Need For Speed: Underground 2 - הדמו שוחרר - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדמו שוחרר

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תסתכל על המחוגים, המפה של המסלול (נראית תינוקית מאוד), התפריטים

פשוט לפי התמונות זה נראה כאילו הפכו את המשחק הזה ממשחק של בני 20 שיודעים לנהוג למשחק של ילדים בני 10 שאין להם מושג מה זה קלאטצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שיחקתי בו

משחק דפוק לעומת UNDERGROUND הראשון

לא רק שזה נראה ילדותי,

גם המקשים לפעמים בסיבובים ננעלים חזרה לאמצע ואין לי מושג למה, ניסיתי לסדר את זה בקנפיגורציה של המשחק

עוד דבר דפוק זה שיש DELAY ממש קטנטן, שבקושי מרגישים

הכל בו תינוקי וילדותי

הפכו את המשחק הזה ממש למשחק ARCADE אבל ממש ארקייד

עריכה:

טוב, הצלחתי לסדר כמה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שיחקתי בו

משחק דפוק לעומת UNDERGROUND הראשון

לא רק שזה נראה ילדותי,

גם המקשים לפעמים בסיבובים ננעלים חזרה לאמצע ואין לי מושג למה, ניסיתי לסדר את זה בקנפיגורציה של המשחק

עוד דבר דפוק זה שיש DELAY ממש קטנטן, שבקושי מרגישים

הכל בו תינוקי וילדותי

הפכו את המשחק הזה ממש למשחק ARCADE אבל ממש ארקייד

עריכה:

טוב, הצלחתי לסדר כמה דברים

אחי,אתה סתם מתבכיין המשחק הזה סוף הדרך בכול מצב תמיד יש מה לשפר והדבר הכי חשוב הם צריכים לשים מערכת נזקים שאם אני מיתהפך ב200 קמ"ש שלא יראה ככה כאילו לא קרה כלום,מה ניראה להם אם האמר נוסעים פו שלא מזיז לו כלום וגם כן בפנים למכוניות צריך להוסיף,סביבת הנהג וכול זה הגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה - כשאני מתחיל את המרוץ המכונית כאילו מנסה לזוז אבל לא יכולה, למרות שכיוונתי את הגיר לאוטומט ההילוכים נשארים תקועים על 1 ו 2 וברוורס אין בעיה

אני יודע שזו בעיה טיפשית אבל אם למישהו יש מושג שיעזור בבקשה

נ.ב בגיר ידני זו אותה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שמתלוננים שהמשחק לא עומד בציפיות - אתם טועים בגדול, זה משחק מירוץ המכוניות הכי טוב שנראה בכדור הארץ בזמן האחרון. וזה רק לפי הדמו אני אומר לכם חכו שתראו את המשחק המלא. דרך אגב מתי התאריך המדוייק ליציאת המשחק המלא בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו ... רציתי לשאול אם זה קורה רק לי או שזה לכולם :screwy: , שהגרפיקה של המשחק דיי מבלבלת ויותר קשה לשים לב לסיבובים כאילו זה לא כלכך ברור כמו במשחקי מרוץ אחרים ... זה היה גם בראשון

ועכשיו בשני (הם לא שינו את המנוע הגרפי) ... לא סתם הם שמו שלטים ענקיים עם חיצים " -> -> -> -> -> -> ->" ?

באף משחק אחר אין את התופעה הזאת... טוב נו מתרגלים , לפחות במציאות אני לא מתבלבל אחרת... לא יהיה נעים להכנס בקיר ב200 קמ"ש... לפחות שם יראו נזקים באוטו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם דודי. מה ציפיתם שזה יהיה סימולטור כמו קולין מקריי? זה נועד להיות משחק ארקייד. והמשחק הזה מקיים את כל הצפייות הוא פשוט well done.

BDB, תפסיק ליחצן את הסימולטורים שלך פה, אני בטוח שהם הרבה יותר מציאותיים אבל זה לא המקום. אם אני לא טועה התאריך באירופה הוא 19 לנובמבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם דודי. מה ציפיתם שזה יהיה סימולטור כמו קולין מקריי? זה נועד להיות משחק ארקייד. והמשחק הזה מקיים את כל הצפייות הוא פשוט well done.

BDB, תפסיק ליחצן את הסימולטורים שלך פה, אני בטוח שהם הרבה יותר מציאותיים אבל זה לא המקום. אם אני לא טועה התאריך באירופה הוא 19 לנובמבר

סימולטור? קולין מקריי? ://

גם הוא משחק ארקייד. סימולטור זה כבר xpand rally או richard burns rally..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...