GTA: San Andreas-הזדהב. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA: San Andreas-הזדהב.

אורח Si-Nom

Recommended Posts

הזדהב ל-PS2

STRENGTH, אתה מתכוון מתי הוא יצא למחשב?

אם כן, אני מניח שבחצי שנה הקרובה, אם הם לא יוציאו את זה עד אז, SA כבר ישכח.

בעעעע אני רוצה שהוא יצא כבר עוד חודש :pissed:

היה רשום ב GAMER שרק עוד שנה הוא יצא,ועוד שנה גרפיקה מסריחה כזאתי לא תיהיה שווה הרבה,אני חושב שכבר לא יהיה שווה להוציא אותו :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

על מה כל המהומה?

רק עוד , כן אחלה משחק אבל זה רק - כבר שיחקנו בזה פעמיים וזה לא השתנה- מה גורם לכם לחשוב שהפעם זה יהיה שונה  ???

אני לא אמור שזה לש משחק טוב, משחק בן ז**ה! אבל אם הם לא יחדשו משהו זה יהיה ממש מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA הוא מסוג המשחקים שבהם המשחקיות עולה על הגרפיקה . יש בו הרבה עומק ומגוון אפשרויות שהגרפיקה הופכת ליותר שולית ממשחק שאתה מתקדם ויורה בכל מה שזז

GTA SA אמור לשפר המון דברים ולהוסיף המון אפשרויות ותכלס הגרפיקה של vice city לא היתה כל כך גרועה ... נכון היא לא היתה בכלל משהו שאפשר להתפער ממנו אבל בהחלט משהו שכיף לשחק איתו

חוץ מזה אתם שוחכים שסגנון המשחק של דורש מרחווים ענקיים בשביל העיר שצורכים הרבה משאבים כך שאתם יכולים לשכוח מגרפיקה של דום 3 במשחק כזה לפחות בשנים הקרובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לעשות מרחבים, אה? אז איך זה שמאפיה עשה עיר פי כמה יותר גדולה מGTA, פי כמה יותר יפה ויצא עוד לפני VICE?

ממה ששמענו על הGTA החדש הוא הולך להיות דומה לקודמים, שיפורים, אבל שום חידוש רציני, אותה משחקיות - וכמו שזה נראה אין מצב לאכזבה! (גם לא לפעירת פיות בתדהמה, אבל כמה פעמים זה כבר קורה עם משחקים שמצפים להם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...