מסך CRT לכל תקציב ושימוש - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך CRT לכל תקציב ושימוש

STRENGTH

Recommended Posts

שלום חברים

לאחרונה קיבלתי מסך fujitsu c722

לפרטים ניתן לקרוא כאן http://www.ciao.co.uk/Fujitsu_Siemens_SCALEO_C772__5392669/TabId/4

ובעוד מקומות

רציתי לדעת מה דעתכם עליו כיוון שהוא צריך תיקון בכניסת החשמל אז האם שווה את ההשקעה או שלא

המסך הוא לא שטוח אבל אשמח לדעת אם למישהו יש אותו או שהוא התנסה ומה דעתכם

תודה מראש

הוא לא יצתרך תיקון כי הוא יכול לעבוד בישראל ובארה"ב כתוב: 100V-240V אם היה כתוב 100V-120V אז היה צריך לסדר לו את הספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 463
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא יצתרך תיקון כי הוא יכול לעבוד בישראל ובארה"ב כתוב: 100V-240V אם היה כתוב 100V-120V אז היה צריך לסדר לו את הספק

סינגרה לא הבנתי את התשובה שלך המסך בכל מקרה נשלח לתיקון וזה עלה 230 ש"ח ואני משתמש בו כרגע ברזולוציה של 1024 על 768 בקצב ריענון של 85 ועד כה (טפו טפו טפו) הוא עובד טוב מאוד

והיה לו בעיה כנראה בכניסת מתח כי קודם הוא הבהב ולא ראיתי כלום ולאחר התיקון הוא פועל תקין

אלא אם התכוונת שהיה אפשרות להפעיל אותו בצורה אחרת (על ידי שינוי סוויץ או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך מסך 17" זול שיעלה בערך 800 שקל...

ה17` T710BH EZ Flat Monitor שווה משהו? הוא עולה 769.63

ומה עם 17` 793DF Flat Monitor (עולה 823.45)

או שאתם אומרים שעדיף שאני ילך על מסך אחר?

ועל תבקשו שאני יעלה את התקציב :nixweiss: כי כבר העלתי את התקציב... שיפרתי את המחשב... וזה כל מה שנשאר לי למסך :(:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל ללכת על הF900P שווה לקנות אותו? חלק אומרים שהוא לא משהו חלק אומרים שהוא מדהים אני לא יודע מה לעשות.. ואני מחפש מסך עם 19 אינץ לא 17 כמו שכתבתי קודם , התלבלתי(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...