Maxtor 40GB עושה לי בעיות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Maxtor 40GB עושה לי בעיות

Da-Funk

Recommended Posts

הוא רושם primary HD fail...

ההודעה שגיאה הזאת לא מראה על אי תקינות הכונן. אחרי שחיברת את הכונן עשית חיפוש מחדש לHDD בביוס?

הרי לביוס שלך מכוון ההרד דיסק הישן ואם הוא לא מוצא את ההרד דיסק הישן הוא ירשום לך שגיאה שהוא לא מצא אותו.

פשוט כנס לביוס ותעשה חיפוש להרד דיסק.

אם אתה לא יודע איך עושים את זה תעיין בחוברת של הלוח אם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה שגיאה הזאת לא מראה על אי תקינות הכונן. אחרי שחיברת את הכונן עשית חיפוש מחדש לHDD בביוס?

הרי לביוס שלך מכוון ההרד דיסק הישן ואם הוא לא מוצא את ההרד דיסק הישן הוא ירשום לך שגיאה שהוא לא מצא אותו.

פשוט כנס לביוס ותעשה חיפוש להרד דיסק.

אם אתה לא יודע איך עושים את זה תעיין בחוברת של הלוח אם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרד דיסק לא מגומפר נכון זאת כל הבעיה נתק את ההרד דיסק השני וחבר את ההרד דיסק הזה (מאקסטור) נסה לחבר ללא כל גימפור או נסה לחבר את הגימפור קייבל סלקט אמור לעבוד אם לא עובד חבר אותו לחיבור המרכזי של הכבל IDE זה יפתור את הבעיה אחרי שיזוהה כמאסטר חבר את השני .כסלייב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים.. אני ניסיתי הכל.. ב 2 המחשבים שלי.. מסתבר שההארדיסק דפוק... הוא משמיע רעש צפצוף נורא חלש...

אני לא יודע מה הסיבה שהוא נדפק פתאום כי היה עליו .. ועשיתי לו Scan disk ומאז הוא נדפק...

משהו בסביבת נתניה שחושב שהוא יודע לטפל בזה מוזמן ליצור קשר:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.. אני החלטתי לשלוח את הדיסק להחלפה.. יש עליו עוד שנה אחריות... ולי יש דרך למשלוחים חינם...

עכשיו לא הבנתי איך הם רוצים שאני אשלח להם את זה .... יש לי שקית אנטיסטטית אבל יש עוד דברים חוץ מזה....

https://www4.maxtor.com/en/support/service/rma/create/07_ship_and_pack.cfm

עם משהו מוכן לעזור לי עם זה אני אודה לו מאוד....

אני לא מתכוון לוותר להם :>

זה החלק הלא מובן.. מאיפה אני משיג את האריזה לשלוח להם את הדיסק בחזרה....

The drive must be placed in an anti-static bag, similar to the silver bag provided in the original drive packaging.

The drive must be packed with the original drive inserts that came with the retail package (Figure 1) OR surrounded on all sides with solid foam cushioning which is a minimum of two inches thick (Figure 2). Do NOT use Styrofoam® peanuts or bubble wrap.

The drive must be sealed in a sturdy cardboard shipping container. The original retail box the drive came in would be an ideal shipping container.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...