שלום,צריך ספק-600 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום,צריך ספק-600

Electric Boom

Recommended Posts

:hi:,

הג'נרי המסוקס שלי(איי כמה שחלון מוסיף),300W מחברה שכוחת אל,לא מספק יותר ת'סחורה.

הפעם אין ברירה(אני קונה מקסימום בעוד שבוע מהיום),צריך למצוא לו יורש.

קודם כל אלה הדברים שאמורים לעזור לכם לעזור לי(מגניב):

x800 XTPE-minimum-350W

maxtor diamond max 9 8 mb buffer 80 gig's ATA 133 prim

barackuda IV 2 mb buffer 60 gig's ATA 100 sec

LG drive

LG burner 48*24*48

2*92 מ"מ

2*80 מ"מ

1*120 מ"מ

בקרוב שידרוג פלטפורמה(אומר החלפת שילוש,הכרטיס החדש מסביר...),כמובן לאחת חזקה מבוססת 939 או 775 לא הוחלט,תתחשבו גם בזה,אם זה מעניין(לא אמור)כרגע יש לי 768 2700

ASUS 533-vm

p4 2.4

כמובן שהבאה תכלול 1024 אולי II ,מעבד עם דרישות,לוח מפחיד ****ומתוכנן OC**** אני בטוח שחשוב לציין....

אממ מן הסתם הוא צריך ליהיות ATX (לא משנה ה24 פין,אדפטור עולה גרושים..)ו4 פין 12V.

אתם האנשים של הריילים וכו' ,ולהצגת המועמדים:

א.http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=1808&catcode=259

יצור מגניב לכל הדיעות!(אני ממש אוהב אותו)אבל כיאה לTT יש שתי דגמים,לא ברור איזה מהם נעה מוכרים(תעשו קצת סדר בבקשה)

ב.http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=138_295&products_id=2274

תמורה מצויינת לכסף(למרות ש60 שקל הבדל בינו לא' זה לא נורא...)תכריעו ת'כף בבקשה בינו לא'

ג.http://www.ksp.co.il/hmain.php

הHECים בתחתית העמ',הם נראים לי עלובים למדי,הראיתי רק בגלל המחיר הנוח לכאורה והקרבה לבית

ד.http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=1134&catcode=311

כאן אני בדילמה,הם ממש יקרים,חסרי פיצ' לחלוטין,ויש להם "שם טוב"(יופי....) שווה בכלל לחשוב עליהם?(בהנחה שמשהו יותר טוב(זה אתם תגידו)אני מקבל בפחות כסף ראה א'+ב').

תם הטקס...אני אשמח אם תתנו גם דגומאות משתלמות אחרות.

אני אראה לאן הולכות התגובות ואני אשאל את שאר השאלות שלי(ר"ע ריילים,"איכות" ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הגזמה קצת 480W?

לא יספיק לו איזה 420/410 גם של TT?

בשביל הבדל של 100 ש"ח (בזיגזג) לא הייתי לוקח כ"כ הרבה,ולדעתי יספיק (מי שחושב אחרת/רוצה לחזק שיגיב)

אפילו שאם ה600 שבכותרת הם התקציב (או שסתם אין קשר לחיים???)

אז אפשר,אפילו שאפשר לקחת משהו יותר זול ואז להוציא את הכסף על משהו אחר (או בכלל לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי הרבה זמן להתעסק אז ככה:אני די מאוהב בצעה הראשונה,אבל יש לו רק 18 A ב12 ריל

וגם בשניה יש 18

אני בבקשה צריך המלצה מה אתם הייתם עושים

ENERMAX NOISETAKER 420W EG425P-VE 2.0

הוא הרבה יותר חזק ב+12V מכל אלה שהצעת 29A ,וגם הוא ATX 2.0 בניגוד לספקים שהצעת

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=2395&catcode=89

enermax noisetaker 420w 2.0 - +3.3V@32A; +5V@36A; +12V1@15A; +12V2@14A -12V@0.8A; +5VSB@2.5A

(atx 2.0)

antec truepower 480w - +3.3V@30A;+5V@38A;-5V@0.5A;+12V@22A;-12V@1.0A;+5VSB@2A

(atx 1.3)

)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אין ולהרבה ספקים אחרים אין ,זה לא הכרחי אפשר להסתדר בלי

2.כן,אני מניח שלא ממש שמעת על אנרמקס אם אתה שואל דבר כזה

הספקים שלהם מאוד איכותיים והם לא מייצרים ג"נרים

3.כן

ולספקים של enermax יש 3 שנות אחריות לעומת שנה ב antec/tt ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שמשהו חשוד באנרמקס הזה!

קודם כל יש לו בסה"כ 420W ,חראI,דבר שני ה27A~ שהוא משיג ברייל של ה12 זה בגלל שיש לו שתי ריילים וכל רייל מציג מס' נמוך ועלוב מאוד(13 ו14 אם אני לא טועה),מה זאת השיטה הזאת למה שאני אסמוך עליה???חראII,דבר שלישי לא ראיתי שהוא לקח איזשהו פרס נוסף לכל הוא לא נותן שום דבר חוץ מהרייל 12 שאמרתם שמציג מספר גבוה אין לו pfc לא אקטיבי ואפילו לא פאסיבי הקירור שלו סובל מליקוי חמור!,הבאנדל המרשים שלו מסתכם בכך שמאווררים שלו פועלים עוד 2 דקות אחרי שמכבים ת'מחשב(וואו...),ויש לו פוט' עלוב שgod knows מי המהנדס החביב שלא למד על הגורם האנושי...(עכשיו אני אגיד לכם למה קוראים לו noise taker בגלל שפעם אחת שמים ת'מאווררים על מינימום וכבר אין כוח להחזיר למצב הקודם ::)),חרא III.

למה נוסף לכל,ראיתי שאצל hec וTT כל הריילים של ה12 מציגים 18~,מה בכלל נותן לי רייל גבוה ב12 לעזאזל?!?!?!ומה 18 זה לא גבוה מספיק?!

גם כן אם הייתי זורק כל כך הרבה כסף על האנרמקס... :pissed:

מישהו שיעשה סדר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שמשהו חשוד באנרמקס הזה!

קודם כל יש לו בסה"כ 420W ,חראI,דבר שני ה27A~ שהוא משיג ברייל של ה12 זה בגלל שיש לו שתי ריילים וכל רייל מציג מס' נמוך ועלוב מאוד(13 ו14 אם אני לא טועה),מה זאת השיטה הזאת למה שאני אסמוך עליה???חראII,דבר שלישי לא ראיתי שהוא לקח איזשהו פרס נוסף לכל הוא לא נותן שום דבר חוץ מהרייל 12 שאמרתם שמציג מספר גבוה אין לו pfc לא אקטיבי ואפילו לא פאסיבי הקירור שלו סובל מליקוי חמור!,הבאנדל המרשים שלו מסתכם בכך שמאווררים שלו פועלים עוד 2 דקות אחרי שמכבים ת'מחשב(וואו...),ויש לו פוט' עלוב שgod knows מי המהנדס החביב שלא למד על הגורם האנושי...(עכשיו אני אגיד לכם למה קוראים לו noise taker בגלל שפעם אחת שמים ת'מאווררים על מינימום וכבר אין כוח להחזיר למצב הקודם ::)),חרא III.

למה נוסף לכל,ראיתי שאצל hec וTT כל הריילים של ה12 מציגים 18~,מה בכלל נותן לי רייל גבוה ב12 לעזאזל?!?!?!ומה 18 זה לא גבוה מספיק?!

זה לא חרא לא צריך יותר

קודם כל זה 29 ו15+14 ושנית מאיפה המצאת את כל השטויות האלה

אם תשלב תשני ריילים האלה זה חזק יותר בהרבה מכל הספקים שהצעת,מה רע שחלק מהמולקסים משתמשים ברייל הראשון והאחרים בשני?

וזאת דווקא שיטה טובה מאוד וגם ל neopower 480w יש תשיטה הזאת עכשיו תגיד שגם זה חרא?

הPFC לא עד כדי כך חשוב

הקירור שלו לא סובל משום ליקוי חמור

זה טוב שהמאווררים שלו פועלים במשך שתי דקות אחרי הכיבוי זה מקרר את הספק

מאיפה אתה יודע שיש לו פוט עלוב? יש לך בכלל ידע בתחום?

ה+12V זה הרייל הכי חשוב הוא מספק מתח לדברים העיקריים דיסקים קשיחים/מאוררים/כרטיס מסך/כוננים אופטים וכו

מזה נותן? הרבה יותר כוח וזה עלול להיות שימושי

18A כרגע מספיק אבל אני לא רואה שום סיבה לקנות ספק אם 18A אם התקציב מאפשר יותר

אם תסתכל שוב בריילים שהבאתי בהודעתי הקודמת תבחין שהוא לוקח גם ב3.3V ו5+VSB

אני בסוף ילך על הראשון ותגידו שנדפקתי אחרי שקניתי..

נכון ואני יהיה הראשון שיגיד את זה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עכשיו איזה אתה אומר לקחת ת'נויס טייקר?או ת'אנטק?

noisetaker

:smile1:

אין אחד שמשלב את כל אלו וגם מוסיף ת'APFC(לא יודע איפה שמעת שלא,אבל זה חשוב נורא!)

אממ יש neopower 480w בסביבות 900 שקל :lol:

על מה אתה מתבסס שapfc חשוב נורא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היום הזמנתי ת'נויז תייקר..

אני מקווה שלא עשיתי בחירה גרועה!

שאלה לי אליכם,אולי קצת טפשית,האם זה שיש לו שתי ריילים נפרדים כשלמעשה כל רייל בפני עצמו חלש(13~A)האם זה אומר שאני אקבל פחות כוח לכל צורך אם למשל כל צורך מחובר לרייל אחר,מה שבTT לא יקרה???????????(להזכירכם לTT יש 18A אבל רייל יחיד).

אני מבקש עוד טיפה פריוט על הטכנולוגיה הזאת של שתי ריילים!!!

עכשיו ככה,האם הספק יתאים למערכת הנוכחית שלי או שצפוי לי מסע חיוטים(אני צריך 4 פין 12V וATX 21...)

אילו מחברים באים איתו?

מה אני מקבל חוץ מהספק(יש לו סליבינג משהו???)

האם אני לא אתחרט על כך שאין לו APFC?

והכי חשוב:אין מישהו שעדיף את הTT????(יש לו APFC באנדל פאקינג מדהים ו480W!!!)

נ.ב

האם 420 יספיקו?...גם לצרכים עתידיים,נגיד פלטפורמה חדשה שיודעת איך צורכים חשמל+ מטורף פלוס כל מה שאמרתי קודם פלוס נגיד עוד הארדיסקים?

פליז תכריעו ת'כף בין הTT לnoisetaker אני כל כך מפחד להתחרט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...