יש בעייה של עיבוי מטורף איך אני פותר את זה? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בעייה של עיבוי מטורף איך אני פותר את זה?

ye_3333

Recommended Posts

http://www.lamtec.com/dew-point-calculator.htm

המעבד תמיד יהיה חם יותר מטמפ' המים , כי הוא פולט חום. יש לך עיבוי כי המקרר "יוצר קרח על הבלוק קרור והוא נמס לטיפות" כאשר אין חימום של המעבד.

פתרון פשוט יהיה להפסיק את המקרר יחד עם המחשב אבל כשתבוא להדליק את המחשב עם המקרר אז המים יהיו חמים עד שהמקרר ישתלט על המצב . לא יהיה עיבוי אבל בהתחלה טמפ' המעבד תהיה ~35 .

או שתפעיל את המקרר בעזרת תרמוסטט שכל זמן שהמחשב עובד הוא לא עובד אלא מתחיל לעבוד ולשמור שהמקרר יפסיק לעבוד כשטמפ' המים תרד מתחת לנקודת העיבוי. זה יתן לך מים יותר קרים בזמן הבוט.

יכול להיות שחשובה לך טמפ' ההתחלה בגלל רצחני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ancient, הקדמת אותי :)

בדיוק באתי לקשר לטבלה הזו :)

בקשר לבעיית העיבוי שלך, יש כמה דברים לעשות:

1. גז דיאלקטרי וספוגים מבודדים(יש כאלה בתעלות של מזגנים!! חפש אצל מתקיני מזגנים, בטוח יש להם סטוקים של כאלה...)

2. להפסיק את עבודת המשאבה(!) עם RELAY, שהמשאבה תפעל רק כאשר המחשב דלוק.

עוד אפשרות זה לעשות מתג למשאבה, לכבות אותה כשאתה גומר להשתמש במחשב ולהפעיל אותה 10 דקות לפני שאתה מפעיל את המחשב.

לבסוף, טרמוסטט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון גם אני חשבתי על זה ועשיתי את זה אתמול בלילה (הכוונה היא שכיבתי את המשאבה בזמן שהמחשב היי המכובה) אז ככה בבוקר אכן אל הייה מיים על המעבד וגם לא אחרי ששהפעלתי אבל היתה בעיה והיא שבמשך הלילה המיים שהיו בתוך הריבועים הכחולים של הצידניות (שנימצאים בתוך התא הקפאה של המקרר) בקיצר הם קפאו ככה שעד שיכולתי להתחיל לעבוד לקח איזה 3 שעות עד שהקרח נמאס והמיים התחילו לזרום.. ככה שלא יודע עם זה רעין כול כך טוב... אלה עם יסים את המיים האלה שאמרתם שלא קופאים וככה בלילה המיים לא יקפאו זה יעזור??

כמו כןאפשר לדעת איפה אני ימצא ואתם ואיך קוראים להם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כן זה רעיון אבל זה יזעור במקרה ואחד הצינורות יתפוצצו לי אבל לא במקהר של עיבוי כי הטיפות שיווצרו על הבלוק הם לא הייו טיפות של מיים מזוקקים .. (לפחות ככה ניראה)

נ.ב

שאתה אומר שמיים מזוקקים לא מוליכים אתה רציני אז מה הבעייה אולי ניקח גיגיתת גדולה נמלא אותה במיים מזוקקים ופשוט נשים את כול הלוח וכו וכו בתוך הגייגית עם המיים העם זה יעבוד?? :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כן זה רעיון אבל זה יזעור במקרה ואחד הצינורות יתפוצצו לי  אבל לא במקהר של עיבוי כי הטיפות שיווצרו על הבלוק הם לא הייו טיפות של מיים מזוקקים .. (לפחות ככה ניראה)   

נ.ב

שאתה אומר שמיים מזוקקים לא מוליכים אתה רציני אז מה הבעייה אולי ניקח גיגיתת גדולה נמלא אותה במיים מזוקקים ופשוט נשים את כול הלוח וכו וכו בתוך הגייגית עם המיים העם זה יעבוד?? :bash: :bash: :bash:

כן, יש שיטת שנקראת sinking בה מטביעים את כל חלקי המחשב ללא חלקים מכניים בנוזל, מים מזוקקים, אנטי פריז, שמן, אלכוהול וכו.

הרדיסקים וכוננים אחרים נשארים בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...