מתלבט בנוגע למסך דק 17 אינטש - בסביבות ה2000 שקל - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בנוגע למסך דק 17 אינטש - בסביבות ה2000 שקל

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

masterb מה החלטת בסוף?

האם כדאי עדיין לשקול את הQ17?

באמת קשה להחליט בין-

2,229  ¤ ViewSonic VG712B ל- Hyundai Q17 ¤ 2,178.00   

וגם נגיד שנמצא חנות שמחזיקה את שניהם, אין בדיוק נשווה ? ? משחק ? וכל זה לכמה דקות בחנות בעלת אינטרס,

לא נראה לי רציני, לדעתי אתה צריך להרגיש מסך כמה ימים בסביבת העבודה שלך כדי באמת לדעת.

בקורות ברשת נותנות יותר "כבוד" ל - ViewSonic נראה לי שאני ילך עליו.

יש מצב לקניה קבוצתית ? חבל שלא מנצלים את הכח של הפורום  :'( נראה לי שאם יהיו 5+ אנשים נקבל מחיר אטרקטיבי,

חוץ מזה שאני עצמאי ומקבל בחזרה את המע"מ 2229 * 17% = 1850 ש"ח בלבד  :lol:

http://www.viewsonic.com.au/products/productspecs.php?id=191&s=compare

http://www.comp-buyer.co.uk/buyer/reviews/65896/viewsonic-vg712.html

This is a great screen, but at £300 it's also expensive. If you only use your computer for surfing the Web or writing the occasional e-mail a cheaper model will do, but for gaming and movie-watching the VG712 is worth the money.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המלצות איפה כדאי ללכת לראות מסכים באיזור חיפה והקריות?

מסכים אפשר לראות בחנויות חשמל למיניהן כמו שקם אלקטריק. כדאי להתקשר ולבדוק איזה יש להן. באופיס דיפו יש מאגים וסמסונגים בתצוגה (תלוי בסניף) וחוצמזה תתקשר לנועה ואולי יסכימו להדגים לך. ב KSP בחיפה יש תמיד מסכים בתצוגה, ואמור להיות להם גם ה BENQ; תשאל אם יוכלו להדגים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנקיו אני אגש לראות בKSP (שם ראיתי אותם פעם). לנועה אין מסכים בתצוגה, שאלתי. אני אעשה סיבוב: שקם אלקטריק, טרקלין חשמל, דיפו, באג, סנסור וכו. יש כאן קניון מתאים.

וכן, גם אני אקבל את המעמ חזרה, לכן אני צריך לקנות עד ה31 לדצמבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב, אז הלכתי אתמול לראות.

היינו בשקם אלקטריק, סנסור, אופיס דיפו (חרא של תצוגה וחרא של מחירים), באג, עתיד וטרקלין חשמל.

מה שמעצבן זה שאף אחד מהחנויות לא מחזיקה מסכי יותר טובים מהבסיסיים. אצל כולם יכולתי לראות 710V ו-710N אבל אף אחת לא מחזיקה 710TM בתצוגה (אבל אומרים לך, בו, אפשר להזמין). כנל עם - 1730S אין בעיה לראות, אבל 1730B אין...

אני חושב שכרגע אני הולך על ה710TM - פיבוט, DVI ורמקולים בסיסיים במחיר נחמד - נראה לי סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר בטרקלין חשמל שנראה הכי מבין, אמר שלו בבית יש 710TM וזהוא אחלה מסך. אבל ציין שיש הבדלים בין הN והTM. חוץ מהפיבוט ה-DVI והרמקולים הוא מילמל משהו על זה שהמסך של הN הוא סיני ושל הTM הוא קוראני...

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בדקת בבאג אולי יש להם בתצוגה את המסך?

גם אני מחפש כבר חודש מסך והמסך הזה נראה לי ממש טוב מבחינת הנתונים וכו, רק מעצבן אותי שאין איפה לראות מסכים (שלא נדבר על VIEWSONIC בכלל אין תצוגה שלהם בשום מקום כמעט, זה עולה על העצבים כבר)

בכל אופן אם אתה קונה אני ישמח לקבל ביקורת מקיפה עד כמה שניתן על ה- 710TM (ואני בטוח שעוד כמה ירצו)

שקלתי אולי ללכת על AOC LM919 מסך 19" מאוד זול ואני יודע שלחברה אין שם או משהו אבל יש לזה גם DVI ושלוש שנות אחריות וגם מקצת הביקורות שקראתי ואנשים בפורום ששאלתי, לא היו לאנשים תלונות על המסך (ואני לא צריך מסך למשחקים)

יש גם עוד דגם עם פיבוט שעולה איזה 100 שקל יותר (גם 19) AOC LM929

אם למישהו יש מידע בנושא אני ישמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך מישהו שאתה מכיר לדוגמא קרוב משפחה במקרה שעובד בכוחות הביטחון צה"ל ושות' והוא חבר במועדון "חבר" אז באתר " מח"צ " שלהם יש מבצעים על המסכי ה LCD של PHILIPS ואתה יכול לרכוש שם את ה "17 ב 1990 שקל ובעשרה תשלומים וזה ישירות מהיבואן שלהם פה בארץ.

http://www.mcc.co.il/ProdDesc83289.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על הקטע של האחריות של חיון?

מהחנות שאני קונה הודיעו לי שאני יכול לבדוק את המסך ולקחת אותו רק אם אין פיקסלים שרופים.

אבל יום אחרי הרכישה - האחריות היא על פי התנאים של חיון

האחריות למסכים שטוחים הפועלים בטכנולוגיית TFT

(לעניין נקודות שרופות BURNED PIXELS) תחול רק במידה ויתגלו למעלה מ- 15 נקודות שרופות במסך 15" ולמעלה מ- 20 נקודות שרופות במסך 17" ו/או גדול ממנו. נקודות שרופות בקבוצה ייחשבו לצורך כתב האחריות זה כנקודה שרופה אחת.

מה אתם אומרים? 710TM ב2300 שקל נראה מפתה, אבל השאלה אם האחריות לא מפחידה קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחחתי עם היבואן אתמול ונאמר לי כי ההחלפה מתבצעת מ-7 פיקסלים ומעלה. המלצתי היא כי תתקשר לחנות ובמקרה ויענו לך את התשובה שאני קיבלתי, תבקש מהם לפקסס לך את ההתחייבות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...