התלבטות קשה בנוגע למכשירי DVR/PVR - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה בנוגע למכשירי DVR/PVR

BURTON

Recommended Posts

עוד מעט ייצא המכשיר של יס בעל דיסק כשיח ואיתו באה התלבטות

יס מקס

ייתרונות

ממיר משולב DVR ובעל תאימות מקסימלית

מסוגל להקליט שתי תוכניות בו זמנית ולצפות בשלישית

חסרונות

יעלה 2500 שקל על המכשיר + 14.5 שקל התחברות וכמובן עוד תוספת לדמיי המנוי

חסר כונן וחסר צורב DVD

חסר חיבור אינטרנט ובעצם חסר כל חיבור למדיה שונה מהטלויזיה

מכשיר צורב + דיסק כשיח

יתרונות

בעל צורב ודיסק כשיח

חסרונות

לא מסוגל להקליט ולצפות בשתי תוכניות בו זמנית

מחיר נע בין 3000-5000

המצב מביא התלבטות קשה ואני פשוט לא יודע מה לבחור

יש למישהו רעיונות או ייתרונות וחסרונות שישנו את כף המאזניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הPVR של יס יכול להקליט שתי תוכניות במקביל? אני שמעתי רק שאפשר להליט משהו אחר ממש שאתה צופה בו, זה עדיין יותר טוב אבל מהחובה לצפות במה שאתה מקליט

2. מקליט צריך לתכנת ידנית מכשיר PVR מקליט אוטומטית את הסידרה שאתה רוצה וממשיך לעשות את זה כל שבוע, בשביל זה דמי המנוי החודשיים

3. לREPLAYTV יש חיבור אני לא יודע אם גם לPVR של יס תהיה האופציה הזו, אני מניח שאתה מבין לבד את היתרון העצום של זה

4. שהוא חצי המשך ל3 אם יש לו כרטיס ויש לך כבר צורב במחשב היתרון גדל אף יותר, גם אם אין לך צורב דיוידי למחשב ממש זול היום, הרבה יותר מDVD צורב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, hold your horses. רק יוצאים הדגמים הראשונים לשוק (לפחות בארץ) והמחירים בשחקים.. חכה עוד מספר חודשים תראה זה יעלה פי 3 יותר זול ואז תצטער שקנית עכשיו. חוץ מזה, אני לא רואה בזה כזה יתרון ענק ו/או ביג דיל. כמובן שזה נוח, עדיף על קלטת כמובן, אבל לא שווה את ההשקעה במחיר האסטורנומי הזה (תברר כמה עולים TIVO בארה"ב ותראה על מה אני מדבר).

בקיצור, חכה בסבלנות, זו העצה שלי. ;)

שתי האגורות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים וקיים,לכבלים יש 2 שיטות שידור - אנלוג ודיגיטל- זה פשוט מפצל בין שידורים אנלוגיים ודיגיטליים - אתה יכול לראות אנלוג ובאותו זמן להקליט דיגיטל- או להיפך.

אבל זה לא הנושא .

באמת כדאי לחכות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, hold your horses. רק יוצאים הדגמים הראשונים לשוק (לפחות בארץ) והמחירים בשחקים..המחיר לא הבעיה חכה עוד מספר חודשים תראה זה יעלה פי 3 יותר זול ואז תצטער שקנית עכשיו. חוץ מזה, אני לא רואה בזה כזה יתרון ענק ו/או ביג דיל. כמובן שזה נוח, עדיף על קלטת כמובן, אבל לא שווה את ההשקעה במחיר האסטורנומי הזה שווה שווה (תברר כמה עולים TIVO בארה"ב ותראה על מה אני מדבר מה יעזור לי טיוו? זה רק בארה"ב).

בקיצור, חכה בסבלנות, זו העצה שלי. ;)

שמע אני כבר הרבה זמן גם מחכה לזה וגם מצפה לזה ;)

עזוב מבחינת כסף

מה עדיף מבין האפשרויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 דולר לדגם השווה של ה80 שעות (כפול ממה שיס/הוט מתכוונים להציע)

אני מת על הרעיון של טיבו, מרגע ששמעתי על זה עוד כשזה רק היה בשלב הניסוי הבנתי כמה אדיר זה יכול להיות

אני חושב שתחכה עד שלאנשים יהיה מכשירים כאלה בפועל שתדע את מלוא היכולת שלהם, ותברר האם אפשר להביא מכשיריפ מארה"ב

גם אם אי אפשר בשבילי היתרון של דולבי מלא של היס סוגר את התחרות, אם יהיו ממירי סראונד רגילים אז DVR הוא אופציה ממש טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל העניין

יש כבר מכשירים כאלה בפועל וידוע בדיוק איך הם עובדים

זה לא שאני שפן נסיונות או משהו כזה כי בארה"ב הדברים האלה קיימים כבר שנתיים אם לא יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...