לא יכול לצרוב יותר מ 4X - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יכול לצרוב יותר מ 4X

Mr.Angel

Recommended Posts

יש לי צורב 52X24X52X של , ומשום מה כל דיסק שאני מכניס הוא נותן לי לצרוב רק על 4X.

וכשאני מנסה לתת לו לצרוב גם במהירות הזאת, הוא רושם

Power Calibartaion error

Session Fixation Error

וכל מיני כאלה דברים.

לפעמים אני כן מצליח לצרוב, רק אחרי שאני מכניס ומוציא את הדיסק כמה וכמה פעמים. אבל זה לא תמיד עוזר, לפעמים אני צריך לעשות את זה יותר מ10 פעמים

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סילברליין הם דיסקים דיי איכותיים ככל שנוגע לדיסקים רגילים,אז אני לא מאמין שזו בעיה במדיה,נשמע לי יותר שהצורב הלך,אני כבר מכיר 2 אנשים עם צורב כמו שלך שהלך להם אחרי שנה.

הדבר היחידי שאתה יכול לעשות זה או להחליף אם יש לך אחריות,אם לא אז תפתח אותו ותנקה לו את העינית בזהירות עם מקל אוזניים ואלכוהול (תאמין לי לפעמים זה עוזר פלאים),אבל עדיין הוא לא יחזיק לך מעמד הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סילברליין הם דיסקים דיי איכותיים ככל שנוגע לדיסקים רגילים,אז אני לא מאמין שזו בעיה במדיה,נשמע לי יותר שהצורב הלך,אני כבר מכיר 2 אנשים עם צורב כמו שלך שהלך להם אחרי שנה.

הדבר היחידי שאתה יכול לעשות זה או להחליף אם יש לך אחריות,אם לא אז תפתח אותו ותנקה לו את העינית בזהירות עם מקל אוזניים ואלכוהול (תאמין לי לפעמים זה עוזר פלאים),אבל עדיין הוא לא יחזיק לך מעמד הרבה זמן.

לא יודע... כי זה לא שהוא לא עובד

יש מצב שהעינית רק מלוכלכת? ואם אני מנקה אז זה שוב יעבוד טוב ? כי לפעמים הוא כן מצליח לצרוב.. ומצוין הוא לא נכשל לא כלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בדיוק אותה הבעיה עם אותו הצורב, ואותם המדיות - קיבלתי את אותן השגיאות.

הבעיה קרתה באמת לאחר כשנה.

אחד הדברים המוזרים היו שהצורב משום מה החליט שכל הדיסקים שהכנסתי לו הם רב-פעמיים (תנסה לבדוק במידע על הדיסק בנרו, אם הוא רושם CD-RW).

בהתחלה שזה קרה עוד היו כמה דיסקים שהוא זיהה וצרב כמו שצריך (כלומר זיהה את הדיסקים כ CD-R אפילו חלקם של סילברליין אני חושב - בטח צרבתי פעמיים לאחר הפעם הראשונה שקיבלתי את ההודעה), אבל אז הוא כבר לא הסכים לצרוב על אף דיסק של אף חברה (וניסיתי איזה 4 חברות שונות).

ניסיתי להריץ כל מיני דיסקים של ניקוי (שני דיסקים ליתר דיוק...) אבל כלום לא עזר.

בסוף וויתרתי וקניתי NEC3500A..

אולי באמת פתיחה של הצורב וניקוי יכולה לפתור את זה, זה הדבר היחידי שלא ניסיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...