חייל צעצוע - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל צעצוע

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא, זו טירונות מוגבל  :silly:

אני עברתי 02 מלא ! חודש וחצי!  :screwy::lol:

02 זה רק חודש (מה עשיתם עוד חצי חודש???)... וזה לא מוגבל, זה טירונות לג'ובניקים שאפילו ג'ובניקים קוראים להם ג'ובניקים, כמו תזמורת צה"ל ועוד כמה יחידות של ג'ובניקים... אם אני לא טועה אז הם אפילו לא עושים אבטשים...

ו02 מקוצרת נמשכת 3 שבועות ונקראת 01...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאירו אותנו להקים אוהלים במשך שבועיים נוספים כי היה חורף חחח - ניצול כח אדם חח

ו02 לקוח זה 3 שבועות, נכון, לא שבועיים - ואין מבחנים בכלל ואת כל המטווחים עושים בלי אפוד ובלי כלום חח :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו עשינו את רוב המטווחים עם אפודים ועם הכל... ושוב, זה לא קשור לכושר!!! היו איתי חברה שרצו להגיע ליחידת החילוץ של חיל האוויר, לטיס או להיות מכונאים מוטסים- כולם צריכים לעבור טירונות 07! (וכולם שובצו להיות מכונאי מסוקים) הטירונות שאתה עושה לא קשורה לכושר! זה שהייתה עם מלא עתודאים שהוציאו כל פטור אפשרי (הייה אצלנו אחד שהוציא פטור מישיבה מזרחית :screwy:) זה משהו אחר, הטירונות קשורה לתפקיד שלך בצבא!

ושוב אני חוזר: 02- חודש, 01- 3 שבועות (02 מקוצר), 00- שבועיים. תאכלס, אף אחד מהם לא לוקח יותר מ10 ימי עבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטירונות שאתה עושה לא קשורה לכושר

כמובן - אבל זה השם שלה - אין כזה דבר "טירונות 00 " לבנים, יש 02 מוגבל - זה סוג של טירונות - לא להתווכח עם חייל משוחרר ! :cool2:

וכמובן שאין כזה דבר 01 :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה??? אכילת חינם??? יש לך מושג כמה העתודאים קורעים את התחת? יש כאלה שעובדים 18 שעות ביום, בבסיס סגור, בתוך מעבדות מסריחות.... תאמין לי שזה עבודה לא קלה בכלל! :s07:

ולא כל העתודאים מגיעים לקורס קצינים...

אבל כל זה לא קשור לת'ראד :spam:, אז... בואו נסיים כאן את הדיון הזה, ולמי שיש עוד שאלות, שיפתח ת'ראד חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אז כל אנשי הקבע הם אוכלי חינם?

ב. לפי ההודעה שלך דווקא כן נראה שדיברת על עתודאים... ::)

בכל מקרה,

אבל כל זה לא קשור לת'ראד :spam:, אז... בואו נסיים כאן את הדיון הזה, ולמי שיש עוד שאלות, שיפתח ת'ראד חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...