Need For Speed: Underground 2 - הדמו שוחרר - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדמו שוחרר

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איזה מין משחק זה שאי אפשר לשרוף בו גומי, לדפוק את הצורה למכוניות, לקחת פניות בכיף עם ברקס והרבה עשן, ולא כמו איזה מכונית על שלט ששוקלת 2 קילו :s07:

יש שיפור בנהיגה במשחק החדש?

אם כן אני ינסה אבל אם זאת אותה השטות שהם מאיזים לקרוא לה מ"רוץ מכוניות" אפילו לא שווה בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מין משחק זה שאי אפשר לשרוף בו גומי, לדפוק את הצורה למכוניות, לקחת פניות בכיף עם ברקס והרבה עשן, ולא כמו איזה מכונית על שלט ששוקלת 2 קילו :s07:

יש שיפור בנהיגה במשחק החדש?

אם כן אני ינסה אבל אם זאת אותה השטות שהם מאיזים לקרוא לה מ"רוץ מכוניות" אפילו לא שווה בדיקה.

גם אני קצת התאכזבתי כי אי אפשר להרוס תמכונית או עשן ודברים כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי קצת עכשיו.

טוב שינו כמה דברים, השליטה על המכוניות שונה קצת, יש פחות הרגשה של מהירות 120 קמ"ש והכל זז כאילו זה איזה 20. שיפור את הגראפיקה בכמה מקומות עיקריים, הגראפיקה של הסביבה עצמה השתפרה, המידול הרבה יותר טוב. אהבתי תאפקטים החדשים שהוסיפו כמו הזה של הגשם והטיפות על המסך. שינו את הmotion blur ככה שעכשיו FSAA יהיה אפקטיבי, מעניין איך עשו תחדש. תקודם עשו ע"י רידנור כל פריים לטקסטורה, והעברתה דרך fargment program. עכשיו עשו אתה זה אחרת, נחמד יותר אבל ההשפעה פחות אינטסיבית, לפחות ממה שאני ראיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את הControl Panel של הכרטיס מסך

תנווט כמו בתמונה,

ולכל משחק כדי להעשות Add new profile ולא לקבוע הגדרה אחת בכל המשחקים

לדוגמה, 3 עם 16AF ו8AA מקרטע אבל בTHUG 2 רץ חלק.

(בהנחה שיש לך כרטיס של ...)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אולי לא תאמינו,אבל מצאתי חנות![לא הצלחתי ליקנות שם כלום] (תסעו ל DRIFT שם קצת קדימה ותיראו שם אור ירוק,כנסו יש שם ירידה ארוכה!)

שימו לב יש פה בתמונה מפה! (זה ב FREE MODE)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...