HOT מציגה: טלוויזיה עפ"י דרישה - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT מציגה: טלוויזיה עפ"י דרישה

darkman

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זו לא הזמנה, אבל זה גם לא סוד... ::) ... Works Like A Charm :nixweiss:

בכל מקרה - זה לא שהחברות ייפלו לרגליך,נציג השירות יינסה לתת לך מבצע מסל המבצעים שיש לו להציע, אם זה עדיין לא מתאים - יעבירו אותך למחלקת קשרי לקוחות (שימור) -ותוך זמן מסויים - בכבלים זה 3 ימים - יחזור אליך נציג עם מבצע אחר עד שתסכים חח או שהוא יפתח לך ניתוק לתאריך מסויים ע"פ החוזה - בספקיות וחברות סלוסלר הניתוק מיידי ( ע"פ בקשה).

:yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיפה בתחרות.

HELL יכול להיות שמה שקרה לנו לא קרה לעוד אנשים אבל אלינו בפרוש התקשר טלפן ואמר "מגיעה לכם החבילה הזאת והזאת" אמא שלי שמעה "מגיעה לכם..." חשבה שזו הטבה בחינם(לא נראה הגיוני?) ואישרה רק חבל שזו לא הייתה הטבה וקיבלנו את ה300 שקל שעיצבנו את אבא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיפה בתחרות.

HELL יכול להיות שמה שקרה לנו לא קרה לעוד אנשים אבל אלינו בפרוש התקשר טלפן ואמר "מגיעה לכם החבילה הזאת והזאת" אמא שלי שמעה "מגיעה לכם..." חשבה שזו הטבה בחינם(לא נראה הגיוני?) ואישרה רק חבל שזו לא הייתה הטבה וקיבלנו את ה300 שקל שעיצבנו את אבא שלי.

בול אותו דבר אצלי! אמא שלי יודעת שאני מטפל בכל מה שקשור לתשלומי שיחות, וכו'... משום מה היא לא אמרה לי מילה על השיחה שהיא קיבלה מתבל. גיליתי את זה חודש אחרי מתי שהיא קיבלה בויזה שלה 300 שח במקום 230 שאנחנו משלמים עכשיו (כל הערוצים ועוד 3-4 דיגיטליים)

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

ידעתי שתגיד את זה... לא היה לי כח לעריכה ;D

הכוונה שלי שיש לנו 4 חבילות ערוצים אם אני זוכר טוב... שזה אומר כמעט כל הערוצים... יש לנו את כל הערוצים שאנחנו רוצים.

האמת שעוד כחודשיים המבצע מסתיים... צריך לבדוק את זה מחדש... שלא יהיו לי הפתעות וכבר להזהיר את אמא שלי שכל טלפון מכל חברה ישר יגיע אלי...

תכלס, 3 דיגיטליים ועוד 4 חבילות ב 230 זה לא רע? רק על הממירים אנחנו משלמים 45 שח נראה לי... ועוד יש לנו אנלוגי אחד שאנחנו לא משתמשים בו אפילו... ועוד ממיר שקנינו אותו, אז לא משלמים עליו כל חודש...

אה אם כבר מדברים על זה... לדעתך מה יותר שווה, לקנות את הממירים או לשלם על כל אחד מהם 15 שח בחודש?

תודה

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר "לקנות" ממירים, הממירים הם אצלך בפקדון בהשאלה :silly:

ולדעתי זה יותר שווה לשלם את ה400 ש"ח שיוחזרו לך במקום 15 ש"ח לחודש - מתוך ה400 יש לך פחת שנתי של 100 ש"ח - ז"א - שאם אתה מגיע להחלטה שאתה רוצה להחזיר את הממיר, אתה "מפסיד" 100 ש"ח - שכירות של 15 ש"ח לחודש - זה 15x12 = 180 ש"ח לשנה.

נראה לי יותר שווה לקחת בפקדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...