בעיית איטיות רצינית במחשב...כניראה מההארדיסק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית איטיות רצינית במחשב...כניראה מההארדיסק

-OmeR-

Recommended Posts

שלום יש לי מחשב כמו שאתם יכולים ליראות בחתימה.

אז ככה...היום ניכנסתי למחשב הכל טוב ויפה...

ואחרי הצהריים שמתי קטודה של CoolerMaster בצבע ירוק וגם הוצאתי את הכבל ATA של ההארדיסק ושל הסידירום כדי שיהיה יותר נוח להרכיב.

וגם שמתי כבל מעוגל של VANTEK לסידירומים וכבל מעוגל של TT לפלופי אבל להרדיסק לא החלפתי.

שמתי הכל...ואז שהמחשב עולה הוא רשם שהוא לא מזהה את ההארדיסק.

אז החלפתי הוצאתי שניתי....מה לא ניסיתי...בסוף המחשב עלה אבל לאחר הרבה זמן מתי שהונדואוס ניטען.

ואז שוב התעסקתי וניסיתי הכל כדי לסדר את הבעייה(זה בחיבור של ההארדיסק הייתה לי את הבעייה הזתא פעם) ואז הצלחתי והוינדואוס פעל כרגיל

אבל הקול של הוינדואוס שהוא עולה קירטע ממש!!...ואז אפילו שאני מזיז את העכבר הוא מקרטע ושם שירים הכל מקרטע בקושי זז והמעבד כל הזמן

מנצל מעל 70% אבל זה ניראה לי בגלל סריקת שאני עושה עכשיו(זה שהמעבד מעל 70%...לא הקיטוע הכללי)...מישהו יודע אולי מה הבעייה?...יכול להיות שזה בחיבורים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה...

היה לי פלופי רגיל ושני כבלים של ATA רגילים (נסמן כבל סידירומים ב-X והרדיסק ב-Y)

דבר ראשון שמתי לסירירומים כבל מעוגל חדש של VANTEC והם פעלו כמו שצריך...את כבל X של ההארדיסק לא שיניתי...ואז שהחזרתי אותו הוא לא זיהה את ההארדיסק בכלל!!!...ואז לקחתי את כבל Y שהיה פנוי ושמתי אותו להארדיסק והוא פעל אבל המחשב פועל הרבה יותר לאט ולוקח לו

המון זמן לעלות....הוא ניטען הרבה זמן והמוזיקה פועלת לאט ושאני מזיז את העכבר הוא קופץ....מקרטע...מרגישים שהמחשב הרבה יותר איטי. מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...