HOT מציגה: טלוויזיה עפ"י דרישה - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT מציגה: טלוויזיה עפ"י דרישה

darkman

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בשעה טובה ומוצלחת... אני רק מקווה שמחירי ה-PVR לא יגרמו לפשיטת רגל של הלקוחות...

נקווה לסבסוד "קל" מצידה של למכשירים... דרך אגב, אם כבר , חודש הבא הם גם משיקים שרות טלפון VOIP...

הולך להיות חם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה מתקבלת על הדעת לעבור לHOT.

בעיקר בגלל ערוצי הסרטים האיכותיים של YES.

אני סבור שגם בYES יצאו במבצע כזה,אני מקווה שתהיה תחרות על מחירי הTIVO כמו התחרות בין מחירי המנוי החודשיים בין השתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, לא סיבה לעבור להוט.

הרי התוכן המוצע ישאר אותו תוכן שהיה עד עכשיו, רק שתהיה אליו נגישות יותר נוחה...

וזה בלי להזכיר מחיר...

בהחלט צעד בכיוון טוב, אבל, עדיין, לא מספיק...

YES still OWNZ :smile1::hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ חברות מסחריות  :screwy:

ומה אתה רוצה להגיד בזה?

ותוכן זה באמת באיזשהו מקום טעם אישי.

לדעתי, יס לוקחים את בכל תחום, כולל תוכן.

ותאמין לי, שאחרי כמה ימים ביס, אתה תסתדר יפה מאוד בלי ערוץ 8 (כשתגלה את יספלוס, דיסקברי, דיסקברי סיינס, אנימל פלנט [אם זה מעניין אותך] ואולי גם טקטיוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מכיר טוב מאוד את התוכן של הלווין, לחברה שלי יש YES.

אנימל פלאנט באמץ אחלה ערוץ, ודיסקאברי- טקטיוי היה פעם ערוץ מעולה, כיום הוא לא משהו, לא יודע למה ... ועם כל הכבוד (ויש כבוד) ליספלוס ולסדרות הטובות שיש רק שם - אני לא יכול בלי התעודה של ערוץ 8 :-*

זה משהו סובייקטיבי ואישי

בקשר לזמן תגובה בהעברת ערוצים אני יכול לפרט למה זה כך, אבל זה לא רלוונטי.

ליל מנוחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לתת לכל זה ככה עוד שנה עד שזה יתפוס בארץ , נחכה ונראה , בטוח אפשר יהיה להביא איזה TIVO מארה"ב ולחבר פה .

המחיר בהתחלה בטוח יהיה גבוה מאד אבל ירד בהדרגה .

YES שולטים , פשוט הרבה יותר טובים בהרבה מהכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי כתבה שפורסמה במעריב עסקים מכשירי ה-TIVO הראשונים יעלו כ-250-300$. אם הם יגיעו עם כונננים קשיחים בגדלים כפי ש-TIVO מספקת בארה"ב אז מדובר במחירים נוחים מאוד ומעולים. בינתיים המחירים נשמעים לי גבוהים מאוד! בארה"ב קיימים 3 דגמים למכשירי TIVO סדרה 2, 40שעות הקלטה ב-99$, 80 שעות הקלטה ב-199$ ו-120 שעות הקלטה ב-299$. למה יש לי הרגשה שאנחנו נשלם 250$ על ה-40 שעות הקלטה? ;)

זה לא יעזור להם הרבה קודם שיעדכנו את התוכנה הדפוקה שלהם 50 שנה לוחק לעבור בין הערוצים זה כבר לא זיפזופ זה זיפשינה.

אתה לא יודע כמה שאתה צודק! אפשר להרדם עד שהממיר מעביר בין ערוץ לערוץ.

אתה יודע מה מצחיק? שאפילו להם אין תשובה לבעיה הזו [או יותר נכון אינם מוכנים לספק תשובה].

משיחה שלי עם טכנאי ראשי ב-HOT הוסבר לי שהסיבה היא עומס על מהערכת כתוצאה מהתעבורה הרבה שעוברת דרכה [ערוצי הסרטים הרבים שהם מציעים מעמיסים מאוד וגם האינטרנט בכבלים לא עושה צדק עם התשתית הרעועה שלהם]. הכי מצחיק זה שנפלט לו בחצי משפט, "אני לא רוצה לדעת מה ייקרה כשתכנס הטלפוניה לעסק".

נכון, אמנם יש את הבעיה של הזיפזופים בהוט, אבל היא דיי נפטרה בחלקה.

הבעיה לא נפתרה איפלו לא חלקית, אתה מוזמן לקפוץ לחבר שיש לו YES ולבדוק מה קורה כשמעבירים ערוץ או מבקשים INFO על התוכנית שבה אתה צופה. מיד תרגיש בהבדל ;)

בקשר לזמן תגובה בהעברת ערוצים אני יכול לפרט למה זה כך, אבל זה לא רלוונטי.

אתה בהחלט לא חייב לפרט, אתה לא חייב לנו כלום :)

מה שכן, קברניטי ומנהלי HOT מחוייבים לספר ללקוחות שלהם ממה נובעת הבעיה ומתי הם צופים לה פתרון [תאריך יעד ולא נפנופי ידיים].

כמה חבל שאף אחד שם בחברה לא דואג לחשוב על זה, אחר כך הם מתפלאים שהלקוחות בורחים להן מהידיים :(

-- ובנימה זו, אני מקווה מאוד שהבעיה תפתר בקרוב כי פרט לזה לי באמת שאין טענות לחברה. הערוצים בסדר גמור. לא מצפה ליותר וגם לא לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העברת הערוצים האייטת נובעות מהממירים משנות ה50

אם הם היו מחלקים ממירים נורמלים זה היה עובר כמו שצריך

לא קשור לממירים - כדרך אגב - עכשיו, לפחות באיזור חיפה-נתניה-חולון-בת ים-גליל - ישנם ממירים חדשים - ND5 - שהם קטנים וכסופים - דומים לאילו של YES והרבה הרבה יותר מהירים מאשר הממירים הרגילים הגדולים יותר - יש להם חסרון אחד בלבד - אין להם ערוץ חזור - בדיוק כמו בלווין - ובגלל זה התעבורה מהירה יותר .

אני עובד בהוט :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...