בעיות עם wd - כולם להיכנס{כדאי לקנות?} - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם wd - כולם להיכנס{כדאי לקנות?}

shimon23

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למרות כל הדברים הרעים שקראתי כאן על wdת אני עדיין חושב שאלו רק מקרים פרטיים

וכך גם אומרים ב tom's hardware תראו מה הם אומרים על ה Hd החדש שלהם:

The WD1000BB currently is the fastest IDE drive available with both acceptable noise and temperature levels. Taking into account its performance and capacity, it is not even expensive at all.

ובכל הכתבה לא מצוין עירעור אחד על אמינותה של wd - אלא רק שזו חברה בעלת

מוצרים מצוינים. כנראה שהשם הרע הוא בעיקר שמועות עליהם,

כי גם כמו שראינו גם עם ישנם בעיות לא מעטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- shimon23

שם המשחק הוא הישרדות !!

עם כל הכבוד לכל הביקורות באתרי החומרה בעולם ניצחון מוצר מסויים על אחרים אינו ערובה

לאיכותו/הישרדותו לאורך זמן  הביקורת מתייחסת לזמן נתון ולאותה הביקורות ותו לא

האינדיקציה היא שרידותו תוך שמירה על אותה האיכות של אותו מוצר שזכה לאורך זמן כמו לדוגמא:

פלקסטור שמובילים בביקורות ולאורך זמן חיים

כנ"ל מסכי IIYAMA ועוד  אני בטוח שיש עוד כמה ..

ב- התגלה פגם בסידרה מסויימת ואפשר לומר שזה די נדיר בחברה איכותית ואמינה כמו  

לעומת זאת ב-WD הנפילות היו באות בהפתעה ובמאסות  אני בטוח שמדובר בפגם סידרתי אך די

מרתיע מלהסתכן שוב בעוגמת נפש וכו..

ועוד אני בטוח שהם לא ישאירו את המצב כפי שהוא אחרת הם יחיו על זמן שאול עד שיפשטו רגל

כל מה שנשאר לעשות הוא להמתין ולראות מה יעלה בגורלם של הסדרות החדשות שלהם

אבל בטח ובטח שביקורת היא לא מדד לשרידותו של המוצר הנבדק ושתהיה ביקורת הנהלבת ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ot מה שאתה אומר זה ברור מאליו, אבל אני חושב שעוד יותר

ברור מאליו שאם היה ידוע של wd ישנה בעית אמינות כלשהי -

אתר רציני כמו tom's hardware היה טורח לפרסם את זה.

ומכיוון שהוא לא הזכיר זאת כלל(וגם זה לא הוזכר בביקורות נוספות שקראתי),

כנראה שבעיה כזאת לא ממש קיימת - ועמו כל Hd אחר ה hd של wd פשוט נשחקו,

כמצו שקורה לכל חברה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

75gxp ( דלטה) דיסק מחורבן של הוחלף לי פעמיים ובפעם השלישית הולף ל GXP60 שעדין תקין לאחר 4 חודשים של שימוש כבד (איחוי כל יום יומיים), פירמוטים, תיקיות צריבה ועוד... אולם אני הפסקתי לסמוך על I.B.M בפעם הבאה רק SEAGATE

המנהל מכירות  של היבואן שהחליף לי אותו (אני דילר) אמר לי שלא לציטוט שזאת סדרה דפוקה...

ה WESTERNDIGITAL היחיד שבאמת היה בסדרה דפוקה הוא 6.4G 5400

ברור שיותר דיסקים של WD נימכרים ולכן גם יש יותר מקולקלים באופן יחסי ......................

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

דבר ראשון אני חיב לצין ש WD הם HD טובים וזולים אד לפני כמה שניים הם היו ההרדיסקים היחידים בארץ

זה נכון שיש להם כמה בעיות ולכן נוצר להם השם הרע אני אנסא לפרט את רוב הבעיות מנסיון אישי

סדרת ה 10G

כול סידרת ה 10G הרישונה (כולל את 6.4 8 10 15) שסימנה הוא AA היתה פגומה ועים עובדים איתם ב UDMA66

הם נידפקים בכול העולם WD החליפה אותם חוץ מישראל (גם לי היא 10G WD שנידפק)

סידרת 3.2G

כול הדגמים של 3.2 ו 2 (סדרות 2200,2100,3100,3200) אחרי זמן נישרף ה CASE של ה HD

זה פחות או יותר הכול

ולכול אלה שחושבים שIBM חסרת פגמים אז לפי ניסיון אישי דגמי ה 20 ו 40 של לא עובדים טוב אם לוחות של VIA נכון לעחשב אין פתרון לבעיה

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית שונא את הרעש של הכוננים שלהם, עושה רעש מגעיל כזה כאילו זה עומד לקרוס כל רגע.

ולגבי כל אלה שכותבים כתבות על , הבעיה איתם שהם בודקים אותם משהו כמו יום שלם. אני רוצה שינסו לעבוד עם WD יותר מחודש ואז נראה..........

לפי הREVIEWים ה75GXP היה אמור להיות כונן מצויין, רק מעניין למה הוא ירד מהפרק...... אולי בגלל הצוינים המעולים שהוא קיבל בבדיקות?(סרקיזם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Inspector, הרשה לי להטיל ספק "קל" בויתקך - קח בחשבון שלא כולם כאן נכנסו ל"משחק" באת'לון 1.4 >:(

אם מריצים סיפורי מלחמה חכו עד שתשמעו על הסינקלר ספקטרום שלי  ( אם אתם בכלל יודעים מה זה )

בכל אופן כמו שאמר ELOHIM פעם WD באמת נחשבו הטובים ביותר.

לי אישית היה 850 מגה שנהרס אחרי שנה 2.1 ג'גה שנהרס אחרי חצי שנה 3.2 שנהרס אחרי חודשיים 4.3 שלפני שנתיים גליתי כמה סקטורים דפוקים אבל חוץ מזה הוא עובד בסדר ויש לי גם 20 ג'יגה למעלה משנתיים ( 7200 ) שעובד בסדר גמור למען ההשוואה יש לי גם 40 ג'יגה של 7200 שעובד יותר טוב ( רק בגלל שהוא חדש יותר? אולי... )

ולקינוח, יש לי באוסף פריט עם ערך היסטורי WD 85 מגה שעדיין עובד בסדר גמור בלי שום סקטורים דפוקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 20G של wd כבר שנה+ ובנתיים הוא לא עשה לי בעיות

אם הדיסק מת אפשר להוציא את המידע ממנו איכשהו כי אם זה יקרה לי אני לא חושב שאני יוכל לא לרצוח מישהו עם כל מה שיש לי על הדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...