מעבד AMD שנשרף ולמה לא לקנות ASUS - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד AMD שנשרף ולמה לא לקנות ASUS

huber

Recommended Posts

מכירים את SE7EN?

ידידי קנה לפני כחודשיים-שלוש מעבד XP2000 ולוח אם של שתומך בזיכרונות 333MHZ.

נראה מערכת חלומית, לא? אז לא! מהיום הראשון הטמפרטורות של המעבד לא ירדו מתחת ל 50 ולעיתים עלו על 60. שום דבר אינטנסיבי לא רץ בלי לאתחל את המחשב (3DMARK, משחקים וכו'). אז הלך לו ידידי וקנה את ההיטסינק הטוב ביותר שכסף יכול לקנות היום (SLK600) וגריז טרמי מעולה. שמח וטוב לב הרכיב אותו על גבי המעבד והניח שבעיותיו בעולם נפתרו... אתם בטח חושבים שפה נגמרה הסאגה? (טוב, הכותרת בטח סיפרה לכם שלא...)

היום, התקשר אליי יניב וסיפר לי שהמעבד נשרף! הלוח אם שלו צווח בקול נשי ובהתרגשות רבה - CPU PROBLEM.

ד"א - אני חייב לציין ששלוחות אם של יש פיטצ'ר שנקרא COP - CPU OVERHEATING PROTECTION. הא - בטח!!

הוא לא הראשון ולא השני שנתקל בבעיות התחממות מופרזות במעבדים הללו (חלקם אפילו הכרתי באופן אישי) ולכן אני חוזר וטוען - אני ממש לא ממליץ לקחת אלו (לא שווה את עוגמת הנפש, יש דרכים נחמדות יותר "להמר").

נ.ב. התרד הזה נפתח לפי בקשתו של יניב ובאישורו המלא (ואה - הוא לא יהיה נוכח בפורומים בתקופה הקרובה יותר מידיי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי עשרות תרדים בכמה אתרים בארץ ובחוך על משתמשים רבים שסובלים מבעיית ההתחממות של מעבד זה (שלוש היום בלבד).

אני נתקלתי בעיקר ב 1800 ומעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עצמי יש 1800 עם בעיית חום.

אני לא מסוגל להריץ אותו על על המהירות האמיתית שלו ( fbs 133MHz אלא על רק 100MHz)

אחרת ב Full load פשוט הכל נתקע אחרי כמה דקות מעטות.

רק בעזרת Cpuidle אני מצליח לשמור אותו בחיים ומתחת ל 55-60c.

רק שתדעו, לפי , כל טמפ' עד 60 צלזיוס היא טמפ' "נורמלית"...

אבל, וזה אבל גדול, עדיין לוקחת את Intel, ושווה לקנות , גם בגלל מחיר וגם ביצועים.

רק צריך לשמור אותו מקורר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל, וזה אבל גדול, עדיין לוקחת את Intel, ושווה לקנות , גם בגלל מחיר וגם ביצועים.

רק צריך לשמור אותו מקורר טוב..

זה הבול שיט הכי אידיוטי ששמעתי בחיים שלי!

תסביר לי רק למה לקנות מראש מעבד שאתה יודע שיש לו בעיות וסביר להניח שיחיה זמן קצר אצלך???

לא שאני נגד אבל אני חושב שגם ם הוא נותן ביצועים טובים יותר מINTEL וגם קצת יותר זול זאת עדיין לא קנייה חכמה ועדיף להשקיע קצת יותר(כסף) ולהיות שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון גם לי היה מעבד שנישרף 1800

קניתי לו את ה CAK II 38

ובהתחלה הכל היה טוב 45 מעולות במנוחה ו 48 בעבודה!

אבל עכשיו זה על 48 מנוחה 53 עבודה!

לא יודע באמת המעבדים של מתחממים יותר מדי! אבל עם קצת השקעה של 100+ לקנות מאוור טוב כמו שלי כי אני או כמו של SE7EN

כי אצלי אני בטוח שזה בגלל האיזור שאני גר בו(באר שבע) כי היה היום מאוד חם! שרב בן זונה!!!

אני יבדוק שתיהיה טמפ ממוצעת בחדר ואחר כך אני יגיד מה המעלות!

למה חמה למה?!?!?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון גם לי היה מעבד שנישרף 1800

קניתי לו את ה CAK II 38

ובהתחלה הכל היה טוב 45 מעולות במנוחה ו 48 בעבודה!

אבל עכשיו זה על 48 מנוחה 53 עבודה!

לא יודע באמת המעבדים של מתחממים יותר מדי! אבל עם קצת השקעה של 100+ לקנות מאוור טוב כמו שלי כי אני או כמו של SE7EN

כי אצלי אני בטוח שזה בגלל האיזור שאני גר בו(באר שבע) כי היה היום מאוד חם! שרב בן זונה!!!

אני יבדוק שתיהיה טמפ ממוצעת בחדר ואחר כך אני יגיד מה המעלות!

למה ישראל חמה למה?!?!?!?!?!

קודם כל שלום לכולם.

אני אצל ערן עכשיו מסיבות מובנות ;D

כן כן סוף סוף הוא מת המעבד האומלל שלי שלא ירד מ-50 מעלות כל ימי חייו.

אני גר בגליל ואפילו עם ה-SLK600 ומאוורר דלתה רועש לא הצלחתי לרדת את ה-50 מעלות ללא מאמץ עם מאמץ זה היה 70 מעלות ולפעמים אפילו קרס(טוב עם טיפה אוברקלוק).

יש פה שתי בעיות:

1-מעבד לא צריך להתחמם כל כך בלי אוברקלוק עם ההיטסינק הסטנדרטי שלא לדבר על לשרוד 3dmark2001 בלי לעשות דאונקלוקינג...כן כן דאונקלוקינג...יש פה איזה פאק רציני, אולי לא היו צריכים למשוך את המעבדים הללו למהירויות של ה-1800 - 2100...הם פשוט מתחממים.

2-אני הכי כועס על והטכנולוגיה למניעת הישרפות המעבד, לא משנה כמה המעבדים הללו מתחממים המערכת אמורה להגן עלי...ופה היה כשל והבחורה בתוך הלוח אם מודיעה לי "System Fail CPU Test" פיטשר נורא נחמד אבל הייתי מעדיף שההגנה תעבוד, קצת יותר חשוב אתם יודעים!?...בקיצור אני מציע למי שקונה בשביל המערכת COPדרעק שלא יקח את זה כשיקול עיקרי כי זה כושל ברגע האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דה... אני לא חושב שהייתה צריכה להיות לך בכלל התלבטות כלשהיא.

"אבל, וזה אבל גדול, עדיין לוקחת את Intel, ושווה לקנות , גם בגלל מחיר וגם ביצועים.

רק צריך לשמור אותו מקורר טוב.. "

איזה טמטום. אתה לא מפעיל את המעבד של המצב הנורמלי, הוא מתחמם, תחשוב שאתה משתמש שלא מבין במחשבים מה היית עושה? חוץ מזה זה דיי זבל.

אינטל בשכל הלכו עם טכנולוגיית 0.18 מיקרון עד 1000MHz. אבל הלכו איתה עד 1.73GHz.... קצת יותר מידי.

הגזימו לגמרי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דה... אני לא חושב שהייתה צריכה להיות לך בכלל התלבטות כלשהיא.

"אבל, וזה אבל גדול, עדיין לוקחת את Intel, ושווה לקנות , גם בגלל מחיר וגם ביצועים.

רק צריך לשמור אותו מקורר טוב.. "

איזה טמטום. אתה לא מפעיל את המעבד של המצב הנורמלי, הוא מתחמם, תחשוב שאתה משתמש שלא מבין במחשבים מה היית עושה? חוץ מזה זה דיי זבל.

אינטל בשכל הלכו עם טכנולוגיית 0.18 מיקרון עד 1000MHz. אבל הלכו איתה עד 1.73GHz.... קצת יותר מידי.

הגזימו לגמרי!

גם לדעתי זאת בדיוק הנקודה.

עובדה גם שבעיות החום מתחילות מה-1800 (1533MHZ) ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מקרה מצער... אני משתתף בצערך...

בכל מקרה הגזימו עם ה0.18 מיקרון ואני מקווה שהבעיות יפתרו עם הTBred (שכידוע הולך לצאת ב0.13 מיקרון).

אבל דבר אחד חשוב שאם קונים את המעבדים האלה, היטסינק טוב זה לא הגורם היחידי לקירור... אל תשכחו שסירקולציה טובה במארז יכול להיות הבדל של 10 מעלות ממאוורר מכניס אחד שבא עם רוב המארזים (הג'נריקים למינהם למי שאין כסף לקנות Enermax או כל מארז יקר אחר)...

אבל מי אני שיגיד לכם את זה אתם בטח יודעים את זה כבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...