מעבד AMD שנשרף ולמה לא לקנות ASUS - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד AMD שנשרף ולמה לא לקנות ASUS

huber

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לAMD באמת יש בעיה מסויימת של התחממות. זה לא יכול להיותת שאנשים יצטרכו לעבוד על מחשבים שעושים רעש כמו של 747-400 ממריא עם מונעים על 110 אחוז רק כדי שהמעבד שלהם יגיע לטמפ' של 48~ מעלות בערך, ואני רואה שברב המקרים זה אפילו יותר גרוע. בנוסך להוצאה שהאדם צריך לשלם על המעבד הוא גם צריך לשלם על HSF הרבה יותר יקר וחזק רק כדי לשמור על המעבד שלו בטמפ' נורמאליות כשהוא לא בOC, למרות שזה תפקידה של יצרנית המעבד/היבואן(במידה והוא מחליט לכלול מאורר עם המעבד) לספק מאוורר שיעשה את זה(כמו למשל זה שבא בקופסאות הRETAIL של אך גם כן לא עוזר בגרוש והוא אפילו יותר גרוע מהSPIRE). מאווררים חזקים צריכים לקנות אך רק אנשים שרוצים להמהיר את המעבדים שלהם והם מגיעים לטמפ' גבוהות, לא אנשים שרוצים להשתמש במעבד שלהם במהירות סטוק.

אני חושב שהמעבד שלך נפטר בגלל שתי סיבות אפשריות: סדקת את הליבה שלא בזמן התקנת הHSF - זה גם, במידה מסויימת, פאק של שהם לא כוללים HEAT SPREADER בין הליבה של המעבד שלהם. המעבד שלך באמת רתח אבל הלוח של לא הצליח לזהות זאת כי הוא לא משתמש בדיודה הטרמית אלא בשיטת מדידה עם סנסור עצמאי שלו ושיטת מדידה מיוחדת שלא מדייקת בכלל בכלל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לAMD באמת יש בעיה מסויימת של התחממות. זה לא יכול להיותת שאנשים יצטרכו לעבוד על מחשבים שעושים רעש כמו של 747-400 ממריא עם מונעים על 110 אחוז רק כדי שהמעבד שלהם יגיע לטמפ' של 48~ מעלות בערך, ואני רואה שברב המקרים זה אפילו יותר גרוע. בנוסך להוצאה שהאדם צריך לשלם על המעבד הוא גם צריך לשלם על HSF הרבה יותר יקר וחזק רק כדי לשמור על המעבד שלו בטמפ' נורמאליות כשהוא לא בOC, למרות שזה תפקידה של יצרנית המעבד/היבואן(במידה והוא מחליט לכלול מאורר עם המעבד) לספק מאוורר שיעשה את זה(כמו למשל זה שבא בקופסאות הRETAIL של אך גם כן לא עוזר בגרוש והוא אפילו יותר גרוע מהSPIRE). מאווררים חזקים צריכים לקנות אך רק אנשים שרוצים להמהיר את המעבדים שלהם והם מגיעים לטמפ' גבוהות, לא אנשים שרוצים להשתמש במעבד שלהם במהירות סטוק.

יפה ששינית את דעתך בנושא..... (או שלא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:);)

[glow=Gold, 2, 300]דוד שלי עובד ב-Intel, הוא אומר שהמעבדים של הם פשוט חרא של - מבחינה כללית.

אני קונה מחשב חודש הבא, חשבתי על , אבל הוא אומר אינטל. הוא אמר - "למה אתה חושב שאינטל נותנים אחריות לכל החיים למעבדים שלהם?! בטוח שהם יודעים מה הם עושים...", חשבתי על זה, ובאמת 4 NORTHWOOD יותר משתלם..[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:);)

[glow=Gold, 2, 300]דוד שלי עובד ב-Intel, הוא אומר שהמעבדים של הם פשוט חרא של - מבחינה כללית.

אני קונה מחשב חודש הבא, חשבתי על , אבל הוא אומר אינטל. הוא אמר - "למה אתה חושב שאינטל נותנים אחריות לכל החיים למעבדים שלהם?! בטוח שהם יודעים מה הם עושים...", חשבתי על זה, ובאמת 4 NORTHWOOD יותר משתלם..[/glow]

ולמה חשבת שהוא יגיד אחרת ?? לא שמעת על גאוות יחידה ?? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לזה שהוא עובד באינטל אז ברור שהוא ישמיץ את , ברור שהמעבדים של הרבה יותר מהירים קרים (לא נשרפים ועושים בעיות) מתקדמים מבחינה טכנולוגית ושקטים כמובן. עדיף 4 נורת'ווד.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק, כיום עדיף.

להזכיר לכם, לפני שנה המצב היה שונה לחלוטין, המחירים של אינטל היו בשמיים, הביצועים מתחת לאדמה, ו- היו בדיוק ההפך, בעלי ביצועים מדהימים במחיר נמוך. זמנים משתנים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel לא נותנים ולו יום אחד של אחריות על המעבדים, מי שנותן את האחריות זו החברה ממנה קנית.

היבואן בארץ משתמש בגימיק של "אחריות לכל החיים".

לא להתבלבל בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות שאני עובד לא יגידו ללקוחות לעולם "אחריות לכל החיים" אלא "אחריות עד סוף תקופת היצרן".. בשימוש נורמלי לא סביר שמעבד יתקלקל ותדרש החלפה במסגרת האחריות בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... מי צריך אחריות לכל החיים??? אני מוכן להתערב שאין איש אחד בפורומים כאן שיש לו מעבד בן יותר מ5. אם יתחילו להיווצר חורים בathlon 1800 שלי בגלל electron migration בעוד שש שנים אני לא הולך לדעת על זה כי המחשב בגלל לא יהיה בשימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה העוד יותר גדולה היא מי יחליף לך מעבד בן 5 שנים... ?

איסטרוניקס יחליפו... הבעיה שלא יתנו מעבד כמו זה שהתקלקל ואז יהיה צורך לקנות וזיכרונות ואת כל מה שמסביב אם מדובר במחשב באמת ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...