DVD+R X8 במחיר מעולה של 4 ש"ח - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD+R X8 במחיר מעולה של 4 ש"ח

honore

Recommended Posts

שלום לכל הכותבים,

שמי אלירן וכיום אני מנהל הרכש של חברת KSP.

קודם לכן הייתי מנהל סניף ת"א.

עם זאת, אני נמצא כאן על דעתי האישית ולא כנציג של החברה.

בכל אופן, אתם מוזמנים לפנות אלי בכל עניין - שאלות / בעיות / בקשות מיוחדות וכד'.

ולעניין המדיות -

מנסיוני האישי, מדיות FORTIS מסוג *מינוס* שמגיעות בחבילות של 10 יח' הן אכן מדיות שמותגו כ- FORTIS -

אין זה דבר חדש שחברות בעלות שם עולמי מוכרות עודפים לחברות פחות מוכרות, אך אינן מאפשרות להן להשתמש בשם-המותג המקורי.

זה, כמובן, עשוי להשתנות בכל עת - אך נכון לזמן כתיבת הודעה זו - זהו המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר אתה מחזק את נסיונם של חלק מחברי הפורום כי מחר אם אני אקנה פורטיס יתכן ואגלה כי מכרו לי משהו אחר.

-כל נוב יכול להכנס לאתר כמו VIDEOHELP ולגלות אילו מדיה קודים טובים יותר ואילו פחות. האם אתם עושים זאת?

-פעמים לא מעטות סוגי ב', וגם סוגים נחותים יותר, נמכרים כעודפים. בנוסף, דיסקים פגומים מוצאים דרכם בהמוניהם לתעשיות זיופים וכדו' במזרח אך ידוע שחלקם מוצאים דרכם למערב. האם יש לכם איזושהיא בקרה לגבי מה אתם מקבלים?

- למה אינכם משווקים גם מדיות איכותיות כ TY או VERBATIM? לא ראיתי סוכנים של TY בארץ. למה אינכם לוקחים את הסוכנות? אשמח לקנות מדיות של TY במחירים טובים. יש לכם לוחות זולים ואטרקטיבים ולוחות איכותיים ויקרים במחירים טובים (יחסית). למה אין לכם בדומה דיסקים איכותיים בנוסף לכל ה"מציאות"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב פה וקורא את הת'רד הזה (כולה 2 דקות אבל ניחא) ואני לא מבין על מה המהומה.

תחילה אני לא כ"כ מבין בשביל מה צריך לפתוח ת'רד שיווקי מעין זה, אבל גם זה לא משנה. מה שמשנה זו העובדה שהבחור מצא ("מצא") מדיות DVD+R שיכולות להצרב במהירות 8X, מהירות מכובדת, לכל הדיעות, ומדיות במהירות זו נחשבות ליקרות למדי בארצנו.

ואכן המדיות האלה צורבות ב8X, עפ"י מילותיו ואני בטוח שעפ"י לקוחות אחרים. וגם שאני לא חושב שKSP היא חנות רמאית, כלל וכלל לא. אז הנה יש קניה טובה וכדאית.

עכשיו שמישהו יסביר לי מה פספסתי, על מה אתם מתווכחים? :screwy:

עריכה: איכות של מדיות, זה העניין? תעשו לי טובה. יש לי צורב לייטאון ישן למדי 24x (אני לא מדבר על הצורב החדש שלי) ובחיים לא היו לי בעיות עם שום סוג של מדיה, לא עם סילברליין, לא עם איזה "Smart Buy" מעפנים מהשקם אלקטריק ולא עם שום דרק אחר, מדיה ריקה היא מדיה ריקה. זה שאולי המדיות של יחזיקו 5 שנים ולא שנתיים זה מאד זניח, ואני בכלל בספק לגבי העניין הזה (מדיות לא מחזיקות יותר משנה-שנתיים, בכל מקרה, לפי מקור אמין שקראתי). כל החברות קונות את אותו דבר מאותם מפעלים בסין ובטוויאן ושמות את המדבקה היפה שלהם על האריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כלומר אתה מחזק את נסיונם של חלק מחברי הפורום כי מחר אם אני אקנה פורטיס יתכן ואגלה כי מכרו לי משהו אחר"

KSP מציעה את המותג "FORTIS" ולא "SONY" -

אכן קיימת האפשרות כי מחר תקנה FORTIS ותקבל מדיות שאינן של , בדיוק בשל כך אנו מפרסמים "FORTIS" - כדי שלא ליצור הטעיה,

מתוך ההנחה שודאי תסכים איתה כי כל NEWBIE יודע של-FORTIS אין STAMPER משלה ...

"כל נוב יכול להכנס לאתר כמו VIDEOHELP ולגלות אילו מדיה קודים טובים יותר ואילו פחות. האם אתם עושים זאת?"

"פעמים לא מעטות סוגי ב',  וגם סוגים נחותים יותר, נמכרים כעודפים. בנוסף, דיסקים פגומים מוצאים דרכם בהמוניהם לתעשיות זיופים וכדו' במזרח אך ידוע שחלקם מוצאים דרכם למערב. האם יש לכם איזושהיא בקרה לגבי מה אתם מקבלים"

אני עושה זאת אישית, אך כשאתה קונה מחברה שעושה RE-מותג, אינך יכול לבחור אילו קודים יהיו *זמינים* עבורך *ברגע שתרצה לרכוש*.

עם זאת - כאשר הקודים אינם עונים על דרישות האיכות שלי, אני בוחר שלא לקנות לפרק זמן מסויים -

מה שמאפשר לי בקרה  לא רעה בכלל על הקודים שאני מקבל - והלא הם לא היחידים שנחשבים איכותיים.

"למה אינכם משווקים גם מדיות איכותיות כ TY או VERBATIM? לא ראיתי סוכנים של TY בארץ. למה אינכם לוקחים את הסוכנות? אשמח לקנות מדיות של TY במחירים טובים. יש לכם לוחות זולים ואטרקטיבים ולוחות איכותיים ויקרים במחירים טובים (יחסית). למה אין לכם בדומה דיסקים איכותיים בנוסף לכל ה"מציאות"?"

ובכן ... זאת אחת הסיבות שהגעתי ל-HWZONE -

כדי לקבל בקשות והצעות מהסוג הנ"ל - אני מודה לך ולכל מי שיתרום בנושא בעתיד.

עם זאת - לא את כל הבקשות אוכל למלא וזאת משיקולים שונים אשר ודאי מוכרים לעוסקים בתחום.

לגבי מדיות מסוג TY ו-VERBATIM - אברר את הנושא, אני מאמין שבתוך כשלושה שבועות (במידה ואפשרי) נוסיף את הנ"ל להיצע שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספינדל הכי משתלם היום הם הסילברליין (RITEKG04),ישנה חנות בחיפה שמוכרת ספינדל 25 דיסקים ב75 שקל,אם תכנסו לסטיקי של DVDinfoPRO תראו תוצאות דיי יציבות של המדיות האלו.

הסילברליין האלו לא נקראים מדיה איכותית,אבל מתוך 50 ומשהו דיסקים שכבר צרבתי אליהם,אפילו אחד לא נכשל וכל הסרטים טפו טפו איו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב פה וקורא את הת'רד הזה (כולה 2 דקות אבל ניחא) ואני לא מבין על מה המהומה.

אם תקרא עוד כמה טרדים אז תבין על מה המהומה. תשכח ממה שאתה מכיר על צורב ה CD של ליטיאון שלך.  זה סיפור אחר לגמרי. אם אינך מבין, עדיף שלא תחווה דעה. זה לא "יהיה בסדר" ו"נחליק אותה".

אף אחת מ 20 המדיות הראשונות שקניתי עם הצורב ב 100 שקל לא שמישה (למרות שכמובן שכששאלתי אמרו לי "אל תדאג, אם היו החזרות היינו מוכרים?"), 50 מדיות מסוג AN32 שקניתי אח"כ במקום אחר נתנו לי 4 גיגה במקום 4.38 (והחזרתי אותן), ועוד אין פה מספיק אנשים שמשתמשים מספיק זמן במדיות כדי שנתחיל לקרוא מה שניתן למצוא בפורומים ותיקים יותר בחו"ל כגון : "300 הסרטים שלי מתחילים להתפורר לי לאחר פחות משנתיים"...

לגבי מדיות מסוג TY ו-VERBATIM - אברר את הנושא, אני מאמין שבתוך כשלושה שבועות (במידה ואפשרי) נוסיף את הנ"ל להיצע שלנו.

אני לא יודע מה הצורבים הפופולרים אצלכם אבל:

אלה לדעתי מדיות איכותיות ומעניינות ל LG:

MCC003 (וורבטים +R X8 שנצרבים על ה ב X12 בד"כ)

RICOHJPNR02 (ריקו +R X8 כנ"ל)

YUDEN000T02 (מדיות +R X8 של TY כנ"ל)

ואלו איכותיות ומעניינות ל NEC3500A:

SONY08D1 (מדיות -R X8 שנצרבות X16)

MAXEL RG03 (מדיות -R X8 שנצרבות X16)

MCC02RG20 (וורבטים -R X8 נצרב ב X12)

RICOHJPNR02 (ריקו +R X8 נצרב על ה NEC ב X12)

MCC01RG20 (וורבטים -R X4 נצרב ב X8) - נמכרת היום באופיס דיפו ב 5.5 שקל לספינדל של 25.

YUDEN TYG01 (מדיות TY -RX4 שנצרבות X8)

YUDEN TYG02 (מדיות TY -RX8 שנצרבות X12)

כמובן, הכל תלוי במחיר  :)

עריכה: הנתונים נלקחו מביקורות על ה 4120B ועל ה 3500A באתר CDRINFO.

דרך אגב, ה 4163B יצא בסינגפור, אז לפני שאתם מזמינים 4160B נוספים תבדקו, אולי הוא כבר זמין אצל המקורות שלכם (ואל תתרגש לדעתי מהמחיר בסינגפור):

http://www.hardwarezone.com/newsletter/adhoc/sitex2004/lg_24112004/index.html

אולי כדאי שתשקלו גם את ה BENQ1620. הוא קיבל ביקורת מצויינת ב CDFREAKS אבל לא ניתן להשיגו בארץ במחיר שפוי (יצאה גם גרסת הפרו שלו):

http://www.cdfreaks.com/article/159/9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...