יש בעייה של עיבוי מטורף איך אני פותר את זה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בעייה של עיבוי מטורף איך אני פותר את זה?

ye_3333

Recommended Posts

אז ככה יש לי קירוור מיים וכו כוו (אין כוח לפרט) בכול מקרה המעבד שלי נימצא בטמפרטורה של 15 מעלות במנוחה ו20-23 מעלות במאמץ עכשיו עד היום הייתי פשוט שם מתחת לבלוק חתיכת נייר ומחליף אותה כול איזה יומיים כי היא היתה מתמלאת מיים....... בכול מקרה נימאס לי מזה ואני חייב רעיון או פתרון איך להישאר עם הטמפרטורות הלאה ועם זאת למצוא פיתרון קבוע נגד כול הלחות (טיפות מיים) שמיתבצרות לי על הבלוק ...??

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לא , זה חומר שנותן למים טמפרטורות עבודה נמוכות יותר , כך שצריך לרדת מ-0 מעלות כדי להקפיא את התערובת הזאת . אין לי מושג איפה אתה משיג , אולי חומרי בניין וכאלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא קשור

נוזל אנטי פריז כמו ואטר ווטר יעזור לך בטמפ

במיוחד בטמפ מתחת לטמפ החדר

בקשר לעיבוי בעיקרון חפש בגוגל יש כמה מדריים טובים מאוד שמצאתי

בעיקרון זה עם ספוג כזה נורופן או משהו כזה מסביב לליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך פשוט כמו שאתה חושב, וזה מסוכן מה שאתה עושה עכשיו..

אתה חייב לבודד טוב את כל הבלוק, הצינורות, את האחורה של הלוח אם מול התושבת של המעבד..

אתה גם צריך למרוח גריז דיאלקטרי על הליבה/בלוק ומסביב וגם מאחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקייי...

אבל לא ניראה לי שהבעייה שלי נימצאת בגריז הזה ווכ וכו בעיקרון מה שאני יכול לראות לפי העיין זה היצטברות של טיפות על הבלוק של המעבד...

ובקשר להיצטברות של טיפות או כול דבר אחד מאחור הלוח או על המעבד אני לא יכול לדעת כי אני לא רואה את זה פשוט.. בכול מקרה אני מחשב איזה שהוא חומר לצפות את הבלוק שלי חשבתי אולי איזה בד או משהו לא יודע.. (בגלל זה אני שואל ) העיקר שלא יגרום להיצטברות של טיפות הכוונה שישמור על הטמפרטורה ולא יושפע מהטמפרוטרה של המחדר.. לדוגמא הייה לי גם היצטברות של טיפות על הצינורות אז פשוט עתפתי אותם בספוק ועל זה אזולירבנד וככה פתרתי את הצינורות אבל בקשר למעבד אני כבר לא יודע בשביל זה אני שואל תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא קשור

נוזל אנטי פריז כמו ואטר ווטר יעזור לך בטמפ

במיוחד בטמפ מתחת לטמפ החדר

בקשר לעיבוי בעיקרון חפש בגוגל יש כמה מדריים טובים מאוד שמצאתי

בעיקרון זה עם ספוג כזה נורופן או משהו כזה מסביב לליבה

יש לך מושג מה לרשום בחיפוש או עם אתה יכול להביא לי לינק שנייה..

תודה חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם טמפרטורת החדר היא 25-30 מעלות וטמפרטורת בלוק הקירור היא 15 מעלות בוודאי שזה יגרום לעיבוי.

ככל שהפרשי הטמפרטורות יהיה גבוה יותר בעיית העיבוי תהיה רצינית יותר. ולפי עדותו של פותח הת'ארד, הבעיה שלו לא רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה באמת עשתי ככה לקחתי 8 חתיכות של המרובעים הכחולים האלה שמישתמשים בהם לקירור הצידניות עשיתי בהם חורים וחיברית אותם אחד לשני בצינורות ועשית עוד חור אחד בקצע של כול צד בשביל כניסה ויצאה של המיים..

עכשיו את כול זה שמתי בתוך התא הקפאה של המיני בר שלי וזה לא סתם הוא יחסית גדול 130 ליטר..

ומגיע לטמפרטורה של מינוס 15 מעלות בתא הקפאה עכשיו טמפרטורת המיים שבדקתי היא 10-13 מעלות לעומת זאת טמפרטורת המעבד שלי היא מגיע ל-20 במנוחה ולא יותר מ-25-27 במאמץ וכול זה בגלל לחץ מיים נמוך נורא לדעתי במיוחד אחרי משאבה של 200 ליטר לשעה ..

בכול מקרה נוצרים לי מין אדים על הבלוק של המעבד בעיקרון זה נוצר רק מתי שהמחשב מוכבה כי המקרר והמשאבה ממשיכים לעבוד הם לא מחוברים למחשב ואז שאני בא להדליק את המחשב אני רואה מין טיפות על הבלוק ככה שאני פותח את המארז מנקה את הטיפות ואז מדליק את המחשב

אבל עדיין הטיפות האלה ממשיכות להופיע בערך בשעה הראשונה שהמחשב עובד אחרי השעה הטיפות כבר נעלמות...

בכול מקרה חשבתי על רעיון והוא לשים הרבה הרבה קוביות קרח בתא הפקאה ככה שאחרי כמה ימים יוצר מצב שכול תא ההקפאה זה בלוק אחד גדול של קרח שבתוך כול הקרח זה נימצאים הבלוקים הכחולים של הקירור מיים שלי (של הצידניות למי שלא הבין) עכשיו אני אל יכול לעשות את זה בגלל שעם אני יעשה את זה הטמפרוטרה תירד יותר וכה ייה לי יותר עיבוי לכן אני רוצה קודם כול לפתור את העיבוי ורק אחרי זה להמשיך עם הקירור..

יש עוד רעיונות?? תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...