר הגופני בין אם אתה הולך לשרת בקרבי או לא

מה גם שהדעות שלך לגבי קרבי/ג'ובניק ישתנו עוד כל כך הרבה פעמים

אני לא אוהב לעשות מה לעשות אני מסנה לשמור בדרכים שלי לא מספיק למורה לספורט שאני קופץ 2.8 לרוחק אבל ריצת 2 ק"מ אני מסיים בין הראשונים אל טוב לה שתקפוץ לי... :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור זה לא חרטא

חשוב מאד לשמור על הכושר הגופני בין אם אתה הולך לשרת בקרבי או לא

חשוב לשמור על , אבל שיעורי זה ממש לא המקום לעשות את זה...

משיעורי אתה מקסימום יכול לקבל קצת זעה שתלווה אותך לכל היום (מי לעזאזל שם שיעור על הבוקר FFS?!...). :-\

ואנשים - חזרה לנושא.

נ.ב: דארקי, בריטני וכריסטינה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה היה לנו היום יום פתוח בנושא השירות הצבאי, והופתעתי לגלות על המוטיבציה היחסית גבוה שמצאתי בכיתה שלי להתגייס (100% - כולם) ועוד הופתעתי לגלות שלמרות שאני בכיתה מדעית, שבד"כ בכיתות כאלה אחוז גבוה מהאנשים שואף לעתודה, 85% מהכיתה שלי אמרה שהיא/הוא מעוניינים להגיע לקרבי.

עוד הופתעתי לגלות שהעולים החדשים מרוסיה שנמצאים בהמוניהם באזור המגורים שלי, ובכיתה שלי, חלקם בעלי מוטיבציה גבוה מאוד לשרת בצה"ל.

בקשר לנתון הסטטיסטי שצה"ל שחרר - הוא בהחלט מעודד. 90 אחוז מבעלי הנתונים המתאימים לקרבי התגייסו לקרבי! נתון משמעותי בהחלט.

עוד הופתעתי לגלות על היחס של העולים החדשים על נושא בחורי הישיבות - הם אמרו שבלעדיהם אין בסיס תרבותי למדינת היהודית - בהחלט מפתיע לשמוע את הדעה הזאת מהגוש שעד עכשיו נראה לי כל כך אנטי ישראלי.

ד"א, אני מתאמן כבר כמה חודשים (ויש לי עוד שנה וחצי עד הגיוס) בקורס הכנה לצה"ל ("אחרי") במטרה להגיע ליחידה קרבית מובחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעורי זה באמת חרטא. איזה אפשר לעשות ב-45 דקות אם מתוך ה-45, איזה רבע שעה עד שכולם מגיעים לשיעור וסופרים אותם, עד שמסיימים להתווכח עם המורה, עד שהוא מחליט אם הוא הולך כל השיעור להריץ אתכם כמו מפגרים סביב לאולם או שהוא יתן לכם כדור וילך לשתות קפה בחדר מורים.

הכי טוב זה להרגיל את עצמך לאהוב ולהכנס לכושר ע"י כך שבוחרים פעילויות שבאמת אוהבים לעשות כמו שחיה או רולרבליידס (זה מה שאני עושה בכל אופן) ולעשות את זה באופן קבוע בלי תירוצים ובלי "אין לי כוח". אני לפעמים מבקשת מידיד שמבקר אותי וחוזר עם אוטו "זרוק אותי ביציאה מן העיר" כדי שבאמת יהיה לי איזה 3-4 ק"מ לפחות להתגלגל עד הבית ואני לא אתחמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על שיעורי ספורט-

למזלי יש לי פטור מזה בגלל סיבות רפואיות (אני לא נכה).

בכל מקרה, גם אם היה לי מותר, והאמת שכבר מותר לי לעסוק בספורט - אני מעדיף להימנע מכך כי קשה לי לראות את עצמי רץ בעוד שאיזה מפגר חסר השכלה שמשלמים לו 25 ש"ח מסתכל עליי וצועק עליי כאילו שאני חייב לו משהו. אני לא בא לבי"ס כדי לקבל חינוך, ביחוד לא מאנשים שמשלמים להם על זה לפי שעה. אני בא לבי"ס כדי להוציא בגרויות. נקודה. משמעת צבאית אני אקבל כבר בצבא (האמת שלא, כי אין לי פרופיל, אבל באופן היפותטי אז כן).

בכל מקרה אם זה מעניין מישהו אז כתבתי על זה מאמר שלם באנגלית, שנמצא בכתובת: http://space.ort.org.il/israel - להיכנס ל"givat-ram" ומשם ל- "A student's manifest".

יום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי יש לו פרופיל 97 קבא 56 הכל הכי גבוה במבחנים של צו ראשון

הוא הלך לירפא א' ונפל בגלל משקפים

הלך למודיעין

הלך לעתודה

למה לא והכל הוא לא התקבל

איך הצבא המטומטם רוצה לשלוח בן אדם עם כל הדברים הכי גבוהים ליחידה סדירה רגילה גדודית (אפילו לא סיירת!)

so

אני גם עשיתי את המבחנים וגם כמו אחיך סימתי עם 56, וגם אני הייתי בירפא, וגם אני בגיבוש חובלים, ואני חושב שאני צריך להתגייס עם פז"מ של חודש

עם כל הזמן הקדשתי לצבא והמיונים

וגם אני לא קיבלתי שום אחד מהדברים וגם אני הולך ליחידה "רגילה גדודית" ואין שום רע בזה

בקיצור אתה ילד קטן וחסר אינטלגנציה כולשהיא, ואתה מנסה להוריד את המוטיבציה לאנשים אחרים שכן רוצים

לתרום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיו בטוחים שגם בטירונות ג'ובניקים וגם בטירונות קרבית (אלא אם כן אתם באיזה סירת או משהו)

הקטע הפיזי לא יהיה הבעיה

ככה שמי שרוצה קרבי והקטע הפיז מפחיד אותו אין לו מה לדאוג

וגם בסירות ויחידות מובחרות אחרות אחרי הפתיחת תחת הראשונית (מה לעשות לפעמים היא ארוכה) כל מה שתעשו זה לשבת ולחכות לפעילות מבצעית

שבדרך כלל תיקח בין 8 ל48 שעות (אלא אם כן הנחיתו אותכם בעירק ואמרו לכם להגיעו לנקודת המפגש עוד שבועיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שניפחו את הנתונים

ובטח עשו את הסקר בסביון או באיזה שכונה של ילדים פרזיטים שלא עושים כלום, וגם אם לא

אז בטוח שניפחו את זה, 30 אחוז זה נערים שהיו מעדיפים להתחמק מקרבי

אין סיכוי ש30 אחוז מהנערים היו 'עושים הכל' כדי להתחמק מקרבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...