חייל צעצוע - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל צעצוע

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אבל זה לא הדבר הכי מסוכן בצה"ל. הדבר הכי מסוכן בצה"ל זה עתודאי שמחפה עליך מאחורה באש חיה  ;D

אני מוחה בתוקף!!! אני עתודאי ותאמין לי שהייתה רוצה שאני אחפה עליך אם הייתה יוצא לקרב! התברר שאני צלף משהו בן.... ;)

לא כל כך קל לקבל רשיון לנשק.

יש רשימה קשיחה של קריטריונים הנוגעת לעיסוק ואזור מגורים, שאם אתה לא עומד בה, אתה לא מקבל רשיון נקודה.

צודק: כל אחד כמעט יכול לקבל רישיון לאקדח, אבל כדי לקבל רישיון לרכישת צריך לעמוד בקריטריונים מסויימים, כמו מקום מגורים או עבודה, רק קצינים יכולים לקבל רישיון כזה בלי בעייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק: כל אחד כמעט יכול לקבל רישיון לאקדח, אבל כדי לקבל רישיון לרכישת צריך לעמוד בקריטריונים מסויימים, כמו מקום מגורים או עבודה, רק קצינים יכולים לקבל רישיון כזה בלי בעייה...

מדבריך משתמע שאקדח איננו ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא הבנתם אותי (תאמת, גם אני לא הייתי מבין את ההודעה...) כדי שיהייה לך אקדח או כל אחר צריך שני רישיונות: אחד שמקבלים אחרי שעוברים טסט (מבחן בתפעול הנשק, כולל ירי ופירוק... כל הדברים הרגילים...) והשני זה רישיון מהמשטרה/ צבא לרכישת הכלי עצמו (= תשלום הביטוח חובה), וכדי לקבל את האישור הזה צריך שתהייה לך סיבה טובה...

אני ביררתי על העניין לפני כמה שנים, אז יכול להיות שהיום זה שונה (קרוב לוודאי שלא...) או שאני מבלבל פרטים מסויימים, אבל זה מה שאני זוכר...

אם אתם רוצים לדעת יותר בוודאות אפשר לגשת לחנות ולשאול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מסוכן בצה"ל זה עתודאי שמחפה עליך מאחורה באש חיה  ;D

נא לא ללכלך על העתודאים, חוץ מאולי עתודאים שעשו טירונות במחזור האחרון -ספטמבר 04 (שאני חלק מהם) שאפילו טירונות 02 לא עשו. אלא רק טירונות בסיסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא לא ללכלך על העתודאים, חוץ מאולי עתודאים שעשו טירונות במחזור האחרון -ספטמבר 04 (שאני חלק מהם) שאפילו טירונות 02 לא עשו. אלא רק טירונות בסיסית.

מה זה הביזיון הזה? מה זה טירונות בסיסית? טירונות כוסיות? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם עשו את הטירונות הזו- אלא ששכחו משהו בבית או שהיו צריכים להחליף משהו (נעליים... כמוני :-X) עשו 02, כלל צהלי מלא (יענו חודש של התייבשות בשמש במקום שבועיים... בנוסף לזה שהיו אצלנו כמה חברה לא עתודאים ולא ממרמניקים- ג'ובניקים ערסים שאין להם מושג לאן הם הגיעו, למרות שחלק מהם עשו טירונות שנייה... )

אגב, איפה אתה לומד/ מה / ואיפה עשית את הטירונות (שלח לי לפרטי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...