מסך CRT לכל תקציב ושימוש - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך CRT לכל תקציב ושימוש

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 463
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Mentally אתה צודק אבל לפי דעתי אפשר לחפש בנרות ולמצוא מסכים טובים יותר, אני מסכים איתך שכל השוק הולך ונעלם והדגמים הטובים ירדו כבר מפס היצור או שהיבוא שלהם הופסק אבל בכל זאת... כדאי ואפשר למצוא מסכים ברמה, במיוחד 19 INCH ומעלה שם עדיין מחזיקים את המסכים הטובים.

מסכי הDYNAFLAT הפשוטים הם בהחלט לא מציאה, הם כן מציגים תמונה יפה לפי דעתי אבל יש להם לא מעט מגרעות כמו הנתונים הטכנים שלהם, הRR והרזולוציות הנמוכות מאוד.

אתה יכול להגיד על כל תחום בחיים כי אם מחפשים ממש טוב בסוף מוצאים אך הבעיה היא שאת רוב המסכים לא ניתן לראות בתצוגה, אין עליהם ביקורות באינטרנט ועל כן הנך לוקח הימור לא קטן. בקטגוריית ה-19" המצב לצערי לא מזהיר גם כן שכן אם כאן ישנו מבחר מעט גדול יותר (ממש מעט יותר), היבואנים לא ששים לייבא אותם בצורה מסודרת. מנסיוני האישי הזמנתי מסך 19" מצויין אך לאחר המתנה של חודש ביטלתי את ההזמנה שכן עדיין לא הגיע משלוח של המסך לארץ והזמנתי מסך LCD במקומו. לא מתחרט על כך עד עצם היום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך בקטע הזה, זה סיכון לא קטן.

בשעה זו אבא שלי בדרך מירושלים עם 757MB של מאחורה, אני אעשה לכם סקירה קטנה כשהוא יגיע :)

לא היה אפשר להשיג אותו בשום חנות חוץ מב adscomp.co.il והם גם אמרו שזה היה המסך האחרון שלהם במלאי  :nixweiss::silly:

בסך הכל אם יש לכם כסף לLCD יקר ואיכותי אז זה נראה לי שווה אבל הת'ראד הזה הוא על CRT  :xyxthumbs:

וגם לפי דעתי ולפי דעת אחרים CRT איכותיים הם המסכים הכי טובים בעולם גם אם הם לא סקסים ותופסים הרבה מקום  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שהשגת את המסך האחרון בארץ בכלל מבטלת אותו כאופציה לרכישה כעת.

זהו לא הת'רד בנוגע ל-CRT VS LCD אך אם תלך לחנות ותשווה מסך LCD איכותי (ומכוון היטב) מול מסך CRT איכותי אתה תבין מדוע כולם עוברים ל-LCD, אין כאן בכלל מדד להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אחי :xyxthumbs:

אני ראיתי אפילו ב KSP ועוד מלא מקומות.

היה מלא מסכי LCD ו CRT

וLCD היה הרבה יותר חד צבעים הרבה יותר יפים וחיים ותמונה יותר נקיה בקיצור הרבה יותר טוב.

אבל ל LCD יש כמה בעיות במשחקים ואחד מהם זה זמן תגובה,ו NATIVE RESOLTION (שזה הסיבה היחידה שחזרתי ל CRT)

אז קניתי במקום ה LCD יש לי CRT.. והוא יותר טוב באמת למשחקים וסרטים! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

757MB מסך לא מהעולם הזה !

אני אישית מאמין שה797MB עוד יותר טוב אבל אין לי על מה להתלונן...

מסך חד בצורה בלתי רגילה, קונטרסט וצבעים PERFECT... בוהק חזק ובהמון רמות שונות.

הוא גם מאוד קצר יחסית למסכי 17" אחרים וזה מצוין...

הבעיה היא המחיר הגבוה, 1500 שקל אבל לפי דעתי זה שווה כי אתה משלם בשביל איכות ועוד קטע מוזר אצלו זה שהשפורפרת רחוקה מציפוי הזכוכית האחרון והתצוגה טיפה "בפנים" אבל זה לא רציני.

אני אישית מרוצה ממנו עד הגג וזה המסך שרציתי, איכותי.

אני ממליץ לכל האנשים בפורום פה לחפש מסכים טובים של סאמסונג כמו ה757NF או ה757MB, בכלל כל הדגמים שלהם של ה17 שנגמרים במספר 7 הם הכי טובים מאותה סדרה והם בעלי נתונים דומים רק דגמים קצת שונים, כולם מאוד איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין במסך 17'', שיהיה אמין בתקציב של 800 ש"ח, כולל היכן ניתן למצוא את הדגם.

thx

Samsung 753DFX

אחלה מסך, יש אותו לחבר שלי ומכל הבחינות הוא אחלה

צבעים יפים, תצוגה נקיה ומדוייקת..

ברוב החנויות הוא עולה קצת מעבר ל800 שקל

אם זה לא בא בחשבון אז תוכל למצוא דגם קצת יותר ישן

Mag 786PF

שעולה 50 שקל פחות מהתקציב שלך

את שני הדגמים תוכל למצוא ב http://wex.co.il וב- http://pandas.co.il

(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני מעונין לקנות מסך CRT 17 אינצ' עד 1500 ש"ח מיועד בעיקר למשחקים עם חדות גבוהה צבעים טובים וכל זה, בקיצור משהו איכותי שיחזיק הרבה זמן. על מה אתם ממליצים? ועוד משהו, שווה לי ללכת על LCD 15 אינצ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...