צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה' - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה'

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

צה"ל אינו מטה את דעת הקהל הפלשתינית בעד המשך המאבק..

דווקא שמפנים מחסום מפה ומשם להקל על האוכלוסייה הפלסטינית אז יוצאים פיגועים(רוב המקרים).

ה"טוב לב" של מדינת ובכללו הצבא הוא זה שגורם לפיגועים. לסיום שאני לא ישמע איזה ימני קיצוני פאנטי...אני בעד הקלות לאוכלוסייה הפלסטינית אבל כשההקלה מביאה עימה פיגועים והרג בנו אני נגד ולצערנו הרב התחור לנו כבר המצב ומטעויות לומדים ולא עושים אותם שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שמפנים מחסום מפה ומשם להקל על האוכלוסייה הפלסטינית אז יוצאים פיגועים(רוב המקרים).

אולי כי יש אנשים שחושבים שהזכות לנוע בחופשיות היא זכות בסיסית, ולא טובה שמישהו נותן לך ואז אתה צריך להשתחוות לרגליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כי יש אנשים שחושבים שהזכות לנוע בחופשיות היא זכות בסיסית, ולא טובה שמישהו נותן לך ואז אתה צריך להשתחוות לרגליו.

אולי גם לנו יש זכות בסיסית לעלות לאוטבוס ולדעת שנגיע הבייתה.... המצב הזה נכפה עלינו איפשרנו לאוכלוסייה הפלסטינית הכל כל עוד הם לא השתמשו ב"זכויות הבסיסיות" שלהם לרעה נגדנו. לידיעתך המצב בשטחים היה שפיר לפני האינתיפאדה ביחס לארצות ערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה פה שקט עוד הרבה זמן וניתן לראות את זה ע"פ חלק מהתגובות של המשתמשים. לפני שנים היינו נוסעים עם ההורים לעשות קניות בכפרים ערביים, ידידים שלי בנצרת היו אוכלים באיזו מסעדה ששייכת לאיזה ערבי והוא היה מוציא להם כוסות קריסטל בשביל לשתות קולה ועכשיו הוא אומר להם "אל תבואו לפה כי ישרפו לי את העסק, יגידו שאני משת"פ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח 100 אחוז, שהאינתיפדה לא החלה בגלל היציאה מלבנון,

האמת שהיה ברור שמתי שהוא עראפת יחל במאבק מזויין לצורך הקמת מדינה, (דומה למה שהיה לנו... הם מחקים אותנו למי שלא הבין, מנסים לפחות)

ועלית שרון להר הבית נתנה את הטריגר המדומה לכך.

היציאה מלבנון היתה יותר חשובה מכל דבר אחר,

האינתיפדה היתה מתחילה בכל מקרה.

תחשבו אם היתה לנו עכשיו עוד חזית פעילה מאוד מול לבנון.. (עכשיו זאת חזית מדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המ"פ קיבל קריז.....

זה לא היה בסדר וכל הזה

אבל מה הם מנסים להגיד

מה זה משנה להם אם היא מתה עם כדור בראש או 19?

סתם עשו מזה עניין יותר מדי גדול

אל תבינו אותי לא נכון אני לא אומר שלא קרה כלום אני רק אומר שזה יצא מפרופורציות

אני חושב שיש יותר מ19 חורים בבן אדם שעבר פיגוע בגלל כל המסמרים והמתכות שהם שמים שם..............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מעודד תמיכה בארגוני טרור. עכשיו שאיזה פלוץ באו"ם החליט שהחמאס הם לוחמי חופש אז זה רק יגביר את התמיכה שלהם בידי היפיים תמימים שישלחו להם כסף וכל ילדה שנהרגת ככה זה עוד כמה אלפי יורו לכיס שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך או כך בפעולות נקמה של צה"ל נהרגים יותר אזרחים פלסטינים ורבים נותרים בלי בית. אנחנו נראים רע, לא יעזור כלום. התקשורת עושה הרבה, אם היית מסתכל CNN ולא קול המזרח היית רואה שהם עשו תכנית תיעודית בפרקים על הפיגועים. ראיונות עם עדי ראיה, צילומים קשים למראה, סיפורי הנרצחים ועוד. אבל לרקע העוני והסבל של האוכלוסיה פלסטינית זה נראה מאד לגיטימי. לא יעזור כלום. צרייך להתבגר ולהושיט יד (ולפוצץ קיבינימאט את ערפאת והחבורה המשוחטת שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה עם הילדה מצער אם נכון שנמפקד "קיבל קריז"....

ישראל צריכה לעשות תעמולה יותר רצינית....אם הייתה מראה אחרי כל פיגוע את המראות הקשים (כמובן שלא בטלוויזיה אבל באינטרנט ובמרכזי הסברה) אזי אולי כף המאוזניים הייתה נוטה יותר לכיווניו כי מפיגועים יש את התמונות הכי קשות.

אל לנו לשכוח שאצלנו ההרוגים כמעט כולם אזרחים ואצלם ההרוגים רובם חמושים,מבצעי פיגועים,משלחים,מהנדסים,ראשי קבוצות טרור....

ואצלם רוב  האוכלוסייה תומכת טרור באזרחים חפים מפשע.

אם נעשה פה סקר באתר אם יש תמיכה אצלנו בפגיעה באזרחים חפים מפשע בצד הפלסטיני אני יודע שתוצאות יהיו 99 אחוז נגד פגיעה באזרחים חפים מפשע פלסטיניים....מה רב ההבדל בינינו לבינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המ"פ קיבל קריז.....

זה לא היה בסדר וכל הזה

אבל מה הם מנסים להגיד

מה זה משנה להם אם היא מתה עם כדור בראש או 19?

סתם עשו מזה עניין יותר מדי גדול

אל תבינו אותי לא נכון אני לא אומר שלא קרה כלום אני רק אומר שזה יצא מפרופורציות

אני חושב שיש יותר מ19 חורים בבן אדם שעבר פיגוע בגלל כל המסמרים והמתכות שהם שמים שם..............

מה ההבדל בין 3 חיילים שנהרגים בלחימה בשטחים, לבין הלינץ' ברמאללה?

בחייך, תחשוב קצת לפני שאתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...