ת'ראד די מבדר שנתקלתי בו בטעות : בנות ישראליות Vs. בנות פלסטיניות... מבדר קצת. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד די מבדר שנתקלתי בו בטעות : בנות ישראליות Vs. בנות פלסטיניות... מבדר קצת.

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל שהאנשים הכל כך טיפשים, אינפנטיליים, אדיוטים ומטומטמים האלה, (כפי שהוצגו בפורום ההוא) בוחרים נשיא ששולט-משפיע על כל העולם, כולל על מדינת ועלינו כאזרחים בה.

עצוב, אירוני, מצמרר, לא יודע מה הכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא היו מספר נשים שייצגו את המדינות המוסלמיות בתחרויות יופי ואני מוכנה להגיד שהיה להן מה להציג...

בין כמה מיליארדי מוסלמים חייבים להיות כמה יפות :0

אצל הפלסטיניות אין כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל תשתמש במילה הזאת.

הזכרת לי את אחת המחנכות בחטיבה שלמדתי בה שאמרה למישהו שהשתמש במילה הז: "ואיך היית מרגיש אם היו קוראים לך בייצון?"

:kopfpatsch::lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד בבאר שבע, גם פה יש ערביות כמו זבל, ואגב זבל, ככה הן נראות גם... מכוערות בטירוף! יש כאלה שיש להן גוף נורמאלי, ואז הן מראוצת את הפרצוף ואני מקבל בחילה... מישהו ראה את הסרט "מי הפליל את רוג'ר רביט"? אז זה כמו הזאתי שדומה לחברה של רוג'ר...

*דריה, אהבתי את הסמיילי ... זה אשכרה השימוש הכי טוב שמצאו לו עד עכשו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינינו איך אפשר לקבוע יופי של פלסטינאית אם היא כול היום עם מטפחות רעלות ושטויות.

אני אישית עדיין לא ראיתי ערבייה כוסית יש חיה כזאת?

זה מה שמפליא, אם אנחנו בקושי ראינו ערביה שנראית נורמלית, עוד לא נדבר על יפה, איפה הספיקו חכמינו בגולה לראות בנות מדהימות ושחומות בפלסטין?

palestinane girls can look hot, but only like 1 % of them

she's not even hot

palestinian beauty is unbelievable

:screwy:

איפה בדיוק יצא להם לראות את זה? זה חלק מכשלון ההסברה של ישראל? שהפלסטינים מציגים לעולם בחורות יפות ואנחנו לא יודעים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד בבאר שבע, גם פה יש ערביות כמו זבל, ואגב זבל, ככה הן נראות גם... מכוערות בטירוף! יש כאלה שיש להן גוף נורמאלי, ואז הן מראוצת את הפרצוף ואני מקבל בחילה...

נראה לך שההורים ישלחו את הבת היפה ללמוד באוניברסיטה?? לא, הם יחתנו אותה מהר שחלילה לא תלך להתבולל ולהשתרלל ואת המכוערות הם מרשים להן. כמה ערביות יפות ברחו מהבית ומסתתרות בארץ תחת זהות בדויה כי המשפחה שלהן רצתה למכור אותן או משהו כזה, אין לכם מושג. כשלמדתי בחטיבה דווקא היו לנו 2 תלמידות ערביות, לא יודעת מאיפה, אבל הן היו נורא חמודות דווקא, לא כ"כ דיברו עברית אבל תמיד בירכו אותי כשראיתי אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...