מסך CRT לכל תקציב ושימוש - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך CRT לכל תקציב ושימוש

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 463
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השאלה אם אני משתמש במסך כמו לדוגמה ב 1024X768@85Hz ואני לא מעוניין ברזולציות גבוהות למשל למה המסך עדיין לא טוב?

שאר הנתונים שלו די טובים

הנתונים על הנייר לא קובעים את איכות התמונה של המסך. איכות התמונה נקבעת על ידי השפופרת המורכבת בתוך המסך וב- השפופרת גרועה ביותר ועל כן המסך אינו מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי ועקב העובדה של- היו שפופרות טובות יותר כגון ה-NATURAL FLAT אשר היו מבוססות על שפופרת ה-DIAMONDTRON ותומחרו בהתאם. ניתן לראות בבירור כי השפופרות האחרונות מכוונות לשוק הנמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פה אתה טועה.

הNF באמת היו סוף הדרך אבל יש גם MB מאוד איכותיים ואת הדגמים האלה לא מביאים לארץ, מביאים רק את ה793MB שהוא מסך דיי חד והכל אבל עם נתונים טכניים לא טובים וRR על הפנים.

את המסך הזה יש בארץ http://www.samsung.com/me/products/monitor/dynaflat/757mb.asp?page=Specifications

בחנות אחת שאני לא רוצה לפרסם אבל פשוט תכתבו 757MB בZAP ותמצאו.

הוא צריך להיות סוס ולא כמו שאר הSAMSUNGים שיש כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב כבר את הסאמסונג!

יש לך מסך מאד איכותי.. רואים בו פשוט מצוין

לא כדאי לך להחליף מסך :nono:

שאל פה את כולם ואז הם יגידו שיש לך מסך טוב,ושאין צורך להחליף אותו לסאמסונג שהוא פחות טוב. :bash:

יש סיכוי שהמסך שלך פגום לך תחליף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא טועה כאן שכן זהו המצב לפי חברת ולא לפי MORTAR. שים לב כי בכל העולם קשה למצוא כבר מסכי CRT איכותיים מהסיבה הפשוטה ש- צימצמה את ייצורם ומתמקדת כבר זמן לא קצר במסכי LCD. בדיוק כפי ש- לא מייצרת מסכים ברמה גבוהה עם שפופרות ה-MAGIC BRIGHT/DYNA FLAT כך חברות אחרות לא מייצרות מסכים ברמה גבוהה עם שפופרת ה-DIAMONDTRON 2 ועדיין כאשר משווים את ה-MAG מבוסס ה-DIAMONTRON הוא טוב יותר מה-753DFX/793MB. ראית פעם מסך מבוסס DIAMONDTRON של MITSUBISHI מול מסך זהה של MAG? לא אותה הרמה בכלל. אבל זהו המצב בארץ (קצת יותר טוב בעולם, לא בהרבה) ויש לחיות עמו. העובדה שחנות אחת לכאורה מייבאת את ה-757MB לא רלוונטית שכן זו לא תפוצה רחבה (ישנה סבירות כי המוצר לא נמצא כלל במלאי החנות ועליה להזמין את המסך מהיבואן וכאשר היא תזמין אותו היא תיתקל בתשובה כי אינו מיובא יותר כפי שהיה בזמנו עם ה-757NF).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שמאג טוב יותר מהדגמים האלה של סאמסונג זה DIAMONTRON

חחח.. מה לעשות זה יקרה אבל לא יודע בדיוק עוד כמה זמן-LCD יחליף לגמרי את ה CRT.

יותר לא יהיה CRT

אני מאמין שזה יהיה עוד 10 שנים ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mentally אתה צודק אבל לפי דעתי אפשר לחפש בנרות ולמצוא מסכים טובים יותר, אני מסכים איתך שכל השוק הולך ונעלם והדגמים הטובים ירדו כבר מפס היצור או שהיבוא שלהם הופסק אבל בכל זאת... כדאי ואפשר למצוא מסכים ברמה, במיוחד 19 INCH ומעלה שם עדיין מחזיקים את המסכים הטובים.

מסכי הDYNAFLAT הפשוטים הם בהחלט לא מציאה, הם כן מציגים תמונה יפה לפי דעתי אבל יש להם לא מעט מגרעות כמו הנתונים הטכנים שלהם, הRR והרזולוציות הנמוכות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...