סיפורים,דעות ושמועות על ספקי האינטרנט בישראל - סקר שוק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורים,דעות ושמועות על ספקי האינטרנט בישראל - סקר שוק

nice

Recommended Posts

אני מעונין להתחבר לחבילה של 756 מגה ביט (זה הניסוח הנכון?) דרך טכנולוגית ADSL .

מכיוון ש756 מגה ביט היא החבילה הנפוצה ביותר החלטתי לשתף אתכם במידע שאספתי עד כה,וכמובן לבקש ממכם עוד.

אז ככה. החבילה הזולה ביותר של אקטקום היא 38.56 שקלים לששת החודשים הראשונים,ו 58.23 שקלים לששת החודשים הבאים. בסך הכול 580 שקלים לשנה (פלוס כמה עשרות אגורות).

החבילה כוללת : חודש חינם לשירות סינון וסינון דואר זבל לתיבת דואר,3 תיבות דוא"ל בגודל 10MB,אפשרות לכתובת IP קבועה,וחשבון גיבוי הכולל 8 שעות גלישה במודם.

ברק 013 - 35 שקלים לחודש למשך שנה. בסך הכול 420 שקלים לשנה. התחייבות לשנה החבילה כוללת: תיבת אימייל בעלת 10 מגה בייטים נפח איכסון.

012- 39 שקלים לחודש למשך שישה חודשים. 59 שקלים לחודש למשך ששת החודשים הבאים . התחייבות לשנה. שירות אנטי וירוס לאימייל חינם למשך שנה (שירות שעולה 9.90 שקלים לחודש במקרה רגיל) וחמש דקות בשיחות לחו"ל כל חודש למשך שנה.

יש לציין שבין שלוש אחר הצהריים לארבע אחר הצהריים התגובה המהירה ביותר הייתה של 012 (דקה וכמה שניות),וכך גם השירות האדיב ביותר.

בקרוב יוספו עוד פרטים בנוגע לשאר ספקיות האינטרנט.

אתם מוזמנים לתקן,להעיר,ולהוסיף לכל מה שאמרתי.

כל החבילות מיועדות ללקוחות חדשים אצל ספק השירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראשית אקטקום היא לא חברה קטנה כל כך.

זה נכון שרק עכשיו היא נכנסת לשוק הפרטי.אבל לפי מה שאני הבנתי היא קיימת כבר המון זמן (אחת הספקיות הראשונות בארץ),ויש לה הרבה עסקים שאותם היא משרתת.

הייתי הולך על אקטקום,אבל ההבדל בין ברק 013 שלפי התגובות היא גם חברה מעולה,לאקטקום הוא 160 שקלים.

מה גם שלא שמעתי אף פעם חוות דעת ממקור ראשון על החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין שבין שלוש אחר הצהריים לארבע אחר הצהריים התגובה המהירה ביותר הייתה של 012 (דקה וכמה שניות),וכך גם השירות האדיב ביותר.

תזכור שדיברת עם השירות לקוחות שלהם

ולא עם התמיכה הטכנית

שאיתה אתה תדבר יותר מאשר שירות הלקוחות (אני מניח)

ואתה צריך לבדוק את

-זמני ההמתנה

-השירות

-והמקצועיות

של התמיכה

ולא של השירות לקוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקירה הבאה תהיה של התמיכה ושירות הלקוחות,מבטיח.

מהניסיון שלי אני יודע ש012 די טובים מבחינת מהירות הקישור עם שרתים מארצות הברית.

אבל מכתבות שקראתי,נטויזין היא דווקא אחת הספקיות הגרועות ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנטויז'ן ול012 יש את הפינגים הטובים ביותר למערב אירופה קרי גרמניה- אנגליה - כשלגרמניה לנטויז'ן ישנה עדיפות קלה - ולאנגליה ל012.

אני לא אוהב את נטויז'ן בגלל שהם מציקים כשמתקשרים אליהם לקבל פרטים על מחירי התחברות - לא עוזבים אותך לרגע- עלוקות לגמרי - למרות שהם עונים הכי מהר בתמיכה הטכנית.

ובבקשה - בשבילך - אפילו אל תנסה להתקשר לתמיכה של זהב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ולחברים שלי נסיון עם רוב החברות ככה שיש לי הרבה מידע.

בעקרון 013,012 הן החברות הכי טובות מבחינת מהירות ושירות.

בתמיכה הטכנית של 013 עונים ממש מהר וב-012 גם עונים יחסית מהר (לפי מה שזכור לי).

לאינטרנט זהב יש מאוד מהיר אבל אל תצפו מהם לאיזשהי תמיכה. חבורת האדיוטים שיושבים שם לא יודעים אפילו לעזור להגדיר את ההגדרות של ה-ADSL אחרי שתפרמטו למשל.

לבזק בינלאומי יש די קקי. אותו הדבר נטוויז'ן אבל אני חושב שהם השתפרו מאז שהייתי מחובר אליהם.

בכל מקרה אני מחובר ל-013 ואני שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטקום מבחינתי סיפקו לי שירות טכני שאף אחת מהחברות לא התקרבה.

אני משתמש בבית בלינוקס, מקינטוש, W2K ו .

יש שם כמה תותחים בלינוקס שלימדו אותי הרבה ויכלו לעזור לי לפתור את הבעיות (שאלות) שהיו לי.

עזרו לי לחבר את המחשבים אחד לשני (למרות שזה לא בתחום האחריות שלהם) מנסיונות קודמים שלי עם כמה חברות אחרות (נטוויזן, ברק ועוד כמה)אין בכלל מה להשוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע אני עבד נטוויז'ן עוד מימי ה 56K אני חושב לנסות את ברק -013, נראה איזה מחיר הם יתנו לי.

רק צריך לחכות לסוף ההתחייבות של 90 שקל לחודש למשך חצי שנה (1.5MBPS) + איזה 120 שקל לבזק..

בעע לא זול כ"כ, 210 ש"ח בשביל אינט'. למרות שהשירות שלהם הוא דיי טוב. יש הצעות עוד חוץ מברק ?

ומישהו יודע מתי יתחיל האינט' דרך תשתית החשמל ? זה אמור להיות הרבה יותר מהיר, וסוף סוף גם תהיה תחרות לבזק

כי 50$ לאינט' שאמור להיות מהיר זה ממש הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך לאקטקום יש תמיכה מעולה,ונטוויזין לא מציעים שום דבר מיוחד.

הגעתי למסקנה מהתגובות שלכם ומדעות אחרים שנוטיזין ובזק בינלאומי הן חברות למטומטמים ולכאלה שלא יודעים איך לבחור ספק.

013 ו012 דוגליות במחירים נמוכים ומהיריות טובות יותר בחו"ל ובארץ.

ואקטקום מספקת שירות מעולה אך בתמורה לתשלום נוסף.

אני חושב שהבחירה האמיתית היא בין 013 ,012 ואקטקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...