בעיות עם wd - כולם להיכנס{כדאי לקנות?} - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם wd - כולם להיכנס{כדאי לקנות?}

shimon23

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי WD, אומנם היו לי עם השנים הרדיסקים שלהם שמתו, והדוגמאות לכך לא חסרות (1.3, 1.6, 3.1, זה מה שעולה לי לראש כרגע) אבל השיא היה עם I.B.M (!!!).

כן איי.בי.אם...

קניתי לפני שנה וקצת 75GXP שישים ג'יגה (60, אם הייתי רושם מספר זה היה מתהפך). הראשון מת לי אחרי 6 חודשים, השני אחרי 4, השלישי אחרי חודשיים, הרביעי אחרי קצת פחות מחודש וחצי (סיפור אמיתי)...

כל פעם הם עשו לי יותר ויותר בעיות להחליפו, אפילו האשימו אותי, תוך הצגת דו"ח בדיקה מפוקפק, שההרדיסק נהרס בדרך אליהם (בדו"ח הבדיקה היה רשום 'נפגע בהובלה') ונאלצתי להתווכח עם מנהל המעבדה שלא, לא לקחתי הרדיסק תקין לחלוטין מהבית, הרסתי את כל המידע עליו (שלא היה מגובה) רק כדי שייפגע בהובלה  ע"מ להחליף אותו לאותו ההרדיסק (אררררררר!!!!).

עד שבסוף (כלומר זה כבר ההרדיסק החמישי שלי), בפרץ עצבים טענתי שהסידרה שקיבלתי סבלה מפגם בייצור (או לחילופין, הייבואן (כלומר "אתם") הביא מוצרים סוג ב', או refurbished או WHATEVER) ודרשתי להחליפו בסידרה אחרת, לא משנה מה (2*30 75GPX או 4*15 75GXP או מה שהם רוצים, העיקר לא את ה 60 ג'יגה מהסידרה 75GXP, כמובן ששאפתי כל הזמן ל 60GXP), למזלי חברי הכיר שם מישהו והוא החליף לי ל 60GXP שישים ג'יגה (60 ג'יגה... מתהפך...) - Ericson, החלום ::)

עכשיו, משעברו כמה חודשים אני עדיין לא סומך עליו, אני לא חושב שאסמוך אי-פעם על , אחרי מה שקרה לי, ובמיוחד לא לאור השירות ה"טוב" של היבואן, אני חושב שהגיע הזמן להריץ שוב thorough-test, חסר לו שיהיו "בד"ים !!!!!!!

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאח שלי נתקע ארד דיסק של WD לפני כמה שנים...

הוא פשוט הפסיק להסתובב... אבל הוא שלח אליהם את הארד דיסק וקיבל אחד חדש ועם 8 GIGA (הוא שלח אליהם 4)..

לפחות השירות טוב... רק חבל שצריך אותו כל כך... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן WDC32100 מת תוך קצת פחות משנה, הוחלף ב-WDC22100 שמת כעבור פחות מחצי שנה והוחלף (בקומבינה) בכונן 2.5 ג'יגהבייט של שחי עד היום מצויין במחשב בחנות של ההורים שלי.

כונן חצי ג'יגה וכונן 700 מגה-בייט של WD הלכו לעולמם בטווח של חצי שנה (לחצי ג'יגה) עד שנתיים (700 מ"ב).

ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערב דגיטלי...

WesternDigital

בקצה שלהם אני רואה אי הופך להיות כאן מערב אנלוגי ;D

אגב בקשר לIBM שלך באמת נראה לי שקיבלת איזה HD מסידרה פגומה כי לי יש 75GXP אבל 20GB כבר מעל שנה ואני מכיר עוד אנשים שקנו HD דומה ואין להם טענות...אבל לא צריך לשפוט גורל של חברה שלמה בגלל FUCK אחד ביצור

במיוחד לא כזאת עם מוניטין כמו של IBM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה רושם שנפלת על סידרה פגומה

גם לי יש 75GXP 20GB מפברואר השנה ואין בעיות

אבל... הוספתי השבוע דיסק חדש של WD 15GB ככונן משני לגיבויים

קיבלתי אותו בחינם כלומר לקוח לא רצה בשום פנים ואופן את הדיסק והוא באחריות בסך הכל בן שלושה חודשים !!

הסידק החליט לעבוד בחקלאות והתחיל לחרוש באופן רצחני את הפלטות בקיצור הלך שבק חיים והוא היה 10G

אז לקחתי אותו והחלפתי חינם ל-15G מה אכפת לי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל עברו תחת ידי כבר הרבה WD ואף פעם (ואני מדגיש - אף פעם) לא נדפק לי כונן שלהם בגיל מתחת ל- 3 שנים.

יש לי עדיין WD 1.6G מלפני 6 שנים שעדיין עובד אצלי בפנטיום 133 והמחשב דלוק קבוע כל היום.

עשיתי עליו עכשיו בדיקה של BAD SECTORS והכל נקי.

מבחינתי ההרדיסקים האלה בסדר גמור.

The Doorman

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איזה הארדסק 40 הכי טוב ?

בינתיים אני חושב לקחת אי בי אם כי דוד שלי עובד שם וישיג לי בזול

ולפי השיחות כאן חוץ מבעייה אחת הוא לא עשה בעיות

לך על תוודא שמדובר בדגם החדש אריקסון תוכל לבדוק זאת בקלות ע"י בדיקת המספר שלו

כל הסידרה החדשה מתחילה באותיות IC....

לא זוכר כרגע את השאר תומר (Holograph) בוודאי זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה

זה שלהרבה אנשים הלך הדיסק הקשיח תוצרת WD

זה בגלל שלרובנו זה היה הדיסק הקשיח במחשב

אני ותיק מכם בהרבה בתחום וWD נחשבה תמיד תוצרת מעולה.

מאז הקומודור 64 שהיה המחשב הראשון שלי

בכל המחשבים שהיו לי מאז

שזה 486 ואח"כ P133 ואח"כ P333 ועכשיו AMD1.2

תמיד היה לי דיסק תוצרת WD ועד היום עדיין לא התקלקל לי אף דיסק

יותר מיזה - כששידרגתי את המחשב העברתי למחשב החדש את הדיסק הישן

כך שהוא עדיין עובד.

כך שכדאי שתעשו בדק בית ותשאלו את עצמכם למה שלכם התקלקל.

בפורום אחר נתתי "עצה קטנה" ששמעתי מטכנאי מחשבים ותיק ומיומן

שהזהיר אותי מחיבור מאווררים לצמה של הדיסק הקשיח.

אבל היה שם כלב טוליפ שחור שפסל את הרעיון על הסף.

טוב, אני לא מתווכח. כי הרעיון לא היה שלי

אבל תחשבו על זה....... :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Inspector, הרשה לי להטיל ספק "קל" בויתקך - קח בחשבון שלא כולם כאן נכנסו ל"משחק" באת'לון 1.4 >:(

אני ב"משחק" מתקופת:

קומודור 64 - אוף, זה היה מזמן.

אפל-2 - עליו למדתי לוגו, שונה קצת מהפיסי.

XT - שמשום מה נקרה 80186, מן הסתם לא של אינטל (אולי :))

אמיגה - שקט, הגורו במדיטציה :D

AT - שנשרף.

386DX - שהזמתי כמעט ביום שבו יצא בחו"ל וחיכיתי לו יותר מחודש שיגיע לארץ.

486DX33 - פעל נהדר על לא מזמן שמכרתי אותו, וחבל כי ממש אהבתי אותו.

PI-150 - עדיין פועל פה איפשהו, לאחרונה נשרף לו הכ.מסך.

Celeron 300A - הראוטר שלי כרגע, שייך לחבר.

PIII-450 - בשימוש פעיל.

PIII-866@975 - הנוכחי שלי, שקניתי במחיר מטורף לפני קצת יותר משנה בו-ביום שהוא יצא והיה הכי טוב (3 ימים, עד שיצא ה 933).

לאחרונה חבר הביא לי מחשב חולה, עם הרדיסק 10 ג'יגה של ווסטרן.., שפשוט מת. אני (!!!) עוד לא ראיתי דבר כזה.

מהרדיסק של 10 ג'יגה נותרו אולי 200 קיי "בריאים", כל השאר בבד-סקטורים.

עכשיו אני לא אומר שכל הווסטרן עושים בעיות, היו לי ווסטרנים שהחזיקו שנים, אם כי כולם מתו בסופו של דבר, ואין סיבה שהרדיסק יחזיק מעמד לנצח, זה רכיב מכני (מהבודדים במחשב) ואחרי המאווררים - החלק הנשחק ביותר במחשב.

כרגע יש לי 2 ווסטרנים בשימוש: 10 ג'יגה 7200 סל"ד ו 8.4 ג'יגה 5400 סל"ד שפועלים ללא רבב (בינתיים).

זה נכון שבשנים האחרונות ווסטרן "נטשו" את שוק ההיי-אנד ופנו לנישה הזולה הן בביצועים, תכונות, מפרט וכו', והן (מסתבר) באמינות אם כי תקופה זו באה לסופה (מבחינתם) והם החלו להשקיע בפיתוח מוצרים לשוק העליון (שוב). אחרי הכל במשך שנים ווסטרן היה שם נרדף להרדיסק ורק בו השתמשנו (בזה אני מסכים איתך, Inspector).

אני ממליץ, בהקשר זה, לקרא את הכתבה הבאה על WD1000BB (מאה ג'יגה) ועל השינוי שחל בווסטרן.

יורז, :hat:, וויZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...