שלום,צריך ספק-600 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום,צריך ספק-600

Electric Boom

Recommended Posts

תרך מכל הAPFC הזה! חוץ מזה שזה חוסך קצת חשמל זה לא עושה כלום.

ספק בלי APFC נגיד של 400W ישתמש תמיד ב400W

ספק 400W עם APFC ישתמש בדיוק בכמה שצריך וככה יחסוך חשמל..

זה לא כל כך חשוב כמו שאתה מתאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בטוח שזה מה שהAPFC עושה???!!!......

הרי זה active power factor correction אני הייתי בטוח שזה דואג לנתינת מתח יותר יציבואני הרי צריך ספק יציב וחזק כמו סלע...!(נגיד שאתה צודק זה באמת לא חשוב לחסוך ככה בחשמל?)

ולא עניתם לי על שאר השאלות!

בבקשה תענו כבר ביצעתי ת'הזמנה :-\(למרות שאני עוד אוכל לתקן,אבל בסדר זמן של שבוע לכל היותר).

עריכה:

לפני הקנייה חבר המליץ לי לבדוק ת'מחיר אצל הדובים,מצאתי שם אחד שעונה לשם bl bla bla 465 בנעה,כמאור יש 425 אבל באופן מפתיע לשניהם יש 430W (בנעה כתוב 425W אני חושב...) ובאופן עוד יותר מפתיע ה465 לא מופיע באתר היצרן,ובאופן אפילו יותר מפתיע ה465 עולה יותר(ב70 שקל כמעט),משהו יודע להגיד מה הולך כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שלא עשיתי בחירה גרועה!

בחירה מעולה

אגב הזמנת את ה2.0?

שאלה לי אליכם,אולי קצת טפשית,האם זה שיש לו שתי ריילים נפרדים כשלמעשה כל רייל בפני עצמו חלש(13~A)האם זה אומר שאני אקבל פחות כוח לכל צורך אם למשל כל צורך מחובר לרייל אחר,מה שבTT לא יקרה???????????(להזכירכם לTT יש 18A אבל רייל יחיד).

יותר נכון 12V1+ 15A / +12V2 14A

זה לא מפחית את הכוח וזה לא שנניח אם יש רייל אחד 18A אז כל מכשיר מקבל 18A אלא מקבל הרבה פחות רק כמה שצורך ,גם אם יש רייל אחד וגם אם שניים אתה מקבל אותה כמות כוח רק במקרה של שניים זה מתפצל לשני ריילים

ושני ריילים תורמים ליציבות

אילו מחברים באים איתו?!

http://www.enermax.com.tw/download/ntEng.pdf

מה אני מקבל חוץ מהספק(יש לו סליבינג משהו???)

מתאם 24 ל20 פינים,מדריך למשתמש,מתאם מולקס לשני חיבורי sata,סליבינג יש רק על הכבל ATX

לא הכרחי להשתמש במתאם לsata אלא אם יש לך יותר משני דיסקים קשיחים sata כי לספק יש כבר 2

עכשיו ככה,האם הספק יתאים למערכת הנוכחית שלי או שצפוי לי מסע חיוטים(אני צריך 4 פין 12V וATX 21...)

יתאים

האם אני לא אתחרט על כך שאין לו APFC?

לא תתחרט

והכי חשוב:אין מישהו שעדיף את הTT????(יש לו APFC באנדל פאקינג מדהים ו480W!!!)

נ.ב

האם 420 יספיקו?...גם לצרכים עתידיים,נגיד פלטפורמה חדשה שיודעת איך צורכים חשמל+ מטורף פלוס כל מה שאמרתי קודם פלוס נגיד עוד הארדיסקים?

כמו שכבר נאמר PFC לא עד כדי כך חשוב וW זה יחסי האנרמקס חזק יותר בהרבה ברוב הריילים

420 יספיקו ,למה בדיוק אתה מתכוון ב"פלטפורמה חדשה שיודעת איך צורכים חשמל+"?

כן יחזיק ומה שאמרת מקודם ועוד דיסקים קשיחים

עריכה:

לפני הקנייה חבר המליץ לי לבדוק ת'מחיר אצל הדובים,מצאתי שם אחד שעונה לשם bl bla bla 465 בנעה,כמאור יש 425 אבל באופן מפתיע לשניהם יש 430W (בנעה כתוב 425W אני חושב...) ובאופן עוד יותר מפתיע ה465 לא מופיע באתר היצרן,ובאופן אפילו יותר מפתיע ה465 עולה יותר(ב70 שקל כמעט),משהו יודע להגיד מה הולך כאן?

על איזה דגמים אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרך מכל הAPFC הזה! חוץ מזה שזה חוסך קצת חשמל זה לא עושה כלום.

ספק בלי APFC נגיד של 400W ישתמש תמיד ב400W

ספק 400W עם APFC ישתמש בדיוק בכמה שצריך וככה יחסוך חשמל..

זה לא כל כך חשוב כמו שאתה מתאר

אני לא סגור בעצמי על מה זה עושה אבל אני דיי בטוח שאתה טועה פשוט כי לאיפה נעלמים 300W בערך שהמחשב לא צורך כשהוא IDLE?

חוץ מזה צריכה כזאתי מוגזמת אם זה היה נכון הייתה מעלה את החשבון חשמל בהמון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לא הננתי מה אתה רוצה.

^^רון,לקחתי גרסא 2.0 כן,עד עכשיו אני מבולבל כמו לא ידוע מה עם השתי ריילים,תן בהמחשה פשוטה מה קורה עם הרכיבים השונים בבקשה.

נשבע לך שאני לחוץ כמו טמפון מה420,אני מה זה מקווה שזה יספיק(עברת על דף ראשון אני מקווה כשנתתי מה הוא צריך להחזיק).

הכוונה בפלטפורמה ש"יודעת לאכול חשמל",היא כמובן אחת מבוססת A64 939 לתפארת מדינת ישראל(למרות שעם המחירים המפחידים אני בטח יפנה כרגיל לארה"ב :smile1:),מעבד 3000+ או 3200,או אם ההורים ישוכנעו אולי אפילו FX חביב.כמובן שזה בא גם עם ,איך לא ,OC משוגע וכו'...

אני נורא ישמח אם מישהו יתן ביקורת עליו,אישית לא מצאתי ושוב מי הצדיק שיקבע את משמעותו של APFC(טוב יש ת'ראשי תיבות,נעבור לתיפקוד:)...)?

מקווה שבחרתי נכון :-X :'( :nixweiss::bash::s07: :s05: :silly::jump::cool2::xyxthumbs:

עריכה:

שמתי לב פתאום,שהיחיד שהמליץ על הnoisetaker זה רון,ושאנחנו די מנהלים שיחה פרטית או משהו...מה קרה לאחרים כבר אין דיעה בפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשבע לך שאני לחוץ כמו טמפון

:lol: :lol:

הכוונה בפלטפורמה ש"יודעת לאכול חשמל",היא כמובן אחת מבוססת A64 939 לתפארת מדינת ישראל(למרות שעם המחירים המפחידים אני בטח יפנה כרגיל לארה"ב :smile1:),מעבד 3000+ או 3200,או אם ההורים ישוכנעו אולי אפילו FX חביב.כמובן שזה בא גם עם ,איך לא ,OC משוגע וכו'...

יחזיק אבל אני לא יודע אם יחזיק שני בSLI :nixweiss:

אני מה זה מקווה שזה יספיק(עברת על דף ראשון אני מקווה כשנתתי מה הוא צריך להחזיק).?

אל תדאג מקסימום תחזיר תוך 30 יום

סתם בצחוק

וכן עברתי על מה שרשמת בעמוד הראשון

שמתי לב פתאום,שהיחיד שהמליץ על הnoisetaker זה רון,ושאנחנו די מנהלים שיחה פרטית או משהו...מה קרה לאחרים כבר אין דיעה בפורום הזה?

אל תשכח שיש לאנשים גם חיים הם לא 24/7 בפורום

וגם לא כל אחד מבין בתחום הספקים,ויש אנשים שיראו תגובה שהם מסכימים איתה ולא יגיבו

לדוגמא נניח מישו ישאל איזה תוכנת צריבה הכי טובה ומישהו יגיב nero ואיזה מישו אחר יסתכל בתראד ויסכים אם זה אז לא יוסיף תגובה

אני נורא ישמח אם מישהו יתן ביקורת עליו,אישית לא מצאתי

תחפש בגוגל enermax noisetaker 420w review ותמצא מספר ביקורות

אבל לא במדוייק על הספק הזה אלא על הגרסה הראשונה,אין עדיין ביקורת על השניה

ההבדל היחידי ביניהם שהגרסה שניה היא atx 2.0 (חיבור 24 פינים+PCI-E) והראשונה 1.3

אני מבולבל כמו לא ידוע מה עם השתי ריילים,תן בהמחשה פשוטה מה קורה עם הרכיבים השונים בבקשה.

חלק מהכבלים מקבלים מתח מהרייל הראשון וחלק מהשני

וזה תורם ליציבות נניח יש עומס על רייל אחד אז הרייל השני לא מושפע

בעקרון זה גורם למתחים יציבים במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רון אני מקווה שזאת תיהיה קנייה שאני לא אצטער עליה!תודה.(ד"א אני מקווה שאתה לא חושב שאני כאן 24\7 אתה ידוע איך זה לפני קנייה,לחוצים כמו טמפון ;))

שוב השאלה הטפשית שאני מקווה שלא תהפוך לנורמה,אם כל רכיב מקבל רק מרייל אחד,זה לא י ו ר י ד ביצועים דווקא?...שוב,כל רייל בפני עצמו(18 ו14 ע"פי היצרן,הם לא כל כך טובים בחשבון שם,כנראה ש29 זה אחרי כמה בדיקות(חשוד :P?)).חלש,בעעע לא יודע לא הבנתי ת'קטע כל כך בשיטה הזו... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אנשים שיראו תגובה שהם מסכימים איתה ולא יגיבו

:xyxthumbs:

רון פשוט ענה לכל השאלות שלך, אין לי מה להוסיף...

בחירה נבונה בסופו של דבר, אחלה של ספק...

וזה שיש 2 ריילים נותן לך יותר יציבות! כי על כל רייל יש פחות עומס!

עכשיו לדוגמא רכיב מסויים צריך מתח 12V וככה וככה חשמל...(זה נקרא זרם, ונמדד ב A)

נגיד שהוא צורך 2A.

יש עוד רכיב שצריך 3A.

ועוד רכיב שצריך 5A.(אנחנו מדברים כרגע רק על 12V).

אז במקום שתושיב את כולם על אותו רייל ותעמיס עליו 10A ובכך תערער את היציבות שלו,

אתה יכול לשים את שני הרכיבים הראשונים על הרייל הראשון, והרכיב השני על הרייל השני, וככה לשים 5A על כל אחד מהם...

יש מבין?

ד.א.

סתם כדי שתהיה רגוע,

גם הספק החדש שאני הזמנתי עובד על 2 ריילים של 12V, רק של 16A ו 18A.

(למרות שזה ממש מוזר, כי כל ההספק הכללי שלו זה 350W, אז לא יכול להיות שרק על הרייל של ה 12V יש 34A כלומר 34*12=408W.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רון אני מקווה שזאת תיהיה קנייה שאני לא אצטער עליה!תודה.(ד"א אני מקווה שאתה לא חושב שאני כאן 24\7 אתה ידוע איך זה לפני קנייה,לחוצים כמו טמפון ;))

:xyxthumbs::yelclap::biggringift: תתחדש ,לא אמרתי שאתה בפורום 24/7 דיברתי באופן כללי

שוב השאלה הטפשית שאני מקווה שלא תהפוך לנורמה,אם כל רכיב מקבל רק מרייל אחד,זה לא י ו ר י ד ביצועים דווקא?

לא רק מה12V גם מריילים אחרים

אין שום קשר בין לביצועים

18 ו14 ע"פי היצרן,הם לא כל כך טובים בחשבון שם,כנראה ש29 זה אחרי כמה בדיקות

בגרסה הראשונה יש 15+14 שזה 29 כנראה הוסיפו בגרסה השניה פשוט שכחו לשנות את ה29 באתר :nixweiss: ,הכול לטובה הרווחת עוד 3A :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס עאמק!!!!!

עכשיו התקשרו מנעה,עם המזל שלי בידיוק,נגמר להם בארץ :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:,היחידי שקשור שנשאר להם זה הדגם 375 שיש לו 390 W אם אני טועה->ריילים חלשים.

כמו כן,יש גם את כל הקודמים מבחר גדול של TT וantec מסריחים,גם HEC דרך אגב.

שיט,מה עכשיו לחכות "4-3 שבועות"(ככה אמר המוכר,כולנו יודעים מה זה במציאות ראה ערך X800 XT PE).

או שאולי יש חנות אחרת עם מחיר דומה...(חשבתי על פנדה אבל יש להם דגם שלא מופיע אצל היצרן,אני חושב שכבר הרחבתי על זה...)

הנה:

עריכה:

אה יאק לא משנה ,גם ככה זו לא גרסא 2,אוף כנראה שאני אצטרך לחכות...:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה בנוגע ל PFC:

כל מה ש PFC עושה בין אם זה אקטיבי או פסיבי זה מניעת החזרה של Ripple לרשת החשמל בבית. אין לזה שום השפעה על יציבות המתחים.

יש הסוברים ש PFC גם תורם באופן מזערי ביותר לשיפור בצריכה, אבל אני לא הייתי מתייחס לזה.

לספק הנותן +12V משני ריילים שונים יש חיסרון לדעתי.

אם לא מסומן בבירור איזה כניסות הולכות לאיזה מוצא, אתה עלול למצוא את עצמך במצב בו בטעות חיברת את כל הצרכנים לאותו מוצא, ואז אוופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...