4 ראשי Tungsten וראש יהלום אחד נהרסו לי בשליש חיתוך של הגג זה הגיוני??? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4 ראשי Tungsten וראש יהלום אחד נהרסו לי בשליש חיתוך של הגג זה הגיוני???

NIR-T

Recommended Posts

שלום, אני חותך את גג המארז בצורה של שלושה עיגולים מוצלבים כמו הצורה 8 ועוד עיגול... ובזמן החיתוך של העיגול הראשון נהרסו לי איזה 5 ראשים וראשים יקרים... ויש לי דרמל ממש משמ חזק... זה נורמלי?

המארז שלי הוא מתכת 0.7 של אנרמקס...

תודה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה לפני שבוע כשחתכתי חור 80Mm למאוורר בצד המארז שלי, ואז הבנתי איך לעבוד נכון עם הדרמל:

אתה בטח משתמש בו בצורה רציפה, יענו נוגע עם הראש של הדרמל עד שהוא חודר עד הצד השני - זו לא הצורה הנכונה: הצורה הנכונה היא נגיעות קצרות ומהירת - ככה הראש לא ייהרס מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. לחלוטין לא הגיוני - זה אומר שהפעלת כוח, הפואנטה של הדרמל (בניגוד למקדחה ושאר powertools) היא שמהירות הסיבוב שלו גבוהה מאוד לעומת מקדחה לדוגמה שלה מהירות סיבוב נמוכה בערך פי 10...

באיזה כלי בדיוק השתמשת ושל איזו חברה, באילו ראשים?

אגב - ראש חיתוך יהלום איננו מיועד לחיתוך מתכות, העת חיתןך מתכות הוא מתחמם יותר מדי מה שגורם לרסיסי היהלום להתנתק מהראש עצמו.

טונגסטן מצויין לזה מכיוון שהוא מיועד לעמידות בטמפ' גבוהה - אבל פחות טוב לאלומיניום שכן האלומיניום ידבק אליו ויפגע בלהבים העדינים.

להבא - מספיק להרוס 2 ולשאול ;)

באופן כללי אתה מוזמן לקרוא את הסטיקי הנוגע לראשי דרמל בראש הפורום ולזכור שבעת עבודה עם דרמל אנחנו מעוניינים ליצור מגע קל ובזווית ללא כוח, ע"מ לתת למהירות לעשות את העבודה בשבילנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השתמשת ב-high-speed של אבא שלך אז ברור שהם ילכו פייפן הם לא מתאימים לעבודה כזאת, השתמשת בראשים שלו של ה-highspeed?

אם לא והשתמשת בראשים של דרמל אז תביט בטבלה שבסטיקי ותאמר לנו באילו ראשים מדובר ע"מ שנוכל להמליץ לך איך לעבוד עימם טוב יותר בהמשך ולמנוע הרס נוסף לראשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי זה היה ראשי HIGH SPEED TUNGSTEN.... אני לא זוכר איך הם נראו בדיוק כולם נורא דומים הם היו צרים אבל לא בצורת דיסק קטן או משהו כאילו הקצה היה טיפה יותר עבה משאר המקל...

תודה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...