סיפורים,דעות ושמועות על ספקי האינטרנט בישראל - סקר שוק - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורים,דעות ושמועות על ספקי האינטרנט בישראל - סקר שוק

nice

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

meshorer העדות שלך נשמעת לי משוחדת.

אם היית רק אצל חברת אחת איך אתה יכול להגיד שהתשתיות והשירות טוב?! אפילו לא ניסית אחרות.

תשמע אמרתי לך שההיתי גם בבזק בין לאומי ואחי היה לזמן מסויים מחובר לזהב וזה לא אותו הדבר.

חוץ מיזה מה הרעיון שלעבור ולנסות כל הזמן חברות אחרות??? אני מעדיף לישאר עם חברה שהיא טובה ואני מרוצה משירותייה.

אם וכאשר חס וחלילה יקרה המצב ונטויזן תאכזב אותי, תספק לי שירות לא טוב, מחירים בשמים, יחס משפיל אז אולי אשקול ואחשוב על מעבר לספקית אחרת.

אבל שוב כאשר אתה מקבל תמורה לכספך ומקבל שירות טוב אז אני לא רואה סיבה לעזוב וללכת לאחרת.

וזאת הסיבה שאני כל השנים האלו בסופו של דבר נשארתי עם נטויזן וכן אני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו, ורק אותו, אני מודה שאני לא מנוסה מספקיות אחרות, אבל בהשוואה מול חברים, המהירויות שלי חותכות את שלהם! (אינטרנט 1.5 מגה)

חח לא יודע מה איתך - אבל אני לא בטוח שברוב הספקיות המהירות לא יורדת באתרים שמאפשרים זאת מ193k בשנייה למגה וחצי...לפחות אצלי לא - 012 וכבלים , זה לא משהו מיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני לא יודע למה אתם פוסלים את זהב!

יותר מהיר מרוב הספקיות ואני התנסיתי בכל הספקים ו012 ו013 בדרך כלל איטיים יותר מאינטרנט זהב (בגלישה באתרי , בעיקר בחו"ל)

גם הפינגים טובים מאוד בישראל למשחקי (CS וכאלו), גם לחו"ל הפינגים טובים יחסית.

השירות שלהם אכן לא תמיד הכי טוב אבל לעזעזאל מי מתקשר לתמיכה הטכנית? עד שיש לי בעייה שבאמת צריך להתקשר לתמיכה הטכנית, אף אחת מהספקיות במילא לא תצליח לפתור אותה. (מניסיון!)

אם כבר לפסול אז את נזק בינלאומי!! לא להתחבר אליהם חרא חברה, האיטיות שם חוגגת ופעם המחיר שלהם משך אותי אז באתי להצטרף והתקשרתי אחרי השעה 10 אז במקום להגיד לי שהם סגורים, אני מוצא את עצמי מחכה חצי שעה בטלפון שיענו לי! בסוף לא התחברתי אליהם (למזלי!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לבשר לך שהתמיכה של נזק בינלאומי פועלת 24 שעות ביממה.בדוק (עכשיו התקשרתי אליהם ככה שאני יודע).

אני עדיין מחפש את הסקירה הזאת של מעריב שסוקרת את כל ספקי האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדים 24 שעות, אבל אל תתפלא אם תתקשר אליהם ב4 לפנות בוקר והם יענו לך תשובות בקשר למה ששאל אותם הלקוח הקודם שדיבר איתם.. הם מסטולים לגמרי עדיף להתקשר בבוקר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה חדשה.

אם אני רוצה לעבור נניח היום,מבזק בינלאומי לברק או אקטקום. מה אני צריך לעשות בהגדרות החיבור?

אני ממש לא רוצה להשתמש בתמיכה הטכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בעמוד הראשון של הת'ראד בקשר לאינטרנט זהב:

האינטרנט שלהם הוא יחסית מאוד מהיר אבל התמיכה הטכנית שלהם הם פשוט חבורת אדיוטים מפגרים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם במה שהם עובדים. ואני מדבר על כולם!

שלא לדבר על זה שהם דפקו את חבר שלי חודשים בלי והוא בצדק תבע להם את הצורה על כל הבעיות שעשו לו (וזה כולל הרבה עוגמת נפש ופיצול אישיות). היה לו אח"כ חינם אצלם לפחות שנה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחובר לנטויזן שנה (לפני שמונה שנים) אני רק זוכר את המחירים הגבוהים והתמיכה הזוועתית.

ואני מחובר לאינטרנט זהב כבר 7 שנים ואני מבסוט מאוד מהם, כל חצי שני אני מתקשר אליהם להוריד את מחיר החבילה בגלל שאני ותיק, והתמיכה מעולה.

חוץ מכמה מקרים בודדים שממש עצבנו אותי.

מהירות סבירה, לפעמים יש האטה , אבל לא מזמן הם הציעו לי חבילה של 1.5 ב59 שקל לחצי שנה, אני כנראה ילך עליה.

אה..

וכמובן הייתי מחובר גם לאקווה נט בגלל שזה היה בחינם, מיותר לציין שזה היה זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בעמוד הראשון של הת'ראד בקשר לאינטרנט זהב:

האינטרנט שלהם הוא יחסית מאוד מהיר אבל התמיכה הטכנית שלהם הם פשוט חבורת אדיוטים מפגרים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם במה שהם עובדים. ואני מדבר על כולם!

שלא לדבר על זה שהם דפקו את חבר שלי חודשים בלי והוא בצדק תבע להם את הצורה על כל הבעיות שעשו לו (וזה כולל הרבה עוגמת נפש ופיצול אישיות). היה לו אח"כ חינם אצלם לפחות שנה :P

אני מצטער להגיד לך אבל במקרה יש שם גם תומכים ממש טובים

זה נכון שיש שם כמה שהם לא משהו

אבל את זה תמצא בכול חברה...

וכמו שאמרתי אם אתה באמת צריך עזרה לא משנה אצל איזה ספקית תבקש תומך בכיר

או מוביל או משהו בסגנון

ואם הם ישאלו למה אז תפליץ להם איזה סיבה מופרחת (שיתמכו בזה כמובן) כמו נגיד שיש לך או מסובכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לבשר לך שהתמיכה של נזק בינלאומי פועלת 24 שעות ביממה.בדוק (עכשיו התקשרתי אליהם ככה שאני יודע).

אני עדיין מחפש את הסקירה הזאת של מעריב שסוקרת את כל ספקי האינטרנט.

שירות לקוחות לא תמיכה טכנית!

לא באתי לבקש תמיכה, באתי להצטרף.

דווקא ל012 שתיים יש מהירות מספקת לחו"ל ובארץ.

והחיסרון היחיד בתמיכה שלהם היא שכולם רוסים.

שלא יתנפלו עליך פה.. חצי מהפורום רוסים פה

אבל באמת יש כאלו רוסים מניאקים (אין לי שום דבר נגד רוסים, יש לי גם חברים רוסים, אבל זאת פשוט עובדה לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...