טוב אני הולך לחתוך לדי וי די שלי את הווירידים !!!! אני מתחרפן!!! עזרו לי!!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב אני הולך לחתוך לדי וי די שלי את הווירידים !!!! אני מתחרפן!!! עזרו לי!!!

bissli82

Recommended Posts

אני לא מצליח להבין מה הבעיה של הדי וי די המזד*** שלי!!!!!

אני חייב מומחה די וי די שידריך אותי ויענה לי על מלא שאלות... אז הסיפור המלא הוא ככה:

קיבלתי מחבר 4 סירטי די וי די שונים סתם כי סיקרן אותי לנסות להכין ריפ. כיון שאני מתעסק עם סרטים רבים.

הדגם של הכונן הוא- sony dvd-rom ddu1621

כונן סטנדרטי שקניתי בחנות שכולם שונאים-ksp

אין לי מושג כמעט בכלל בדי וי די ...בקיצור הכנסתי לכונן וניסיתי לצפות בלב אמיץ....התוכנת הקרנה שלי

Powerdvd 4.0 אמרה לי שהיא עוברת איזור לאיזור 1 וכי יוותרו לי רק עוד 4 פעמים לעבור...אוקי כיוון שאני יודע שיש הגבלת איזורים על די וי דיים החלטתי לחפש דרך לפרוץ את הכונן כדי שאוכל לעבור חופשי בין איזור לאיזור. הורדתי מאתר http://www.firmware.fr.st

את הגרסא של הכונן שלי בביוס 16.

הלכתי לדוס והתקנתי, נכנסתי שוב לחלונות וניסיתי להקרין סרט אחר מאיזור אחר ...הוא שוב אמר לי שהוא מחליף איזור וישארו רק 3...לא הבנתי למה זה שוב כותב את זה אבל החלטתי להמשיך ולהחליף ולראות מה יקרה לכונן הכביכול פרוץ שלי... בקיצור החלפתי כמה פעמים עד שנגמרו ההחלפות. וכעת הוא לא מסכים לנגן לי סרטים מאיזור 2.

סרטים מאיזור 1 הוא מנגן לי....

ניסיתי לברר האם אני אכן באיזור אחד שלמיטב ידעתי הוא אמור להיות איזור שמנגן את כל הסרטים ?! כלומר ארהב לא?

הורדתי מספר תוכנות שונות..כמו driverinfo וcdvdinfo שתי התוכונת האלה טוענות שהכונן שלי נפרץ כלומר אין הגבלת איזור....

הלכתי גם למאפינים של הכונן די וי די שלי והתסכלתי מה רשום שם....שם רשום שנותרה לי עוד החלפה אחת ושכרגע הכונן באיזור 2 נמצא ...

בקיצור אני לא יודע מה עובר על המחשב שלי אבל כל תוכנה וכל דבר אומר משהו אחר...מצד אחת רשום 2 במאיפיני הכונן ומצד שני הוא לא נותן לי לנגן איזור 2 ומתיר לי לנגן רק איזור 1....

מה אני עושה ?? אני מאוד מאוד קרוב לחתוך לעצמי ולצורב שלי את הוורידים ...או לחילופין לזרוק אותו מקומה שלישית בה אני גר.

מה שמענין זה כשאני מנסה לנגן איזור 2 זה רושם לי כזו הודעה:

this player has been fixed to region 1.

only those discs that support this region can be played

נ.ב אולי זה יעזור לפתרון הבעיה...קראתי שיש סידים של די וי די שמכילים איזה הגנה שפועלת באופן הבא: היא קוראת מהנגן-כלומר התוכנה powerdvd את האיזור האחרון שהוא ניגן ואם אין התאמה בין הסידי לאיזור שנוגן אחרון זה לא מתנגן- Region Display

בבקשה תעזרו לי במהרה כבר יומים שלמים אני מנסה לפתור פה את הבעיות ונואשתי ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון region killer לא עובד על xp והצליח להקריס לי אותו ולקבל מסך כחול .אם אתה רוצה לפרוץ ולהפוך אותו ל-rpc1

אין מנוס מלצרוב לו firmware ולהשתמש בתוכנה להחלפת אזורים כמו:dvd genie או remselector או zone selector אם יש לך

כרטיס פורס.אני אישית נעזר ב-zone selector 4.13 כדי להחליף אזורים ל-Xcard שלי בתוכנה שבאה איתו xmedia .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...