צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה' - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה'

MiniMizer

Recommended Posts

אגב, מכיוון שסיפחנו באופן לא רשמי (ולא חוקי, אבל סיפחנו) את השטחים, אז כל הפלשתינים שחיים שם הם עניי עירנו.

לא, הם לא.

לא רק שהם לא אזרחים, לא תחת שליטתנו (לפחות פורמלית) ולא מעמנו, הם גם פוגעים בנו בכל הזדמנות שהם מקבלים.

הם יכולים להפסיק את ה"סבל" שלהם בצורה מאוד פשוטה - להוקיע ולהקיא מתוכם את ארגוני הטרור, להפסיק להסית נגד בבתי ספר, להעביר כספים שניתנו כסיוע הומניטרי לסיוע הומניטרי ולא למימון פעולות טרור ועוד. עד אז, וכל עוד אנחנו חיים בפחד מפני מה שהם עלולים לבצע בנו, יש לנו את הזכות להגן על עצמנו, ואם זה כולל לעכב אנשים במחסומים, so be it.

וזה קשור לדיון... איך בדיוק?

בטח שסיפחנו - הם מופיעים כשטח מדינת בכל מפה שמודפסת בארץ, העברנו לשם את האוכלוסיה שלנו ומי ששולט שם זה אנחנו.

בטח שלא. אני לא יודע מתי ראית פעם אחרונה מפה, או מאיזו שנה הייתה המפה, אבל קח מפה עדכנית - ותראה שיש גבול (לפחות על הנייר) שמפריד בין שטחי הרש"פ לשטחי .

זה שהיא היתה אמורה לשמש כפיתיון זאת לא הפתעה,

להרוג אותה מילא, כי היא היוותה סיכון לחיי חיילים, אבל זה עדיין לא מצדיק שירססו אותה ככה.

נכון, ואני בטוח ב-100%, שהארוע יחקר, ואם הקצין עשה מה שעשה, הוא יקבל את עונשו.

http://news.walla.co.il/?w=//610136

"המבצע בעזה מתנהל באופן לא פרופוציונלי"

אם יפלו על תושבי צרפת/בלגיה/גרמניה/וכו' טילים הם גם יגנו?

גם המבצע שלהם יהיה "באופן לא פרופוציונלי"?

האם הם שווים יותר מאיתנו?

מה, אתה לא יודע את זה?  ::)

אין חדש תחת השמש...

הרי כל דבר שלא נעשה יהיה לא מוסרי...

צריך אולי לארגן כמה חודשים של התקפות טרור על פריז, ברלין, בריסל - שירגישו שהם לא יכולים לסוע באוטובוסים ובמטרו שלהם, ונראה איך הם יגיבו.

אני בד"כ בנאדם רגוע, אבל RTPC פשוט עולה לי על העצבים.

לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוי איזה פשע הפלשתינאים חיים במחנה פליטים" מחנה פליטים בן 60 שנה בערך! סתם תעמולה כל העיניין שלהן

אתה יודע מה הולך שם ובאיזה עוני ודוחק הם חיים ? אין לאן ללכת שם - השטחים קטנים מאוד ויש שם אוכלוסיה של כמעט 4 מליון בני אדם.

בחיי - לנהל ויכוח עם ילד בן 15 - עם כל הכבוד ... :-\ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדן זאת מדינה פלשתינאית? מה השטויות האלה?

מדינה פלשתינאית לא קיימת והיא גם לא יכולה להיות קיימת על שטח שהוא לא על אדמת הארץ שהוסכמה כ"פלשתין", כיום, השטחים שנכבשו במלחמת ששת הימים.

איך הגעת למסקנה שירדן זאת מדינה עם 70 אחוז פלשתינאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדן זאת מדינה פלשתינאית? מה השטויות האלה?

מדינה פלשתינאית לא קיימת והיא גם לא יכולה להיות קיימת על שטח שהוא לא על אדמת הארץ שהוסכמה כ"פלשתין", כיום, השטחים שנכבשו במלחמת ששת הימים.

איך הגעת למסקנה שירדן זאת מדינה עם 70 אחוז פלשתינאים?

הוסכמה ע"י מי בדיוק?

נחמד להמציא עובדות הא...

ובקשר לירדן-יש בה הרבה מאוד "פלשטינאים" - ערבים שחיו בישראל וברחו לשם עם הקמת המדינה.

ועוד משהו, איך אתה מגדיר פלשטיני? זה לא שהייתה פעם מדינה כזאת, שאתה יכול להגיד "אה, הוא בא פלשטין, הוא פלשטינאי"... (ואם אתה הולך להזכיר את פלשתינה, , אז היו פה יהודים וערבים. ואם אתה מתייחס לערבים בתור פלשטינאים בגלל זה, אז גם כל המתיישבים היהודים פה יכולים להקרא גם כן פלשטינאים).

"העם הפלשטיני" זה מושג שהומצא ע"י אש"ף למטרות פוליטיות, והיום הוא מתאר את האוכלוסיה שחיה ביו"ש, עזה וירדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, רוסיה זאת מדינה אחת שחיים בה הרבה עמים, רובם מרצונם, בורחים לשם כי לא טוב להם בגרוזיה או בצ'צ'ניה או בכל חור אחר, ועם זאת, רוסיה רוב אוכלוסייתה השולט הוא רוסי ולא אחר. ומה קשור עכשיו רוסיה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כ"כ (לא לפי ההלכה) אבל מה זה קשור לדיון הזה? אם בא לו לפגוע בי אישית שישלח לי hate mail   

:lol:

דריה לפי ההלכה את יהודייה אפילו אם תמירי את דתך....

BUT ITS NOT CHANGE NOW SO STOP SPAM ABOUT THAT AND TALK ON THE SUBJECT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...